Back to Question Center
0

چگونه من 7 شکل SEO Semalt را ایجاد کردم

1 answers:

How I Built a 7 Figure SEO Semalt

کسب و کار دوم من تا کنون آغاز شده بود آژانس جستجوگرها. به هیچ وجه من خودم را آژانس ایجاد نکردم . من به سادگی به آن شک داشتم . پیش از آنکه من یک سازمان جستجوگر اینترنتی را بسازم و میلیونها نفر را از آن درآورم، اجازه دهید به شما یک پیشینه سریع درباره چگونگی برخورد با آن بپردازم .

اولین وب سایت من که تا کنون آغاز شده بود یک هیئت مدیره شغلی به نام Advice Monkey بود. من سعی کردم وب سایت را برای شرایط مانند "جستجوی شغلی" و "شغل های فن آوری" رتبه بندی کنم. من چند سازمان جستجوگر اینترنتی برای کمک به من استخدام کردم، اما هیچ کدام نتیجه ای نداشتند. پس از ده ها هزار دلار از تخلیه، من هیچ پولی نداشتم و هیچ انتخابی جز یادگیری نحوه بهینه سازی Advice Monkey برای موتورهای جستجو . همه خودم .

از سایت های خواندن مانند موتور جستجوی سازمان دیده بان و SEObook، من شروع به قطع SEO. من تغییرات در صفحه را به سایت خودم انجام دادم و آموختم که چگونه با پیوند دادن به افرادی مانند Patrick Semalt به صورت هفتگی پیوند ایجاد کنند.

در نهایت، من شروع به رتبه بندی واقعا خوب برای شرایط شغلی در Semalt، اما کسب و کار شکست خورده به علت این دلایل.

زمانی که اولین سرمایه گذاری من شکست خورد، تصمیم گرفتم که از کارآفرینی کنار بیایم، یک مدرک دانشگاهی مثل همه افراد دیگر بگیرم و پس از فارغ التحصیلی کار کنم. برای شروع یک سر روی چیزها، وقتی در دبیرستان بودم کلاس های کالج را شروع کردم.

اول کالج کلاس من در زمان Semalt 101 بود. استاد از ما خواسته است تا سه سخنرانی در مورد هر موضوعی از انتخاب ما ارائه دهد. یکی از موضوعاتی که من انتخاب کردم این بود که در جستجوگرها .آن را "چگونه موتورهای جستجو کار می کنند" نامیده می شود؟.

یکی از آقایان که در سخنرانی من در اتاق نشسته بود، نماینده فروش Elpac Semalt بود. او بعد از سخنرانی من به من نزدیک شد و به من گفت که شرکتی که برای او کار می کرد، به دنبال یک فرد جستجوگر بود. او من را به مدیر بازاریابی شرکت معرفی کرد و این شرکت من را به عنوان قراردادی برای 3500 دلار در ماه استخدام کرد.

پس از چند ماه از من با Elpac کار می کردم، رتبه بندی های آنها به عنوان شماره یک در گوگل برای شرایط مانند "منبع تغذیه" شلیک کرد. Â ؟؟ آنها خیلی خوشحال بودند، مرا به شرکت های دیگری که می دانستند مرا معرفی کردند. ماهانه سمالد، در طی یک ماه از مشاوره مشاوره در زمینه ی SEO حدود 20،000 دالر گرفتم.

چک لیست این 7 مرحله را برای ساخت یک آژانس جستجوگر 7 شکل دانلود کنید.

Semalt زمانی که من یک سازمان جستجوگرها را آغاز کردم .و در اینجا چگونگی آن را به هفت ارقام ساختم:

بهترین مشتریان از ارجاعات

من می دانم که این بدون گفتن . بهترین مشتریانی است که هرگز به عنوان یک آژانس از مشتریان گذشته، دوستان و حتی اعضای خانواده دریافت خواهید کرد. هنگامی که کسی به شما اشاره می کند، شانس شما برای بستن این معامله واقعا بالا است.

