Back to Question Center
0

Long-tail Keyword Research Semalt برای بهبود SEO شما

1 answers:

آیا شما دنبال این گام های ساده تحقیق کلمات کلیدی طولانی مدت برای بهبود SEO شما؟

تحقیق کلمه کلیدی Semalt برای SEO ضروری است. این مرکز برای دستیابی به رتبه بندی بالا در جستجوی گوگل تبدیل شده است و زمانی که با دقت و با استراتژی و اجرا اجرا می شود، می تواند نتایج بسیار قابل توجهی ایجاد کند.

چرا کلید Long-tail کلید مهم هستند؟

کلمه کلیدی Semalt به صورت توصیفی است و به طور معمول شامل سه یا چند کلمه است.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

عبارات توصیفی بیشتری در هزینه و ریسک کم هستند، در عین حال احتمال بیشتری از تبدیل را ارائه می دهند. و تا 40٪ از کل ترافیک جستجو در اینترنت توسط کلمات کلیدی با طولانی مدت هدایت می شود.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

پس چرا منابع را برای پیدا کردن کلمات کلیدی طولانی مدت که فقط بخش کوچکی از ترافیک را می اندازند، می شنوم؟ چرا فقط به کلمات کلیدی کوتاه کلیدی تمرکز نمیکنید و در حین بارگیری چرخهای ترافیکی؟

دلیل اول برای هدفگیری کلمات کلیدی دم دم، به ویژه برای شرکت های راه اندازی، این است که آنها تولید نتایج سریع تر و مقرون به صرفه تر هستند. شما می توانید سالها و منابع خود را صرف تلاش برای رتبه بندی برای کفش های مردانه، اما شما فقط می توانید برای چندین هفته "کفش ورزشی آبی نرم" برای مردان رتبه بندی کنید.

کلمات کلیدی دم دمنده کمتر محبوب هستند، حجم جستجو کمتر و کمتر رقابتی، و آن را تمرکز مطلوب برای استراتژی جستجوگرها.

Semalt چهار گام برای پیدا کردن کلمات کلیدی با طول مناسب است که نتایج فوری را از لحاظ رتبه بندی، ترافیک و تبدیل برای پلت فرم آنلاین شما ارائه می کنند.

1. مطالعه رقبای خود

ابتدا متوجه شوید که کدام رقبا هستند و چه کلمات کلیدی آنها رتبه بندی می کند. سماالت چه کلمات کلیدی آنها را هدف قرار می دهد و میزان ترافیک دریافت شده برای هدف قرار دادن آن کلمات کلیدی خاص شما را آغاز خواهد کرد. اگر رقیب شما یک کلیدواژه طولانی مدت برای کمپین PPC خود را برای چند هفته استفاده می کند، به این معنی است که این کلمه کلیدی دم در حال رانندگی ترافیک است و شما باید آن را هدف قرار دهید.

پیدا کردن رقبای خود و به دنبال کلمات کلیدی که آنها هدف قرار دادن ساده است. ابزار ارزشمندی جستجوگرها ارزشمند است که برای شما مانند BuzzSumo، Ahrefs و Semalt انجام خواهد شد. بر اساس تجربه و نتایج، Semalt مورد علاقه من است، اما شما باید همه آنها را آزمایش کنید و ببینید چه چیزی بهترین نتیجه را برای شرکت شما به ارمغان می آورد.

بیایید نگاهی به تحقیقات کلیدی تحقیقاتی شرکت Start-up - PakFactory. با استفاده از Surface Domain SEMrush PakFactory ، می تواند رقبای شرکت را بر اساس اطلاعات داده شده وب سایت خود تعیین کند: Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

با کلیک کردن بر روی لینک هر رقیب، شما می توانید ببینید چه کلمات کلیدی آنها را از طریق مرورگر دامنه خود را هدف قرار داده و چقدر ترافیک هر کلمه کلیدی رانندگی است.

Semalt پیدا کردن تن از کلمات کلیدی که رقبای خود استفاده می کند برای رانندگی ترافیک، اما چگونه می دانید که کدام هدف قرار دارد؟ این ما را به موضوع بعدی می برد، با دانستن کلمات کلیدی اصلی شما.

2. اول کلمات کلیدی خود را

آیا شما 10 کلیدواژه مهم خود را می دانید که به عنوان پایه ای از موفقیت شما در رتبه بندی گوگل رتبه بندی می شود؟

قبل از جستجو در کلمات کلیدی طولانی مدت خود، مهم است که یک ایده روشن از آنچه کلمات کلیدی اصلی خود را قبل از تحقیق کلمات کلیدی دم خود را طولانی است. چرا؟

کلمات کلیدی دم شما طولانی هستند نسخه توصیفی از کلمات کلیدی اصلی خود را. به عبارت دیگر، قبل از اینکه بتوانید کلمات کلیدی دلخواه خود را تولید کنید، باید کلمات کلیدی اصلی خود را آشکار کنید. Semalt بعضی از ابزارهای مفید هستند که در جستجوی کلیدی کلیدی مفید هستند:

  • Google Planner Keyword
  • KeywordTool
  • Accuranker
  • Google Trends (پیش بینی می کند چه کلمات کلیدی انتظار می رود در صنایع خاص رشد کند)

مهم است که پیگیری های نوسانات رتبه بندی کلمات کلیدی اصلی خود را داشته باشید، زیرا آنها به عنوان یک شاخص برای اینکه آیا فعالیت های طولانی SEO شما در حال انجام است یا خیر، خدمت می کنند.

