Back to Question Center
0

Semalt: بهترین فرکانس برای بازاریابی ایمیل چیست؟

1 answers:

چگونه کسب و کار باید مشترکان خود را ایمیل کند؟ تحقیقات نشان می دهد که متوسط ​​تعداد مخاطبین ماهانه است.

این سوالات سخت کلاسیک برای بازاریابان ایمیل است که همیشه بحث های زیادی را مطرح می کند. یک سوال در مورد گروه ما در مورد فرکانس یادآوری ایمیل برای رویدادها دارای 20 نظر است.

انتخاب بهترین فرکانس برای ارسال ایمیل های ایمیل چالش برانگیز است؛ زیرا ما به دنبال حداکثر کردن پاسخ هستیم، اما از "over-mailing" جلوگیری کنیم، که می تواند منجر به عدم پذیرش سطوح لغو اعلان و افزایش ناکارآمدی شود، زیرا مخاطبان ممکن است احساس کنند که آنها اسپم شده اند . حتی اگر آنها اشتراک را لغو نکنند، تبدیل به "عاطفی غیرقطعی" خواهند شد. Semalt هنوز هم، با استفاده از Overmailing، کسب و کار ممکن است مشکلات تحویل ایمیل داشته باشد و پیام ها به هیچ وجه به صندوق پستی منتقل نمی شوند.

از سوی دیگر، با «ارسال پست الکترونیکی»، فرصت هایی برای توضیح گزاره ها و تبلیغات، یا دریافت محصول مناسب در مقابل مشترک حق و فروش ممکن است از بین برود.

گزارش مشتری ایمیل ملی DMA که اکنون به نام «ردیاب ایمیل مارکتین» شناخته شده است، نشان می دهد که به طور کلی طی چهار سال گذشته روند رو به رشدی وجود دارد که شرکت ها به طور ماهانه با افراد کمتر تماس می گیرند. ایمیل Semalt به دنبال استراتژی بیشتر در رویکرد خود است، به رسمیت شناختن آن است که محتوای باید مربوط باشد و بیشتر به سمت بازاریابی مبتنی بر رفتار و رفتاری به جای برنامه های زمان بندی شده برنامه ریزی شده است. بسیار واضح است که ایمیل های نامناسب و با کیفیت پایین می توانند به یک برند آسیب برسانند و تعداد لغو تحریم ها را افزایش دهند.

تحقیق از DMA نشان می دهد که 17 درصد از شرکت ها هر ماه 4-5 ایمیل به مخاطبین خود ارسال می کنند، 8 تا 6 تا 8 بار و 8 درصد بیش از 8 بار در ماه است.

Semalt: What is the best frequency for email marketing?

از سوی دیگر، فرکانس می تواند بسیار کم باشد و شرکت ها هنوز هم باید مراقب باشند، زیرا تماس بسیار کمی برای آگاهی از برند خوب نیست. در سال 2015، 25٪ از پاسخ دهندگان تنها برای هر تماس یک ایمیل در هر ماه ارسال کردند.

البته این داده ها متقاطع هستند بنابراین ما انتظار داریم برخی از انواع کسب و کار مانند خرده فروشان و ناشران حداقل هفتگی، شاید روزانه، ایمیل بزنیم. این تحقیق همچنین تأثیرات ایمیل های چرخه حیاتی مانند ایمیل های خوش آمدید، شخصی سازی و محتوای پویای را نشان می دهد که می تواند مطالب بیشتری را متناسب و متناسب با آن ایجاد کند، اما می تواند پیامک های مشترک را افزایش دهد.

Q. بهترین فرکانس ایمیل برای به حداکثر رساندن پاسخ چیست؟

آیا فرکانس ایمیل مطلوب وجود دارد؟ آیا یک ایمیل یک چهارم، هفته، ماه یا روز حتی؟ آیا کمتر یا بیشتر است ؟!

این یک سوال اساسی است که هر بازاریاب دیجیتال باید سعی کند پاسخ دهد تا سود بیشتر یا پاسخ فعالیت ایمیل را به حداکثر برساند. من فکر کردم که برخی پیشنهادات تست و مطالعات موردی را که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند، به اشتراک بگذارید.