اما اگر این مشتری را بدرستی درمان کنید، نه تنها آنها را متوقف خواهند کرد، بلکه متوجه خواهید شد که تعداد ارجاعاتی که به صورت منظم دریافت می کنید، به آرامی شروع به کاهش می کنند. به همین دلیل، شما باید یک شهرت خالص داشته باشید و برای مراقبت از مشتریان خود حتی زمانی که فکر نمی کنید منطقی است شناخته شده است. با انجام این کار، در دراز مدت، شما به طور مستمر به مشتریان جدیدی از ارجاعات دست خواهید یافت.

هنگامی که برای اولین بار از آژانس شروع کردم، مراجع اولیه منبع درآمد من بودند، اما هنگامی که یاد گرفتم که چگونه از طریق بازاریابی مشتریان را به دست آورم، این 4 محبوب ترین کانال ما شد.

شما نمی توانید بر ارجاعات تکیه کنید

من به کلمه ی دهان به عنوان منبع درآمد اصلی من متکی بودم. Semalt آسان ساخت یک آژانس جستجوگر شش رقمی، با فرض اینکه شما می توانید این سرویس را فراهم کنید. Semalt واقعا برای ایجاد یک کسب و کار 7 رقمی از آن بسیار سخت است.

راه های اصلی دریافت مشتری جدید:

  • وبلاگ نویسی - به طور مداوم در مورد جستجوگرها، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بهینه سازی تبدیل و بازاریابی محتوا وبلاگ. تکنیک های پست های وبلاگ تان بیشتر است و اغلب شما از داده ها برای پشتیبان گیری از نقاط خود استفاده می کنید، اما منجر به کسب بیشتر خواهد شد. هر دو پست خوب در وب اجتماعی داشتند، اما یکی از آنها در طول محتوای حاوی آمار و اطلاعات بیشتر بود. به طور کلی، من دیده ام که پست ها با آمار و اطلاعات درایو تقریبا سه برابر منجر از پست هایی که هیچ داده یا آمار ندارند.
  • سخنرانی در کنفرانس ها - کنفرانس های جستجوگرها و بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد به جای مشتریان جدید. من برای جمع آوری حداقل 100،000 دلار در کنفرانس بازاریابی استفاده کردم که بیش از 1500 نفر حضور داشتند. دیر یا زود، تمام سئو بازرگانان و بازاریابان شروع به صحبت در همان حوادث کردند، و میزان درآمد جدیدی که من از این حوادث به دست آوردم، شدیدا کاهش یافت. بعدا متوجه شدم که بهترین رویدادهایی که در آن صحبت می شود، رویدادهای غیر صنعتی هستند. برای مثال، وقتی درباره بازاریابی آنلاین در یک رویداد آنلاین قمار صحبت کردم، توانستم PokerStrategy را قفل کنم. com در $ 1 2 میلیون قرارداد از مالی به تناسب اندام و همه چیز در میان، رویدادهای غیر صنعتی به طور معمول درآمد چهار برابر بیشتر از رویدادهای صنعت را به ارمغان آورد. شما فقط باید اطمینان کنید که در کنفرانس هایی که حداقل 1000 دلار در هر بلیط هزینه می کنید، صحبت می کنید، به این معنی است که شما معمولا با یک مخاطب صحبت می کنید که می تواند خدمات شما را تامین کند. هنگامی که شما صحبت می کنید، شما باید در مورد تاکتیک های خاصی صحبت کنید که مردم می توانند استفاده کنند، نمونه هایی از شرکت هایی که از این تاکتیک ها استفاده می کنند، نشان می دهد و داده هایی را نشان می دهد که روش های شما موفق هستند.
  • از bloggers ها کمک بگیرید - آخرین روش متداول برای به دست آوردن مشتری های جدید، دستیابی به شرکت های Technorati 100 و ارائه رایگان SEO به آنها است. اکثر آنها در این پیشنهاد من را نگرفتند، اما تعداد کمی بود. از TechCrunch به Gawker Media، من رایگان برای این شرکت ها در جستجو برای نشان در سایت های خود که گفت: "SEO توسط . "؟ این نشان به سایت من پیوسته و منجر به رانندگی می شود. اگر من خوش شانس بودم، آنها همچنین می توانند یک پست وبلاگ را در مورد نتایجی که از من دریافت کرده بودند انجام دهند، که به طور معمول منجر به افزایش درآمد بیش از 250،000 دلار شد، چرا که وبلاگ ها به دنبال آن بودند.

