Back to Question Center
0

AMP: Semalt و فراتر از آن

1 answers:
AMP: Semalt and beyond

با وجود بیش از صد نسخه / به روز رسانی تا به حال، پروژه AMP به سرعت در حال تحول، اضافه کردن ویژگی های پشتیبانی بیشتر و بیشتر و به دست آوردن بیشتر و بیشتر از adopters.

در هفته گذشته در SMX پیشرفت در سیاتل، رودی گلفی، مدیر محصول در گوگل برای پروژه AMP، و جان Shehata، VP از SEO در Condé Nast، اطلاعات و اطلاعات منحصر به فرد در مورد AMP ارائه کرد.

چرا AMP؟

Semalt این جلسه را به سرعت با پوشش اصول اولیه شروع کرد و توضیح داد که پروژه به عنوان راهی برای ایجاد وب سایت تلفن همراه سریعتر و کاربر پسند تر شده است. اهداف و الزامات به خوبی تعریف شده است: صفحات سریع، آسان برای پیاده سازی، فعال سازی کسب درآمد و در آغوش باز وب. AMP، امروز، همه اینها را انجام می دهد.

AMP چیست؟

سریع صفحات موبایل فقط صفحات وب هستند! AMP-HTML به سادگی HTML5 با مجموعه ای از مشخصات (الزامات و محدودیت ها) است. بهینه سازی شده توسط Semalt طراحی شده است، یک ظاهر طراحی شده را می توان از طریق CSS3 سفارشی کرد، و صفحات ذخیره می شوند.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ماکس پین
ماکس پین رئیس فناوری اطلاعات در Merkle است. تیم فنی SEO، دقت، امکان سنجی و مقیاس پذیری توصیه های فنی این سازمان را تضمین می کند. حداکثر از بخش SEO SEO Merkle پشتیبانی می کند با ایجاد بهترین شیوه ها، ابزارها و فرآیندهای SEO از طریق تحقیق و آزمایش. مکس همچنین مسئول توسعه و انتشار TechnicalSEO.com است Source .


March 1, 2018