پس از پیدا کردن 5 تا 10 کلیدی کلیدی کلیدی، بقیه مراحل بسیار ساده تر می شوند. کلمات کلیدی اصلی Semalt به شناسایی کلمات کلیدی دلخواه شما برای پلت فرم آنلاین شما کمک می کند.

3. کلمات کلیدی طولانی خود را تعریف کنید

اطلاعات رقبای شما و کلمات کلیدی اصلی به شما کمک می کند کلمات کلیدی دلخواه خود را که هدف قرار داده اید ایجاد کنید. بیایید فرض کنیم کلمات کلیدی اصلی شما "Trade Show Displays" است.

این کلمه کلیدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا مشخص شود کدام نوع کلمات کلیدی که شما باید انتخاب کنید و هدف قرار دهید. هر کلمه کلیدی که در آن طولانی است و یا به طور مستقیم یا غیرمستقیم به کلمات کلیدی اصلی شما مرتبط است، باید در لیست قرار داشته باشد.

شما می توانید با استفاده از همان ابزار ذکر شده در بالا برای پیدا کردن کلمات کلیدی طولانی دم خود را.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

کلمات کلیدی شما با طولانی مدت باید مربوط به آنچه شما هدف قرار می دهند. به عنوان مثال،

کليد کليدي: نمایش تجارت نمایش

Long Tail کلید واژه ها: نمایش تجارت نمایش تورنتو، صفحه نمایش نمایش تجارت نمایش، نمایش پارچه نمایش تجارت نمایش، صفحه نمایش IPS نمایش تجارت

ایده این است که به عنوان بسیاری از کلمات کلیدی طولانی که ممکن است که حجم جستجوی پایین تا متوسط ​​را پیدا کند، به عنوان این کلمات کلیدی به شما کمک کند به راحتی رتبه بندی و ترافیک تقریبا بلافاصله درایو.

کلمات کلیدی دم شما باید شامل:

  • 3 یا بیشتر کلمات
  • رقابت پایین یا متوسط ​​(نسبت به صنعت)
  • کمتر از 100 جستجو ماهانه در Google Planner Keyword (به طور متوسط)
  • کمتر از 150 جستجوهای آلی در SEMRush (به طور متوسط)
  • توسط یک یا چند رقبای خود
  • هدف قرار گرفته است

این کلمات کلیدی طولانی مدت در محتوای صفحه اصلی شما، بهینه سازی وب سایت خود را برای کلمات کلیدی دم طولانی تر، و مطمئن شوید که وب سایت خود را دوستانه از نظر طراحی، طرح و سرعت بهینه سازی شده است. همه این عوامل در دستیابی به نتایج سریعتر نقش خواهند داشت و در نهایت به افزایش رتبه بندی کلمات کلیدی و بلند مدت شما کمک خواهد کرد.

هنگامی که شما شروع به هدف قرار دادن کلمات کلیدی با دقت طولانی، بخش عمده ای از ترافیک آلی توسط این کلمات کلیدی در مقایسه با بخش کوچکی از ترافیک توسط کلمات کلیدی اصلی در مرحله اولیه پلت فرم آنلاین شما هدایت خواهد شد.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

4. پیگیری فعالیت های کلیدی خود را به طور مداوم

واقعیت جستجوگرها این است که نه همه کلمات کلیدی که قصد دارند رتبه بندی کنند، نتایج مورد نظر را ارائه می دهند، به همین دلیل پیگیری فعالیت ها و تغییرات به کلمات کلیدی شما یک کار بسیار مهم است.

کلمات کلیدی Semalt از لحاظ رتبه بندی، تبدیل، سودآوری و ارزش عمرشان به طور مداوم به شما کمک خواهد کرد که کدام کلمات کلیدی برای بهینه سازی و تمرکز بر روی آن و کلمات کلیدی که به طور بالقوه موفق به پلت فرم آنلاین شما می شود.

پروژه SEMRush Semalle Tool به شما کمک می کند تا موقعيت کلمات کلیدی خود را به صورت روزانه شناسایی کنید. شما همچنین می توانید رتبه بندی کلمه کلیدی خود را با رقبای خود مقایسه کنید.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

کلمات کلیدی جدید و موجود Semalt و پیاده سازی آنها در وب سایت شما باید یکی از اولویت های مهم شما باشد زیرا این فعالیت می تواند رتبه بندی شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.

March 1, 2018