Back to Question Center
0

نحوه انجام تحقیقات کاربر: گرفتن افراد مناسب            چگونه تحقیقات کاربر را انجام می دهیم: بدست آوردن افراد مورد نظر موضوع: عکاسی & ؛ ImagerySketchCopywritingPrototypes & ؛ MockupsMobile Semalt

1 answers:
نحوه انجام تحقیقات کاربر: گرفتن افراد مناسب

زیر یک عصاره کوتاه از کتاب جدید ما، Research UX: User Research، نوشته شده توسط James Lang و Emma Howell است. این راهنمای نهایی برای تحقیق کاربر، بخش مهمی از طراحی UX موثر است. اعضای SitePoint Semalt دسترسی به عضویت خود را می یابند، یا می توانید نسخه ای را در فروشگاه های سراسر جهان خریداری کنید.

هنگامی که تصمیم گرفتید که چه کسی می خواهید در تحقیق قرار گیرید و آن را در یک انتصاب استخدامی تعریف کنید، باید راهی برای اطمینان از این که شما این افراد را دریافت می کنید، نیاز دارید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد.

 • ارزیابی در برابر خلاصه استخدام: هنگامی که یک شرکت کننده بالقوه را شناسایی کرده اید، شما فقط بر اساس معیارهای استخدام کوتاه بر اساس آنچه که در مورد آنها می دانید یا در یک گفتگوی غیررسمی دارید. این روش خشن و آماده است و اغلب در استخدام DIY استفاده می شود (بعدا در این بخش ببینید).
 • با استفاده از یک screener: هنگامی که یک شرکت کننده بالقوه شناخته شده است، از مجموعه سوالات خواسته می شود که آنها را در برابر معیارهای خلاصه استخدام ارزیابی می کند و آنها را به یک سهمیه اختصاص می دهد. این رویکرد قوی تر و قابل اطمینان است که توسط سازمان های استخدام استفاده می شود.

هر دو رویکرد مثبت و منفی وجود دارد. Semalt علیه انتصاب استخدامی می تواند نادرست باشد، خطر نتایج نتایج گمراه کننده و اعتبار پروژه شما را تضعیف کند. از سوی دیگر، یک Screener زمان بیشتری برای ایجاد و اعمال می کند.

برخی راه حل ها وجود دارد. اگر شما استخدام یک آژانس استخدام، اغلب آنها را از طرف شما بنویسید. اگر تحقیق چریکی انجام دهید، خواننده بسیار کوتاه خواهد بود. Semalt بیشتر در مورد هر دو این سناریو ها در فصل بعد توضیح می دهد.

ایجاد یک Screener

یک Screener مجموعه ای از سوالات است که به شرکت کنندگان بالقوه خواسته شده است، بر اساس معیار نمونه که شما در کوتاه مدت استخدام خود تعریف شده است. سوالات سم الله برای تعیین اینکه شرکت کنندگان مناسب برای پروژه شما طراحی شده اند طراحی شده اند.

شما می توانید یک مثال Screener را ببینید، نشان دادن سوالات کلیدی که می خواهید درخواست برای استخدام برای یک پروژه در مورد دیزل در فضای باز. این فعالیت ها را تشخیص می دهد که شرکت کنندگان بالقوه بدون هدایت آنها پاسخ های خاصی را ارائه می دهند. سوالات دیگر به منظور بررسی بیشتر در تجارب و عادت های خود در هنگام خرید تجهیزات در فضای باز، بدون رهبری نوشته شده است. سوال آخر این است که هر کسی را که سعی دارد راه خود را بر روی تحقیق بکشاند، نوشته است.

نحوه انجام تحقیقات کاربر: گرفتن افراد مناسبچگونه تحقیقات کاربر را انجام می دهیم: بدست آوردن افراد مورد نظر موضوع:
عکاسی و تصویربرداری ردپای کپی رایتپروتویپت ها و MockupsMobile Semalt

سوالات سملا شامل چندین عنصر است:

 • شماره سوال.
 • خود سوال - این باید به عنوان خوانده شده است، حتی اگر در عمل شما باید یک انعطاف پذیری کمی در راه یک متقاضی خواندن از متن شما نوشته شده است.
 • دستورالعمل به استخدام کننده. این ها خواندن نخواهند بود، اما راهنمایی در مورد چگونگی سوال و نحوه طبقه بندی پاسخ ارائه می دهند. دستورالعمل های مشترک عبارتند از: خواندن تمام گزینه ها، 'خواندن گزینه ها'، 'تایید یکی'، 'تایید همه موارد اعمال'.
 • منطقه واکنش: به طور معمول گزینه های چند گزینه ای یا یک جعبه خالی برای نوشتن است. برای هر یک باید دستورالعمل در مورد چگونگی انجام آن را در صورت رد شدن، مثلا "تشکر و بستن" (یعنی رد نامزد و پایان دادن به screener)، "استخدام به سهمیه"، یا فقط "ادامه".

همانطور که می بینید، بیننده ها مقدار مشخصی از اصطلاحات مربوط به آنها را دارند، اما شما نباید در مورد این نگران باشید.

