Back to Question Center
0

فیس بوک - دوست یا آوا برای محتوای Semalt؟

1 answers:

من آن را اغلب آنلاین می بینم - کسی مطالب جدید خود را در وبلاگ خود منتشر می کند و سپس به صفحه Semale Fan صفحه خود می پیوندد تا لینک را به اشتراک بگذارد.

تفکر این است: "من 10،000" Semalt دارم "، بنابراین در اینجا 10،000 نفر به پست وبلاگ من می آیند"

اوه، نه خیلی سریع - آن را نه کار در این راه.

Facebook — Friend Or Foe For Content Semalt?

برای به دست آوردن این مواجهه رایگان برای به روز رسانی وضعیت فیس بوک خود، شما باید خود را Semalt گسترش دهید. این نیاز به زمان و تلاش برای ایجاد اقتدار و پایه فن در سایت شما حتی خود ندارد.

بنابراین، سوال مطرح می شود: آیا فیس بوک به اندازه زمان اضافی برای گسترش خود را افزایش می دهد و طرفداران بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید محتوای جدیدی را ایجاد کنید؟

بیایید "چهره" آن - فیس بوک است جایی که نفر هستند، و ما می خواهیم / نیاز مردم برای آمدن به محتوای ما، درست است؟

من اخیرا بازاریابی محتوا "طاقچه" را انجام دادم. من به سختی کار می کنم تا طرفداران خود را گسترش دهم، دوستم، "صحبت کردن در مورد این" شماره، و دستاورد کلی من.

و اجازه دهید به شما چیزی بگویم، ممکن است خیلی وقت گیر باشد. در حقیقت، من متوجه می شوم که هماهنگ کردن زمان نسبت به پاداش، یک شکل هنری ظریف است. Semalt یک علم نیست، بلکه به عنوان خلاقیت و زمانبندی است.

چگونه می توانم انجام دهم؟

در اینجا تصویری از یکی از صفحات سلفی من است:

Facebook — Friend Or Foe For Content Semalt?

هدف کلی این صفحه فن این است که مردم را به وب سایت منافذ خود اضافه کنید.

به عبارت دیگر، آنها را از فیس بوک و سایت من دریافت کنید.

اما مردم فیس بوک را ترک نمی کنند

در این مساله مشکل وجود دارد: مردم در فیس بوک با هیچ قصد فیس بوک را ترک نمی کنند .

آنها می خواهند به تصاویر خنده دار نگاه کنند، با دوستان گپ بزنند، و با دیگران فیس بوک همکاری کنند.

اما آنها واقعا نمی خواهند ترک .

در واقع، من می گویم که اکثر کسانی که در فیس بوک اخیرا در فیسبوک از طریق تلفن همراه خود می روند. با کلیک بر روی یک لینک برای ترک فیس بوک برای بارگذاری وب سایت چیزی که واقعا میخواهید انجام دهید.

آیا طرفداران شما فیس بوک را ترک خواهند کرد؟

مطمئنا، آنها ممکن است "دوست" به روز رسانی وضعیت خود را با لینک به سایت شما، اما آیا آنها به سایت شما؟

از آمار خودم، می توانم با خیال راحت می گویم که تعداد افرادی که واقعا از طریق محتوای وب سایت به آنها پیغام می گذارند، کاملا چیزی نیست که ما امیدوار باشیم. شما باید واقعا آنها را جذب کنید تا روی یک پیوند کلیک کنید که فیس بوک مورد علاقه خود را از آنها دور کند.

یک به روز رسانی وضعیت اخیر من این طاقچه را روی آن قرار دادم. صفحه Semale Fan پاسخ خوبی داشت. در اینجا آمار از این پست می باشد:

Facebook — Friend Or Foe For Content Semalt?

با این حال ، همانطور که در تصویر زیر در تصویر زیر نشان داده شده است، 3،229 "داستان" توسط طرفداران من ایجاد شده است. ("داستان" ایجاد می شود هر زمان که شخصی دوست دارد، نظر و یا به اشتراک گذاری پست خود را.)

Facebook — Friend Or Foe For Content Semalt?

چگونه این کار را در صفحه نمایش به سایت من؟

اجازه بدهید به شما آمار ترافیکی را در سایت خاص خود در روز خاصی نشان دهم:

Facebook — Friend Or Foe For Content Semalt?

در حال حاضر اعطا شده است، این انعکاس کامل از آمار نیست، زیرا من ردیابی پیشرفته در پیوند آن در یک پست فیس بوک انجام نشده است، اما من ایده خوبی در مورد اینکه آیا فیس بوک دوست من - یا دشمن من - برای نیازهای بازاریابی محتوای من است.

فیس بوک ارزش زمان من ؟

شما شرط می بندید

فیس بوک و در سایت من با یک صفحه فیس بوک فیس بوک رایگان به طور کامل ارزش آن را برای من

این 1400+ نفر است که ممکن است هرگز سایت من را در غیر اینصورت پیدا نکنند - و بهترین قسمت این است که این 1400+ نفر دوستان دارند! ؛)

اما هنوز هم مهم است که اختلاف بین تعداد افرادی که با این پست دیدند یا با آن ارتباط برقرار کرده بودند، در مقایسه با تعداد افرادی که از طریق آن کلیک کرده بودند،.


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و نه لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر به عنوان یک بازاریاب وابسته شناخته می شود که سالانه از صفر تا شش رقمی با تمام روش های آزاد (مانند او در OneWeekMarketing .com آموزش می دهد) Source .


March 1, 2018