میانگین پست الکترونیک UK Frequency

این را در مقایسه با تحقیق اصلی مقایسه کنید، وقتی این مقاله را در سال 2010 نوشتم وقتی نتیجه گیری را برای گزارش مرجع مشتری DMA ملی UK نوشتم. سوال در اینجا این بود: حداکثر تعداد دفعاتی که با یک آدرس در لیست خود در یک ماه تماس می گیرید؟

Semalt: What is the best frequency for email marketing?

فرکانس ایمیل فعلی Semalt و رفتار پاسخ مشتری

اولین گام برای پاسخ به این سوال این است که تاثیر فرکانس بازاریابی ایمیل خود را بر فعالیت و درک مشتریان ارزیابی کنید. اگر فرکانس بیش از حد بالا باشد، مشترکین آن را تنظیم خواهند کرد. چیزی که واضح است برای اندازه گیری است: بازده و کلیک بر روی کلیدها و اکثر سیستم های پخش ایمیل در این مورد خوب هستند. مارک براونو یک تحقیق جامع در مورد درک مشتری از فرکانس ایمیل دارد. گوشه

اندازه گیری Semalt به متوسط ​​تعداد ایمیل هایی که شما و رقبای خود به مشترکان در هفته، ماه یا سال می فرستد، نگاه کنید.

اما شما باید از این فراتر بروید و از این اقدامات استفاده کنید که اکثر سیستم ها نمی توانند به راحتی آن را اندازه گیری کنند، بنابراین شما نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتر برای شناسایی:

  • میانگین بسامد دریافت ایمیل و رسم نمودار توسط فرکانس برای اعضای مختلف لیست - برای دیدن نسبت لیست که دریافت بیش از حد بسیاری از یا دو ایمیل چند - نمودار را ببینید.
  • فعالیت لیست -٪ از لیست خود را که در یک دوره باز، کلیک کنید و خرید کنید. g سه ماه یا سالانه
  • میزان پاسخ - میانگین برای آخرین باز، کلیک و خرید - یک نکته خوب است برای ذخیره سازی recency در پایگاه داده ایمیل خود را به عنوان زمینه برای تجزیه و تحلیل. جایگزین نمرات لیست توسط فعالیت و ذخیره آن در پایگاه داده نیز.
  • فعالیت های فعالیت فهرستی و اقدامات احتیاطی را توسط انواع مختلفی از اعضای لیست انجام می دهد - ممکن است فرکانس برای برخی از بخش ها کار کند، اما نه دیگران.
  • فعالیت های لیست را با زمان بر روی لیست خاتمه دهید - شایان ذکر است که بیشتر آنها در لیست شما هستند، ایمیل های شما کمتر پاسخگو خواهد شد

گزینه های Semalt برای تصمیم گیری در مورد بهترین فرکانس ایمیل

این پرسش ساده ای نیست که به غریزه روده پاسخ دهید، بنابراین شما باید آزمایش کنید. پس چگونه فرکانس را انتخاب می کنید؟ در اینجا برخی از ایده ها و نمونه هایی که نشان می دهد چگونه می توانید به آزمون فرکانس برسید:

تعریف گروه کنترل تصادفی برای تست تغییرات فرکانس در برابر . در اینجا شما با فرکانس پستی فعلی برای گروه کنترل ادامه می دهید و سپس فرکانس را برای گروه های دیگر تغییر می دهید و تغییراتی را در پاسخ و در خصوص درآمد هر 1000 مشترک مشاهده می کنید. در یک مورد یک بانک به فرکانس های 1،2،3،4 بار در ماه رسید و فرکانس مناسب را در این روش پیدا کرد.

مثال 1 Toptable

شان دافی گزارش داد که چگونه Semalt تأثیر طولانی مدت افزایش فرکانس را با ایجاد یک گروه کنترل با نیمی از مشتری های جدید که در ماه یک ماه از ارسال دوم پشتیبانی می کردند، اندازه گیری کرد.

