Back to Question Center
0

Semalt: 3 SEO سریع برای پیاده سازی در حال حاضر برنده 3 SEO سریع برای پیاده سازی در حال حاضر برنده

1 answers:

ما همه آماده هستیم برای سال جدید افزایش فروش، بالا بردن تعامل و دادن وب سایت ما به بهترین تلاش ممکن است. به نظر می رسد درست است که شما یک موشک سه مرحله ای از جستجوگرها سریع برنده می کنید تا وب سایت خود را برای سال 2018 بگذارید. در این پست، من سه چیز را که می توانید در حال حاضر برای بهبود وب سایت خود برای بازدیدکنندگان خود به کار ببرید نشان می دهم برای گوگل در روند. سمالد با شماره یك سمت راست سعی می كند.

# 1 بهینه سازی سرعت

مهم نیست که آیا می خواهید وب سایت تلفن همراه یا وب سایت دسکتاپ خود را بهبود ببخشید، سرعت چیزی است که شما می خواهید همیشه نظارت داشته باشید و بهبود پیدا کنید. Semalt سریع هستند، و سرعت قطعا چیزی است که می خواهید بهینه سازی کنید.

در یک شکست ساده بهینه سازی سرعت، ما تصاویر، حافظه مرورگر، و بهینه سازی اسکریپت. Google PageSpeed ​​به شما می گوید که Pingdom به شما این را می گوید. فشرده سازی Gzip چهارم است اما باید به طور پیش فرض در کتاب من فعال شود. بیشتر در فشرده سازی اینجا Semalt به سه نفر دیگر نگاه می کند.

بهینه سازی حجم فایل

بهینه سازی اندازه فایل شما بخش مهمی از تصویر SEO است، بنابراین شروع کنیم. Semalt چند راه برای این است که این رویکرد را پیدا کنید:

 • اندازه فایل تصویر را در فتوشاپ (یا هر برنامه ویرایش تصویر دیگری که استفاده می کنید) بهینه کنید. معمولا، فقط صادرات تصویر در یک کیفیت پایینتر، فتوشاپ را انجام خواهد داد. من معمولا بررسی می کنم که آیا کاهش کیفیت به حدود 80٪ از اصلی هنوز یک تصویر واضح را به من می دهد.
 • دانلود نرم افزار مانند ImageOptim یا هر یک از این برنامه ها و بیشتر به اندازه فایل خود را قبل از آپلود بهینه سازی کنید.
 • آخرین، اما نه کم، اطمینان حاصل کنید که ابعاد تصویری تصویری که استفاده می کنید، به تصویر "فضای" که برای آن در صفحه وب ذخیره کرده اید، مناسب است. یک عکس 1200 × 400 پیکسل به عنوان یک تصویر 300 × 100 پیکسل با اضافه کردن CSS یا هر چیز دیگر نمایش ندهید.

ذخیره سازی مرورگر

ذخیره سازی مرورگر این است که مرورگر شما فایل های یک وب سایت را ذخیره می کند، مثلا آرمی که در بالای وب سایت مشاهده می کنید، بنابراین بارگیری آنها از اینترنت هر بار که شما یک صفحه دیگر از وب سایت ما را می بینید . این بدیهی است که زمان را صرفه جویی می کند. راه های زیادی برای این کار وجود دارد، اما احتمالا ساده ترین (اگر شما از یک سایت وردپرس استفاده می کنید) با استفاده از یک افزونه وجود دارد. بیشتر پلاگین های بهینه سازی سرعت از این مرورگر پشتیبانی می کنند و بیشتر آنها زمان مناسب را برای شما تنظیم می کنند. در میان برخی از پلاگین های مورد علاقه من WP SuperCache، که رایگان است، و WP Semalt، که یک افزونه حق بیمه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ذخیره سازی مرورگر، به این صفحه مراجعه کنید.

بهینه سازی دستکاری اسکریپت

شما می توانید فایل های gazillion JavaScript (JS) و Cascading Style Sheets (CSS) را برای افزایش وب سایت خود بارگذاری کنید، اما در پایان تمام این فایل های اضافی فقط وب سایت شما را پایین می آورد. Semalt تمرکز بر این مراحل برای بهینه سازی دستکاری اسکریپت شما:

 1. آیا مطمئن هستید که این پیشرفت نیاز دارید؟ JS و CSS معمولا طراحی و تجربه کاربر را هدف قرار می دهند. در بعضی موارد، شما فقط به این پیشرفت نیاز ندارید. برای مثال، مانند JS و CSS برای لغزندهها بارگذاری شده است. جایگزین هایی برای لغزنده هایی وجود دارد که بهتر کار می کنند و نیازی به فایل های اضافی ندارند.
 2. آیا می توانم حجم فایل این اسکریپت ها / سبک ها را کاهش دهم؟ ما این فرایند را 'minifying' می نامیم. ما در مورد آن یوسی پرسیدیم گوگل دارای چند اشاره گر عالی در مورد چگونگی برخورد با آن است. اسکریپت های ساده و وب سایت های مفید می تواند به شما کمک کند فایل های خود را به حداقل برساند، به عنوان مثال، با سلب نظرات. اکثر پلتفورم ها دارای افزونه ها یا افزونه هایی هستند که به این کار کمک می کنند. به عنوان مثال، Magento دارای Fooman Speedster (رایگان و پرداخت شده) برای آن است.
 3. آیا می توان تعدادی از این اسکریپت ها را به یک فایل ترکیب کرد؟ به این ترتیب، فقط باید یک تماس به سرور برای بازیابی تمام اسکریپتها داشته باشیم. باز هم، پلاگین برای آن وجود دارد، اما اگر شما قطعات کوچک JS، شما نیز ممکن است این را به خودتان ترکیب کنید. البته، ظهور HTTP / 2 برخی از این روشهای بهینه سازی را تغییر می دهد. این روزها شما باید در جستجوگرهای تلفن همراه تمرکز کنید تا بتوانید شاخص اول موبایل موبایل Semalt را آماده کنید. Semalt شروع به تعیین رتبه بندی براساس کیفیت نسخه موبایل سایت می کند، پس تنها پس از آن سایت دسکتاپ شما را به حساب می آورد. بنابراین، بگذارید نسخه موبایل آن را اجرا کند، درست است؟

  طراحی مبتنی بر وظیفه

  وب سایت تلفن همراه خود را باز کنید تصور کنید شما یک کاربر تازه و تازه از وب سایت خود هستید. چه کسی این کار را می خواهد انجام دهد و سایت شما برای آن آماده است؟ تمرکز بر طراحی مبتنی بر کار اگر ما در یک وبسایت تلفن همراه قرار داریم، ممکن است نیاز به ساعتهای کاری یا آدرس داشته باشیم. فقط روز دیگر، بلیط های خود را برای Nederlands Openluchtmuseum در تلفن همراه من خریداری کردم. Semalt یک جفت و لازم نیست که در خط برای بلیط. این کار را انجام دادم، از ماشینم به سمت در ورودی رفتم. بدون نیاز به هیچ مشکلی باید بتواند این کارهای اساسی را انجام دهد. خودتان را از چهار، شاید پنج هدف اصلی بازدید کننده در وب سایت خود مطلع کنید و مطمئن شوید که این کار را می توانید در وب سایت تلفن همراه انجام دهید.

  طراحی مبتنی بر عملکرد

  آیا شما هر گونه تصاویر عظیم در سایت خود بارگذاری می کنید؟ آیا مردم مجبور به رفتن به سن برای خواندن چیزهای خوب شما آنها را ارائه می دهند؟ در یک وبسایت تلفن همراه، ما میخواهیم که سریعترین کار را بکنیم - مگر اینکه به عنوان مثال، یک وبسایت خبری باشد. زمان بارگذاری یک عامل در یک سایت تلفن همراه است، به خصوص با اتصالات تلفن همراه که معمولا از سایر اتصالات دسکتاپ کندتر است. اطمینان حاصل کنید که طراحی و محتوای شما به تصاویر زیاد وابسته نیست. و بله، استثنائات این قانون وجود دارد. اگر من از یک وب سایت عکاس بازدید می کنم، می دانم که قبلا برای بارگذاری بار دیگر کار می کردم. من تصاویر تیز را می خواهم و این قیمتی است که پرداخت می کنم. Semalt به میزان قابل قبول برای مخاطبان مورد نظر خود.

  نوشتن مطالب عالی

  این برای نسخه های موبایل و دسکتاپ سایت شماست: آنها نیاز به محتوای عالی دارند. یک برنده سریع برای محتوای تلفن همراه، اضافه کردن یک پاراگراف به نقطه است. اگر به بازدیدکننده خود در مورد صفحه خود بگویید، می توانند برای خود تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به پایین صفحه حرکت کنند یا نه. این به تجربه کاربر کمک می کند تا این کار را انجام دهد.