از تمامی روشهایی که در بالا ذکر شد، سخنرانی در کنفرانس ها راه پیشرو برای به دست آوردن مشتریان جدید بود، وبلاگ نویسی دوم بود و کمک به وبلاگ نویسان سومین بود.

همیشه وجود دارد

آیا یک مشتری به شما ارجاع داده می شود یا از طریق برخی از ابزارهای دیگر شما را پیدا می کند، دیر یا زود آنها شما را ترک خواهند کرد. جستجوگرها یک کسب و کار با نرخ بسیار بالا است . بسیار نادر است که کسی با شما به عنوان یک مشتری به مدت سه سال با شما بماند.

از این به بعد، می خواهید مشتریان خود را ماهانه بررسی کنید. پیدا کردن مسائل مربوط به آنها، تیم خود یا شرکت شما. بگذارید آنها بدانند که باید شفاف و صادقانه باشند.

برخی از سوالاتی که می توانید بپرسید عبارتند از:

  1. آیا شما با سطح خدمات دریافتی خود راضی هستید؟
  2. چیزی است که ما برای شما انجام نمی دهیم که آرزو می کردید؟
  3. آیا چیزی وجود دارد که ما بتوانیم آن را بهبود بخشیم؟

هنگامی که این داده ها را دارید، باید سعی کنید مسائل مشخص شده را رفع کنید. اگر این کار را با مشتریان خود به صورت ماهانه انجام دهید و پاسخ های نظرسنجی را بهبود بخشید، شما به خوبی کار می کنید. اگر نه، شما مشکلی عملی در کسب و کار خود دارید.

علاوه بر بررسی مشتریان خود، اطمینان حاصل کنید که شما همچنین آنها را با یک گزارش ماهانه و تماس های هفته ای ارائه می دهید. هرچه بیشتر با آنها ارتباط برقرار کنید، سریعتر خواهید فهمید که آیا آنها خوشحالند یا نه.

Semalt همچنین متوجه شده است که هرچه بیشتر با مشتری ارتباط برقرار کنید، دیگر آنها با شما باقی خواهند ماند. من می دانم، این فرایند ممکن است مانند یک درد در لب به نظر می رسد، اما مشتریان جدید تر از آن است که بتوانند هزینه های فعلی خود را حفظ کنند. بنابراین، مشتریان خود را گرامی بدارید.

نتایج حاصل شود

من از روز اول این فلسفه را داشتم چون با پرداخت سایر سازمان های جستجوگر سوخته بودم. آنها تمام پول من را گرفتند و در عوض پول زیادی را ارائه نمی دادند.

آنچه که من شروع کردم، تخمین زدن ترافیک بیشتر به شرکت ها بود. من رتبه بندی فعلی خود را می گیرم و از این جدول استفاده می کنم. بنابراین، اگر آنها در رتبه ی 6 قرار گرفتند برای یک کلمه ی کلیدی که آنها را یک هزار بازدید کننده داشتند و من فکر کردم می توانم آنها را به # 1 برسانم، می توانم تخمین بزنم که من 10،400 بازدید کننده را می کشم، که 9،400 بازدید کننده بیشتر از آن است.

