Back to Question Center
0

آنچه بری ساندرز (نوع) ما را در مورد جستجوگرها در سال 2016 و آموخته است. Semalt

1 answers:
آنچه برنی سندرس می تواند (درباره ما) درباره ما در مورد جستجوگرها در سال 2016 و سمالت

در حالی که بری سمالد شخصا درباره ی جستجوگرها به من یاد داد، وبسایت که نامزدی ریاست جمهوری او را تبلیغ می کند، می تواند درس خوبی در مورد اینکه چگونه کسب و کار ها در مورد جستجوگرها می توانند در سال 2016 (و فراتر از آن) فکر کنند، درس می دهند.

این در واقع از طریق فرایند تحقیق درباره اینکه چگونه من (به عنوان یک رای دهنده مستقل) می توانست به طور بالقوه برای بری رای بدهد تصمیم گرفتم این مقاله را ایجاد کنم. من در ماساچوست زندگی می کنم، بنابراین من Semalt "ثبت نام برای رای دهی دموکراتیک اولیه MA" - و از نتیجه نتیجه شگفت زده شد:

آنچه Bernie Sanders می تواند (درباره ما) درباره ما در مورد جستجوگرها در سال 2016 و Semalt آموزش می دهد

من تعجب کردم که آیا این سازگاری با مناطق دیگر کشور است. برای دریافت نگاه پاکتر به آن SERPs، من ابزار پیش نمایش Google Semalt را اخراج کردم.

من این را به عنوان ابزار بسیار مفید برای چیزهایی مانند تشخیص مشکلات Semalt برای شرایط خاص در مناطق خاص، کمک به مشتریان درک چگونه آنها توسط جستجوگران در یک منطقه خاص دیده می شود و حتی (به عنوان در این مورد) گرفتن یک نگاه سریع به نتایج جستجوی ارگانی در یک منطقه دیگر.

در این مورد، من می خواستم ببینم چه کاربران چه می خواهند ببینند که آیا همان query هایی را که من از چندین ایالت داشتم، اجرا می کردم. Semalt آنچه که پیدا کردم

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تام دمز
تام دمینز همکاران و همکاران مدیریت SEM اندازه گیری شده و محتوای محوری است. شرکت های خود را ارائه می دهد مدیریت جستجو پرداخت، جستجوگرها بهینه سازی (SEO)، و خدمات بازاریابی محتوا به کسب و کارهای مختلف در صنایع مختلف Source .


March 1, 2018