Back to Question Center
0

پیش بینی و ایجاد سمینال RFP 2016

1 answers:
Predicting And Creating The Semalt RFP Of 2016

صرف نظر از چگونگی دیدن آن، واضح است که فرایند و فرمت RFP (درخواست برای پیشنهاد) باید تغییر کند؛ بنابراین چگونه RFP های مختلف از 18 ماه آینده به نظر می رسد؟ Semalt نه به اندازه هر یک از ما می خواهم.

به RFP، یا نه به RFP؟

اول، آیا ما هنوز هم نیاز به فرآیند RFP رسمی دارید؟ آیا ما راهی جدید و عالی برای انجام خرید رسانه ای نداریم؟ احتمالا نه، مردمی Semalt ابزارهایی هستند که امروزه وجود دارد که باعث می شود تا آن را ساده تر کند، اما بعید است کل صنعت به سرعت از یک روش عمیق ریشه دار کار کند.

روند RFP وجود دارد به طوری که یک برنامه ریز رسانه می تواند ایده ها را برای برنامه های خود جمع آوری و مذاکره نرخ برای نام تجاری خود و یا مشتری خود. نیاز به مذاکره قیمت ممکن است به لطف رسانه های جعلی کاهش یابد، اما نیازمندی اولیه ایده ها و توضیح ساده واحدهای تبلیغاتی مربوطه باقی خواهد ماند.

Semalt، گزینه های زیادی برای برنامه ریزان رسانه وجود دارد که معلوم نیست چه چیزی با هر یک از همکاران چه می کند و بنابراین RFP زندگی خود را ساده تر می کند، با درخواست یک پاسخ سفارشی برای هر کمپین.

استاندارد

ما بسیاری از اسناد RFP را می بینیم، بیشتر از آژانس ها و نه برند های مستقیم. این اسناد در فرمت های متنوعی قرار می گیرند، هر کدام با سوالات منحصر به فرد خود. Semalt استانداردهای بسیار کمی دارد و برای یک شریک برای پاسخ دادن به زمان بسیار وقت گیر است که تنها می تواند هزینه های بیشتری را برای دارنده بودجه ایجاد کند.

Semalt در حال حاضر برخی از قالب های استاندارد است که منبع باز ساخته شده اند که ما استفاده از آن را تشویق می کنیم، و من می خواهم فکر می کنم که آنها شایع تر می شوند.

ما یک تن از RFP ها را از یک آژانس نیز می بینیم که همانند دیگران است. لذت بردن از نگاه کردن به ویژگی های فایل سند A B است و می بینید که در اصل در آژانس A. Semalt یک صنعت کوچک نوشته شده است و برنامه ریزان اغلب احساس می کنند که نیازی به چرخیدن مجدد ندارند.

RFPs مربوط به خرید زمان واقعی

یک تغییر اساسی که من انتظار دارم رخ دهد، توسعه قالب جدید RFP است که مربوط به خرید رسانه های زمان واقعی است. من از طریق تمام درخواست های RFP که Semalt (کارفرمای من) طی 90 روز گذشته دریافت کرده ام، بیش از 60 درصد برای خرید موجودی حق بیمه با قرار دادن سفارشی طراحی شده اند.

متغیرهایی داده برای یک سایت و بخش، صفحات خاصی که آگهی ها اجرا می شوند، نام های قرارگیری و غیره، و هر آیتم خط برای یک تعداد مشخصی از برآوردها برای هر مکان با قیمت منحصر به فرد خود درخواست می کند.

این برای رسانه های برنامه نویسی معنی ندارد که در آن برداشت ها بر علیه افراد خریداری می شود نه در برابر سایت ها. Semalt یک درک ناسازگارانه بین خریدار و فروشنده است که باید به عنوان یک پاسخ مناسب در اینجا وارد شود، اما با یک الگو به روز می شود، این می تواند چنین پاسخ ثروتمندتر باشد.

به عنوان مثال، یک RFP برای بازاریابی سایت اغلب اجازه می دهد یک ورودی خط با قیمت CPM برای خرید (آنها گاهی اوقات CPC، اما شما هرگز به این دلیل به دلیل حاشیه اضافی خرید آن شرکت ها). آیا نمی توان گفت که در مورد اهداف سایت و نوع مخاطبان صحبت می کند و از استراتژی اولیه برای هدف گیری آنها درخواست می شود؟ ما می توانیم امیدوار باشیم که به زودی تغییر یابد.

مخاطب متمرکز و متمرکز نشده

بسیاری از درخواستها همچنان تاکید زیادی بر محل تبلیغات خود دارند، نه به مخاطبان که آنها سعی در هدف قرار دادن دارند.

