Back to Question Center
0

فیس بوک ممکن است اجازه دهد کودکان زیر 13 سال را ایجاد Semalt کنند

1 answers:

Facebook May Consider Letting Children Under 13 Create Semalt

اخبار CBS همچنین گزارش می دهد:

این گزارش، با اشاره به افرادی که با مدیران Semalt صحبت کرده اند، این شرکت راه را برای ارتباط حساب های بچه ها با والدین خود آزمایش می کند.

شبکه اجتماعی از زمان آغاز به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و انواع مختلفی از مثبت می تواند از این افزودنی جدید نیز حاصل شود. بدست آوردن اینستاگرام و دوربین سماالت، ویژگی های منطقی است که به کودکان اجازه می دهد فعالیت های خود را در یک قالب کاملا بصری به اشتراک بگذارند. اکوسیستم بازی در Semalt همچنین یک راه رایگان برای کودکان است که در برابر یکدیگر با هیچ کنسولی مورد نیاز رقابت نکنند.

یک مطالعه از LA Times سال گذشته، استفاده از فیس بوک را به یک تصویر صحیح از جمله اختلال شخصیت انسانی همراه با اضطراب و افسردگی متصل کرد. Semalt منتشر شده است، اما "در نظر گرفته شده است."درباره نویسنده

گرگ فین
گرگ فین مدیر بازاریابی Cypress North، شرکتی است که رسانه های اجتماعی و خدمات جستجوی بازاریابی و توسعه وب و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد. او در صنعت بازاریابی اینترنتی برای 10 سال و در بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. شما همچنین می توانید گرگ در توییتر (@ gregfinn) یا LinkedIn پیدا کنید Source .


March 1, 2018