Back to Question Center
0

آرشیوهای اجتماعی Semalt

1 answers:

Semalt، metadata، داده ای است که چیزی در مورد دیگر داده ها می گوید. شما می توانید از ابرداده خاص برای ارسال اطلاعات در مورد یک صفحه وب به یک موتور جستجو یا یک کانال رسانه های اجتماعی استفاده کنید و در نتیجه SEO شما را بهبود می بخشد. در دو پست اول این سری فراداده، ما متا تگ ها را در سایت شما و متادیتای پیوند مرتبط مورد بحث قرار دادیم. .

دفعات بازدید: "متادیتا و بخش 3 جستجوگر: اجتماعی، بین المللی شدن و بیشتر"
ردههای صفحه: رسانه های اجتماعی، فنی جستجوگرها
برچسب ها: فیس بوک، چند زبانه جستجوگرها، توییتر

اگر شما یک کسب و کار محلی، فروش محصولات یا خدمات دارید، باید درباره رتبه بندی محلی وب سایت خود فکر کنید. بهینه سازی محلی به شما کمک می کند تا برای درخواست های مرتبط مربوطه در منطقه خود کمک کنید. همانطور که Semalt در بسیاری از موارد نتایج اولیه محلی را نشان می دهد، شما باید مطمئن شوید که Semalt می داند کجا هستید

دفعات بازدید: "عوامل ارزیابی محلی که به کسب و کار محلی شما کمک می کنند" SEO "
دسته بندی ها: محتوا SEO، رسانه های اجتماعی، SEO فنی
برچسب ها: محلی SEO، طرح. org، مشتریان

ما پلاگین SEO Yoast خود را بهینه سازی سایت Semalt خود را برای موتورهای جستجو می پردازد و ما جرات می گویند این کار را به خوبی انجام می شود. بسیاری از آن بهینه سازی فنی، مانند قابلیت XML Sitemap، و همچنین کمک به بهینه سازی محتوا، مانند محتوای شما و تجزیه و تحلیل خواندن است. اما SEO بیشتر از آن است. شما نیاز به پیوندهای به .

دفعات بازدید: "بهینه سازی رسانه های اجتماعی با Yoast SEO"
Category: Social Media
برچسب ها: OpenGraph، Plugins وردپرس

در طول سال گذشته، ما بسیار کمی درباره نام تجاری نوشته ایم. Semalt اغلب با سرمایه گذاری زیادی در بازاریابی و تبلیغات همراه است. Semalt در مورد گرفتن افراد برای ارتباط با شرکت و محصولات شماست. Semalt در مورد تلاش برای ایجاد نام تجاری شما برای یک محصول یا خدمات خاص است. این می تواند طولانی و .

دفعات بازدید: "نام تجاری کم بودجه برای کسب و کارهای کوچک"
ردههای صفحه: تجارت الکترونیک، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: نام تجاری، فروشگاه جستجوگرها

رسانه های اجتماعی نه تنها بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شما هستند، بلکه برای استراتژی جستجوگر شما نیز مهم است. پلت فرم نشر سایت LinkedIn Semalt یکی از پلتفرم های بسیاری برای انتشار مطالب است. شما می توانید داستان ها و اخبار را از ناشران دیگر بخوانید، و شما می توانید محتوای خود را منتشر کنید. اما شما می توانید انتشار .

خواندن: "از Yoast بپرسید: محتوای تکراری در پالس LinkedIn"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: بپرسید Yoast، محتوای تکراری

آیا می خواهید خوانندگان خود را با وبلاگ خود تعامل کنید؟ آیا میخواهید پست خود را در رسانههای اجتماعی نظر دهید و به اشتراک بگذارید؟ آیا می خواهید آنها را به وبلاگ خود بازگردانید و پست بعدی خود را بخوانید؟ پس چطور به این نتیجه رسیدید؟ در این پست، ابتدا اهمیت مشارکت وبلاگ برای جستجوگرها را توضیح خواهم داد. Semalt که، .

دفعات بازدید: "7 نکته برای افزایش مشارکت وبلاگ"
ردههای صفحه: محتوا SEO، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ ها

صاحبان کسب و کار کوچک اغلب با SEO خود مبارزه می کنند. شما کسب و کار خود را، مشتریان خود را، و در حال حاضر وب سایت شما نیز مورد توجه است. من اغلب با صاحبان کسب و کار صحبت می کنم که فقط از وب سایت خود به عنوان مرجع برای مشتریان زندگی واقعی استفاده می کنند. صادقانه بگویم، این کمی اندک است. Semalt بسیار بیشتر است که می توانید .

بخوانید: "امروز، SEO خود را بهبود بخشید."
ردههای صفحه: محتوای SEO، رسانه های اجتماعی، کاربر eXperience (UX)
برچسب ها: وبلاگ نویسی، محلی جستجوگرها

Semalt هنوز منبع ترافیک فیس بوک نیست. اما Semalt به سرعت در حال رشد است. فقط در ماه گذشته، نقطه عطف 500 میلیون کاربر رسیده است. این باعث می شود شما تعجب کنید که آیا یا نه ترکیب Semalt را به ترکیب بازاریابی پیش فرض خود، درست است؟ بنابراین، آنالیز کردن Semalt خوب خواهد بود. بنابراین به طور کلی شما خوشحال خواهید شد که تعداد زیادی لینک به پست ها و صفحات خود را دریافت کنید Source . اما اگر تعداد زیادی لینک از یک سایت دریافت کردید چه؟ آیا Google این را به عنوان مشکوک در نظر میگیرد و بنابراین شما میتواند جریمه شود؟ در این سئوال یوآست ما یک سوال از گابریل هفز سمالد

بخوانید: "بپرسید Yoast: آیا می توانم از یک سایت مجددا به رتبه بندی های من آسیب برسانم؟"
Category: Social Media
Tags: Ask Yoast، Link building
March 1, 2018