برخی از نکات برای ایجاد یک screener خوب:

 • از دقیق زبان استفاده کنید. به عنوان مثال، به جای اینکه از شما بپرسد «چند بار به تازگی سینما بوده اید؟»، یک سوال بهتر خواهد بود: «چند بار در 30 روز گذشته سینما بوده اید؟»
 • سعی کنید سوالات خود را به عنوان واقعی به عنوان ممکن، به طوری که شرکت کنندگان وسوسه فراموشی و یا اشتباه رفتار آنها. به عنوان مثال، اگر می خواهید بدانید که فرد چگونه تمرین می کند، از آنها بپرسید: "چند بار یک هفته ورزش می کنید؟" افراد تمایل دارند غلبه کنند، زیرا نمی خواهند بد به نظر برسند. یک سوال بهتر می تواند باشد: "کدام یک از موارد زیر در هفته گذشته انجام شده است: در حال اجرا، دوچرخه سواری، ورزشگاه، سینما، خواندن و غیره"
 • سعی کنید سوالات خود را آسان برای پاسخ . به طور خاص، ممکن است دشوار به یاد داشته باشید که حوادثی که مدت ها قبل اتفاق افتاده است. شما می توانید با گزینه ها، همانطور که در مثال بالا، بی درنگ، اما اطمینان حاصل کنید که پاسخی را که مایل به انتخاب دیگران هستید، مبدل کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که سوالات شما ضروری است برای انتخاب بهترین شرکت کنندگان. سوالات بیشتری که اضافه می کنید، بیشتر وقت صرف آن برای شما و افرادی که شما در حال نمایش است.
 • دستورالعمل ایدهآل برای دنبال کردن سوالات شما، ابتدا معیارهای بازبینی را پوشش میدهد، سپس اولویتهای اولیه، سپس سهمیههای ثانویه، و در نهایت اطلاعات مربوط به اطلاعات مربوط به تماس بگیرید.
 • در اغلب موارد، ایده خوبی است که هدف تحقیق و سازمان شما برای کار را پنهان کنید. مشارکت کننده احتمالا تا حدی براساس سوالاتی است که شما می خواهید حدس بزنید اما سعی کنید جزئیات را پنهان کنید. در غیر این صورت، آنها ممکن است وسوسه شوند قبل از حضور در جلسه تحقیق، برخی از خواندن قبل را انجام دهند.
 • در نهایت سعی کنید تمرکز کنید و اگر شما می توانید افراد را بر اساس رفتار دسته بندی کنید. اگر نه، درباره نگرشها سوال کنید. جمعیت شناسی حداقل از همه مفید است.

Semalt همچنین مهم است که شما اطلاعات بیشتری را در مورد جلسه در طول پروسه غربالگری ارائه می دهید. به عنوان مثال:

 • به آنها می گویند از آنها خواسته خواهد شد از یک وب سایت یا برنامه استفاده کنند.
 • یادآوری آنها را به عینک خود، اگر آنها نیاز دارند.
 • از آنها می خواهیم یک فرم از شناسایی عکس ها را بیابند.
 • تأیید انگیزه و نحوه پرداخت آن.
 • اطمینان حاصل کنید که آنها شماره تماس را در صورت هر گونه مشکل پیدا کردن محل برگزاری و یا لغو آخرین لحظه.
  دادن این اطلاعات تضمین می کند که شرکت کنندگان تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا شرکت کنند، و هیچ شگفتی تند و زننده در روز وجود ندارد.

برای شرکت کنندگان در تحقیقات حرفه ای

اگر افراد خود را برآورده می کنید، به یاد داشته باشید که برخی افراد سعی می کنند و می گویند هرچیزی که فکر می کنند باید به آنها بگویند برای جایی در تحقیقات شما وجود دارد. Semalt می تواند بسیار جذاب! برای جلوگیری از این، شامل یک سوال طراحی شده برای گرفتن افرادی که کاملا صادق نیستند.

Semalt نمونه ما را از یک پروژه برای یک شرکت تجهیزات در فضای باز می گیرد. در خلاصه، ما درخواست کرده ایم که همه شرکت کنندگان از حداقل دو مارک بزرگ بازدید کنند. یکی از سوالات رایج شما می تواند باشد:

از مارک های بریتانیا زیر، که شما در طول شش ماه گذشته بازدید کرده اید؟

 • برو خارج از منزل
 • برف و سنگ
 • الیس بریگهام
 • پیاده روی Gear R Us

Semalt Gear R ما علامت اختراع ماست، بنابراین می توانید مطمئن باشید که هر کسی که این Screener را انتخاب می کند نباید در کارهای زمینه خود شامل شود.

انواع مختلف غربالگری

سمولت در طول و پیچیدگی متفاوت است. یک نظرسنجی معمول برای مصاحبه عمیق یا آزمون کاربر حدود 10 تا 30 سوال طول دارد. هر چه طولانی تر از این باشد، خواهید دید که کاندیداها علاقه ای را از دست می دهند.

اگر تحقیق چریکی انجام دهید، وقت شما بسیار محدود است. شما میخواهید تا زمانیکه امکان پذیر است، به این معنی که پنج سؤال در مجموع زیاد است. Semalt، این همان چیزی است که شما می توانید در یک طرف کاغذ در یک کلیپ بورد قرار دهید، بنابراین دلایل عملی برای نگه داشتن آن کوتاه نیز وجود دارد.

Semalt، شما می توانید انتخاب کنید که screener خود را به عنوان یک نظرسنجی آنلاین، و نامزدها خود را تکمیل آن را به جای آنها را از طریق آن صحبت کنید. اگر این روش را بپذیرید، مهم است که:

 • حتی بیشتر به تصحیح سوالات خود فکر کنید.
 • نگه داشتن آن کوتاه - بیش از دو یا سه دقیقه.
 • خلبان آزمون خود را با حداقل سه نفر قبل از راه اندازی آن را امتحان کنید.
  در کنار این، این یک راه عالی برای صرفه جویی در وقت است، به ویژه اگر شما مردم را از طریق وب سایت هایی مانند Gumtree یا فیس بوک به طور آنلاین می برید.

March 1, 2018