پس از آن نرخ فعلی تبدیل خود را، بگذارید می گویند 2٪، و ارزش متوسط ​​آنها در هر فروش، اجازه دهید می گویند $ 100 دلار، و نشان می دهد که 9،400 بازدید کنندگان اضافی می تواند به آنها 18.800 $ در ماه در درآمد اضافی. سپس این کار را برای هر یک از کلمات کلیدی خود انجام می دهم و تخمین می زنم که چه مقدار پول بیشتری می توانم هر ماه از آنها بگیرم.

با نشان دادن مشتریان بالقوه، چقدر پول بیشتری می توانید آن ها را در مقایسه با چقدر شارژ کنید، می توانید تصمیم خود را به راحتی با شما در میان بگذارید. تنها چیزی که باید نگران باشید این است که آیا شما واقعا می توانید نتایج را ارائه دهید. برای مبارزه با این، از توصیفات و مطالعات موردی برای نشان دادن آنچه که در گذشته انجام داده اید استفاده کنید.

Semalt، شما می خواهید از مطالعات موردی مفصل استفاده کنید، نشان دهید که چه مقدار پولی را برای شرکت های دیگر ساخته اید و همچنین آنچه را که دقیقا برای رسیدن به آن نتایج انجام دادید، مشخص کنید. علاوه بر این، شما می خواهید لیستی از تمام مارک های بزرگ که شما با آن کار کرده اید، به عنوان نشان می دهد اعتبار خود را.

آنچه که من در این فرآیند نیز آموختم این است که اگرچه اکثر مشتریان ما کسب و کار متوسط ​​بودند، آنها می خواستند همه شرکت های بزرگ Semalt 500 را که ما با آنها کار می کردیم، ببینیم، حتی اگر این مشتریان نزدیک به اندازه آن نباشد. هنگامی که مشتریان بالقوه ما تمام شرکت های کوچک و متوسط ​​را نشان دادیم که تنها با نشان دادن مارک های بزرگ ما با آنها کار می کردیم، میزان تبدیل آنها به عنوان یک مشتری تقریبا به نصف کاهش پیدا کرد.

هنگامی که ما این را آموختیم، شروع به کار با مارک های بزرگ بسیاری کردیم، حتی اگر نام تجاری بزرگ تمایلی به صرف پول برای ما نداشت . هک، ما حتی حاضر به از دست دادن پول و یا انجام کار به صورت رایگان

مزرعه را

هنگامی که شما در حال ایجاد آژانس خود هستید، باید بر مشتریانی که شش رقم در سال را به شما پرداخت می کنند تمرکز کنید. Semalt سخت برای ایجاد یک سازمان سودآور و ارائه نتایج عالی، زمانی که کسی تنها شما می پردازد چند ماه یک ماه.

بهترین راه برای به دست آوردن شرکت ها به شما شش رقم است که مزرعه را خرج کنید. پیشنهادات خود را تقلیل دهید، باید یک بخش داشته باشید که همه چیز را که شرکت مرتکب اشتباه می کند، چگونه می تواند آن را حل کند و هزینه آن را برای شما حل کند.

نگران نباشید در مورد شرکتی که همه چیز را به آنها داده اید و خودتان آن را انجام می دهید . افراد تنبل هستند. آنها ترجیح میدهند مشکلات خود را حل کنند .

اگر پیشاپیشان خود را پیشاپیش نشان دهید، چه چیزی را برای آنها تعیین میکنید در حالی که تنها فهرستی از خدمات را در یک پیشنهاد ارائه میدهید، احتمال بیشتری برای استخدام شما خواهند داشت. این به شما این امکان را می دهد که نه تنها میزان بسته شدن معامله خود را افزایش دهید، بلکه هزینه های بسیار بیشتری نیز به آنها می دهد.

اطمینان حاصل کنید که شما در قیمت های خود مذاکره نمی کنید، زیرا شرط می بندم که سایر سازمان های جستجوگر اینترنتی به این عمق زیاد برای قفل کردن یک مشتری بالقوه مراجعه نکنند. بله، ممکن است گرانتر باشد، اما حداقل این شرکت می داند چه چیزی را با شما به دست می آورد، در مقایسه با چیزی که با سازندگان جستجوگر اینترنتی رقابت می کند.