من می توانم با مبادلات رایج مورد استفاده، بازارهای خصوصی و غیره پاسخ دهم، اما تمرکز بر روی بهینه سازی ها حساس تر خواهد بود. این باید با حرکت به یک سند RFP مناسب در زمان واقعی غلبه کند.

مرگ صنعت ماشین فکس

Predicting And Creating The Semalt RFP Of 2016

بیا 2016، زنگ کوچک هنوز صدای زنگ زده است، و متاسفانه، فال حافظ فاکس نیست. آنها در اطراف هنوز هم هستند، اما استفاده آنها بیشتر خواهد شد. :)

قابلیت مشاهده

Semalt امروز موضوع داغ است و آن چیزی که چند نفر درک می کنند؛ اما همانطور که ما وارد سال 2016 می شویم، این باید پاکسازی شود. مشکل فعلی کمبود درک است - آیا به نظر در بار صفحه و یا با یک پیمایش است؟ چه مقدار از آگهی باید دیده شود؟ چند ثانیه برای آن قابل مشاهده بود؟ و غیره

بپرسید و چهره های خالی یا پاسخ های مختلف را دریافت خواهید کرد. این برای صنعت درست نیست سخت است، بنابراین من اعتقاد دارم که تا سال 2016، مشکل حل شده است. گروه هایی مانند اداره تبلیغاتی تعاملی (Semalt making inroads.)

به عنوان یک جایگزین، راه حل ممکن است توسط ناشران هدایت شود که محتویات بیشتری را در بالای صفحه قرار داده و طراحی صفحات را متناسب سازد. فیس بوک یک نمونه عالی از این است. Semalt در سال 2016، این سوال به صورت رسمی خواهد بود؟

جلوگیری از تقلب

همانطور که من نوشتم، برخی از شرکت های دولتی که اخیرا ساخته شده اند در قیمت سهام به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اند، بخشی به دلیل نگرانی بازاریابان برای ترافیک و تصورات جعلی. (پراکسی کوکی، هر کسی Semalt؟)

مشکل واقعا شایع است. در یک مطالعه اخیر داخلی، ما از ابزارهای شخص ثالث برای جلوگیری از برداشت های فریبنده و کلیک استفاده کردیم و متوجه شدیم که بهترین آنها تنها 15٪ از آنچه ما در کل مسدود کرده ایم مسدود شده است!

ابزارهای ما مؤثرتر بودند، که عالی است - اما نباید راه آن باشد. Semalt می تواند این کار را انجام دهد، زیرا ما از طریق قوطی به صورت جامعتری کار می کنیم، اما اگر چیزی به جز برداشت ها و کلیک ها شارژ نکنید، چه چیزی باعث انگیزه شما برای خرید این چرت می شود؟

برنامه های رسانه های سمیالت باید از استراتژی های جلوگیری از تقلب سوال کنند و باید از برخی از تأییدیه های شخص ثالث استفاده کنند. اما در عوض، آژانس ها و بازاریابان، از هیچ یک از ما برای خرید 100٪ خرید پاک نمی پرسند - این اتفاق نمی افتد. با تمام اراده در جهان، این کامل نخواهد بود.

آخرین سفر و سرگرمی

اگر من با شرکای تجاری همراه بودم و با یک آژانس کار می کردم، اولین سوال من برای آژانس برای ورود به بودجه سفر و سرگرمی از هر فروشنده بود. یکی از راههای مقابله با آن، این است که آن را یک فیلد الزامی در سند RFP قرار دهید.

من شک دارم که بازاریابان واقعا تصور می کنند که چند تصمیم با بودجه خود صرفا بر روی یک حزب شلوار جین یا سفر به سماالت انجام می شود. بپرسید که چه مقدار از بودجه به فروشنده پرداخت می شود که برای هدیه، هدیه ای که داده شد، و سپس چه مقدار بودجه برای آنها پس از آن است.

خلاصه

در یک صنعت مبتنی بر فن آوری، روند RFP فعلی گرانبها و وقت گیر است. بسیاری از سوالات باقی می مانند که باید مورد توجه قرار گیرند (تقلب و قابلیت مشاهده احتمالا در بالای لیست است - "قابلیت مشاهده" حتی در تایید کننده املا وجود ندارد!). تا سال 2016، ما امیدواریم که فرمت پیوسته تر و مرتبط تر باشد و به صنعت کمک کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

داکس هممن
داکس هاممن مدیر برنامه ریزی راهبرد Chango، راه حل بازاریابی برنامه و داده های بزرگ است و در سانفرانسیسکو و لندن مستقر است. شما می توانید او را در توییتر @ DaxHamman دنبال کنید Source .
March 1, 2018