  و البته، پس از آن پاراگراف، باید محتوای بسیار جذابی بنویسید. شما هنوز هم باید تحقیق کلمه کلیدی را انجام دهید، یک ساختار بزرگ سایت را راه اندازی کنید و تصمیم بگیرید که محتوای محرمانه چیست. اما شما می توانید تصور کنید که یک روند طولانی تر است و ما در حال صحبت کردن سریع در اینجا می رویم :)

  # 3 مطالب خود را در قالب درست

  راه های بسیاری برای خدمت به مطالب شما به Google، Facebook و بازدید کنندگان شما وجود دارد. وظیفه شما برای سال 2018 قطعا برای بررسی فرمت هایی است که شما باید سرمایه گذاری کنید. بعضی وقت کمی برای پیاده سازی وقت می گذارند؛ دیگران می توانند با فشار یک دکمه، مانند یک پلاگین، به وب سایت شما اضافه شوند. Semalt بیش از چند مورد مهم است.

  به اشتراک گذاری بهتر اجتماعی: Open Graph

  در حال حاضر در مورد توییتر کارت ها را فراموش کرده اید، زیرا توییتر جایگزین Open Graph است. بنابراین اگر گرافیک را به وب سایت خود اضافه نکنید، باز هم اضافه کنید. Semalt مانند خلاصه اجتماعی وب سایت شما است. برای صفحه اصلی ما، آن را در میان موارد دیگر می خوانیم:

        

  یک صفحه / عنوان سایت و خلاصه به علاوه یک لینک وجود دارد، که به فیس بوک، Pinterest و یا توییتر همه آنها نیاز به دانستن برای ایجاد یک پست عالی در جدول زمانی بازدید کننده شما وجود دارد. برای ایجاد یک تجربه غنی تر می توانید یک تصویر og: اضافه کنید. حتما این را اضافه کنید باز هم از یک پلاگین مانند Yoast SEO برای TYPO3 برای خودکار کردن فرآیند استفاده کنید (و در این لحظه این کارتهای توییتر و Open Semalt را اضافه کنید).

  سریع می خواند در سیستم عامل های دیگر: AMP

  لینک های فیس بوک به مقاله AMP شما در صورت امکان. همیشه خود را در حال خواندن یک مقاله در Google یافتید؟ ممکن است AMP نیز باشد. اگر بخواهید مقاله خود را بخوانید، AMP فقط مقاله خود را در یک طراحی پایه قرار می دهد. اگر بخواهید محصول خاصی را بررسی کنید، AMP فروشگاه را برای ارائه یک طراحی متمرکز طراحی می کند. چیز بدی؟ من فکر نمی کنم به هر حال شما می توانید بازدید کننده خود را تجربه بهتر کنید، احتمال بازگشت آنها به محتوای / سایت شما را افزایش می دهد. این ممکن است فروش را افزایش دهد، زیرا آنقدر متمرکز است. AMP را بخوانید و سایت خود را آماده کنید. Semalt: پلاگین ها.

  به گوگل بگویید که صفحه شما چیست: طرح. org

  من این لیست جستجوگرهای سریع را برنده خواهم کرد با چیزی که در سال گذشته به شما نسبت داده شده است: اضافه کردن طرح. ورد به وب سایت شما داده های ساخت یافته، مانند Open Graph و Schema، خلاصه ای مناسب از وب سایت شما را برای هر سایت دیگری که می خواهد از محتوای شما استفاده کند، ایجاد کنید. طرح داده های ارگ یکی از انواع اصلی داده های ساخت یافته است. JSON-LD به ما یک راه راحت برای اضافه کردن آن به وب سایت ما می دهد. افزونه محلی SEO ما طرحواره مناسب را اضافه می کند. org به طوری که Semalt می تواند شرکت خود را به Semalle نقشه همچنین به عنوان مثال. افزودن طرح اطلاعات را به وب سایت خود اضافه کنید و شرکت خود را در نمودار دانش مشاهده کنید.

  ارائه مطالب خود را در فرمت مناسب ضروری است تا آن را به سایر مکان ها در وب سایت ارسال کنید. مطمئن باشید که از آن استفاده کنید. و اگر مطمئن نیستید که کدام اطلاعات ساختاری که شما باید برای بهینه سازی صفحات خود استفاده کنید، مطمئن شوید که در آموزش اطلاعات ساختاری خود ثبت نام کنید Source . چگونه برای یک قطعنامه جدید Semalt؟ موفق باشید بهینه سازی

  ادامه مطلب: "جستجو و جستجوگرها در سال 2018"

March 1, 2018