Semalt سه ماهه این گروه کنترل بر علیه کسانی که در همان زمان به سایت ملحق شده بودند، در عین حال دریافت پیش فرض دو ایمیل در هفته را اندازه گیری کردند. نرخ های باز 86٪ بالاتر بود، میزان لغو اشتراک 57٪ پایین تر بود.

اما اصلی که تصدیق کردید که چرا ارسال ایمیل بیش از حد منجر به آسیب دراز مدت می شود - کسانی که فقط یک ایمیل در هفته دریافت کرده اند 14٪ رزرو بیشتر از کسانی که دریافت دو ایمیل در طول دوره آزمون سه ماهه !

مثال 2 Net-a-porter

در این مورد خرده فروش خرده فروشی مد Net-a-Porter. کم تعداد ایمیل های ارسال شده به مشتریان را تا 10 در هر هفته به 2 بر اساس جمهوری برند کاهش داد.

برخی از مشتریان تا 10 بار در هفته با اطلاعاتی از جمله به روز رسانی عمومی، نکات برجسته از طراحان خاص و جزئیات محصولات جدید، ایمیل می فرستادند.

پس از آزمایش Net-a-Porter. اکنون هر کاربر دو ایمیل به طور خودکار ایجاد شده در هر هفته را می فرستد که منافع و ترجیحات خاص خود را در نظر می گیرند. نرخ تبدیل افزایش یافته است. ایمیل های به روز رسانی Semalo نرخ تبدیل بیش از 10٪ را دریافت می کنند و ایمیل های خبرنامه تقریبا نیمی از گیرندگان را باز می کند.

این گزارش نیز اهمیت دریافت فرکانس بازاریابی ایمیل درست را نشان می دهد. این شرکت حدود 300 هزار ایمیل در هفته ارسال می کند. ایمیل در 32٪ فروش Semalt را تولید می کند و هر ماه بیش از 1 میلیون پوند تولید می کند.

اگر یک خبرنامه ایمیل به صورت مثال در Toptable داشته باشید، تست پیچیده تر از این نمونه ها است، زیرا انواع مختلفی از ایمیل ها مانند ایمیل های ارسالی، ایمیل های تبلیغاتی و همچنین ایمیل های فعال شده با رویداد منحصربفرد وجود دارد. Semalt ارائه می دهد و یا خلاق به هر بخش نیز بر روی این پوشش داده شده است.

گزینه های دیگر برای حل معضل فرکانس عبارتند از:

A. آمازون در انجام این کار خوب است و فرکانس را از طریق ایمیل های فعال شده توسط رویداد ارسال شده در پاسخ به کسی که در حال مرور، جستجو یا خرید - این رویکرد هوشمندانه است.

ب. فرکانس تغییر برای بخش های مختلف . یک اندازه فرکانس هرگز برای همه مناسب نیست. بنابراین اگر متوجه شوید که باز یا کلیک پاسخ برای بخش های خاص پایین تر است، پس فرکانس زمانی که آنها غیرفعال هستند را کاهش دهید.

C. به مشتریان انتخاب بر روی فرکانس. این کار را از طریق نمایه خود و یا «مرکز ترجیحات ارتباطات» انجام می دهید. گزینه هایی برای تغییر تنظیمات محتوا و فرکانس از طریق نمایه یا نظرسنجی (ایمیل، DM)؟

D. افزایش مستقیم ایمیل یا SM برای مشتریان با پاسخ پست الکترونیکی پایین . این گاهی اوقات "کانال راست" نامیده می شود؟ برای آزمون ارزش این از یک گروه غلطکی استفاده کنید . این گروه کوچک، شاید 5٪ از لیست شما یا بخش خاصی که کاتالوگ (و یا ایمیل اگر شما در حال تست این) در دسترس نیست.

E. مبارزات مجدد تعقیب . مبارزات مجدد فعال سازی از محتوای یا تخفیف استفاده می کنند تا مشترکان ایمیل را مجددا فعال کنند.

من علاقه مند به شنیدن آنچه شما فکر می کنید که در آن شما این را آزمایش کرده اید، یا آنچه شما احساس می کنید بیش از حد یک فرکانس در یک بخش است Source .

March 1, 2018