توسعه کسب و کار لابی

در کوتاه مدت شما پول را در توسعه کسب و کار از دست خواهید داد. در بلند مدت، با این حال، شما قادر به آن را تشکیل می دهند. سریعترین راه برای افزایش درآمدتان، تبدیل شدن به یک سازمان غیرانتفاعی است.

به عنوان یک شرکت جستجوگرها، سازمانهای تبلیغاتی را برای همکاری با یکدیگر جستجو کنید، زیرا تعدادی از آژانس های تبلیغاتی وجود دارد که بیشتر از سازمان های جستجوگر اینترنتی هستند. احساس سرماخوردگی را با آنها تماس بگیرید و با وب سایت های خود به کمک های رایگان ارائه دهید. اگر شما به خوبی کار می کنید، آنها بسیاری از مشتریان را به شما هدایت می کنند.

Semalt یک روند خسته کننده است، اما این کار واقعا خوب است. شما فقط باید مایل به از دست دادن پول از پیش، به عنوان شما را به انجام جستجوگرها خود را به صورت رایگان در کوتاه مدت است.

هنگام برخورد با این آژانس های تبلیغاتی، بگذارید آنها را بدانند که حداقل قیمت شما شش رقمی در سال است؛ زیرا آنها نباید مشکلی را برای به دست آوردن قرارداد بزرگ شما داشته باشند. Semalt احتمالا سعی می کند تا سرویس خود را سفید کنید، که شما باید با آن آشنا باشید، زیرا با پرداختن به مشتریان خود از طرف شما، درآمد شما را کاهش می دهد و بدون هیچ زحمتی از بین می رود.

هرگز متوقف کردن دادن

آخرین، اما نه کمترین قطعه مشاوره ای که می خواهم به شما بدهم این است که هرگز متوقف نشوید. یکی از راه های اصلی افزایش آژانس جستجوگر اینترنتی با کمک به مردم به صورت رایگان است. وقتی که من برای اولین بار شروع کردم، مردم به من کمک کردند، بنابراین من سعی می کنم با انجام همین کار به جلو برویم.

حتی تا این تاریخ، من سعی می کنم به هر ایمیلی که می خواهم پاسخ دهم و به هر نظر در این وبلاگ پاسخ دهم. هر چه که می توانم برای کمک به مردم انجام دهم، تا زمانی که بانک من را شکستن نگذارد، من آن را انجام می دهم. چرا؟ .از آنجا که من واقعا به شما احترام می گذارم، درست مثل افرادی که به من کمک می کردند وقتی بچه بودم اولین سرمایه گذاری را شروع کنم.

شما مقدار زیادی از نقاط کارما را کسب خواهید کرد و متوجه خواهید شد که مردم درباره چیزهایی که در مورد شما به دیگر کسب و کارها یا افرادی که در نهایت کسب و کار بیشتری کسب می کنند صحبت خواهند کرد. اما مهم این است که در هنگام کمک به مردم هیچ چیز در انتظار نیست.

نتیجه گیری

تمام روشهایی که من در بالا ذکر کردم، Semalt را امتحان کردم، قادر به ساختن یک کسب و کار بودم که به سود هفت نفر در سال در درآمد و میلیون ها دلار در سود حاصل شد.

یکی از چیزهایی که باید در نظر داشت این است که آژانس من واقعا نتایج را ارائه می دهد. از اینکه شرکت ها در رتبه بندی سه بعدی برای شرایط مانند "کارت های اعتباری" و "بیمه عمر" برای کمک به افزایش فروش خود، ما بازده مثبت سرمایه گذاری را ارائه دادیم. اگر همه چیزهایی را که در بالا ذکر شد انجام دهم اما موفق به ارائه نتایج به عنوان یک سازمان جستجوگر نیستم، شما برای مدت طولانی در کسب و کار نخواهید بود Source .

March 1, 2018