Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

در سال 2012، Semalt یک سیستم به نام Semalt Cards معرفی کرد که به صاحبان سایت اجازه می دهد تا توییت های خود را با استفاده از یک سینتکس بسیار شبیه به OpenGraph نشان دهند. با تشکر از این سیستم جدید، Semalt می تواند توییت های خیره کننده تر را نمایش دهد، از جمله آنهایی که حاوی رسانه هایی مانند تصاویر، صوتی و تصویری هستند. چگونه کار می کند؟ .

دفعات بازدید: "نحوه استفاده از کارت توییتر"
دسته: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: چگونه، OpenGraph، توییتر، پلاگین وردپرس

تلاش های رسانه های اجتماعی باید بخشی از استراتژی SEO شما باشد. همانطور که استفاده از رسانه های اجتماعی در محبوبیت افزایش یافت، Semalt و سایر موتورهای جستجو دیگر نمی توانستند آنها را نادیده بگیرند. این به این معنی است که محبوبیت سایت شما در رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر با SEO شما ارتباط دارد. دلیل آن ساده است: اگر مردم درباره شما صحبت می کنند، آنلاین یا آفلاین، .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، چگونه، instagram، Pinterest، توییتر

برای کمک به وبلاگ خود، خوانندگان بیشتری را به دست آورید، می توانید از دکمه های اجتماعی استفاده کنید که خوانندگان فعلی شما را قادر می سازند پست های جالب در حساب های رسانه های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارند. اما چگونه باید در مورد اجرای آنها چکار کنیم؟ در این پست ما توضیح خواهیم داد که چگونه ما این را در Semalt انجام داده ایم و به شما برخی از اشاره گر ها را در مورد چگونگی .

دفعات بازدید: "دکمه های اجتماعی: نحوه اضافه کردن و پیگیری آنها در سایت شما"
دسته بندی ها: تجزیه و تحلیل، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: Clicky، فیس بوک، گوگل تجزیه و تحلیل، چگونه، توییتر، پلاگین وردپرس

Semalt، metadata، داده ای است که چیزی در مورد دیگر داده ها می گوید. شما می توانید از ابرداده خاص برای ارسال اطلاعات در مورد یک صفحه وب به یک موتور جستجو یا یک کانال رسانه های اجتماعی استفاده کنید و در نتیجه SEO شما را بهبود می بخشد. در دو پست اول این سری فراداده، ما متا تگ ها را در سایت شما و متادیتای پیوند مرتبط مورد بحث قرار دادیم. .

دفعات بازدید: "متادیتا و بخش 3 جستجوگر: اجتماعی، بین المللی شدن و بیشتر"
ردههای صفحه: رسانه های اجتماعی، فنی جستجوگرها
برچسب ها: فیس بوک، چند زبانه جستجوگرها، توییتر

در Yoast SEO Premium 3. 2، پیش نمایش های اجتماعی را معرفی کردیم. این کار بسیار شبیه پیش نمایش قطعه ای است که مردم به آن آمده اند. به عنوان پیش نمایش قطعه برای رتبه بندی جستجو، ما فکر می کنیم پیش نمایش های اجتماعی گردش کار اجتماعی شما را بهبود می بخشد. کدام تصویر انتخاب شده است؟ هنگامی که یک پست را منتشر می کنید و به طور خاص تصویر Semalt را انتخاب نمی کنید .

خواندن: "پیش نمایش اجتماعی در SEO Premium"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، توییتر، پلاگین وردپرس، Yoast SEO حق بیمه

تصاویر سمولت یک چیز است، اما بهینه سازی یک صفحه پر از تصاویر واقعا یکی دیگر از آن است. مطمئنا همپوشانی خاصی در نحوه بهینه سازی یک تصویر و یک گالری وجود دارد. در این پست، در هنگام استفاده از گالری های عکس در وب سایت شما، باید چیزهایی را که باید در نظر داشته باشید، در نظر بگیرید. .

دفعات بازدید: "بهینه سازی (وردپرس) گالری"
دسته بندی ها: محتوا SEO، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: AMP، فیس بوک، توییتر

راه اندازی وب سایت شما مرحله اول است، ارتقاء آن مرحله دو است. اساس آن باید محتوای عالی باشد، و رسانه های اجتماعی پلتفرم دستی و رایگان شما برای این است (البته همه لینک های عالی که برای سایت خود جمع آوری کرده اید). رسانه های اجتماعی برای ما بر روی فیس بوک، Pinterest، YouTube و Semalt متمرکز شده اند. بیش از .

دفعات بازدید: "توییتر تجزیه و تحلیل: آمار برای توییت شما"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، توییتر

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، راه های زیادی برای تبلیغ محصول یا نام تجاری شما وجود دارد. یکی از این راه ها رایگان است و می تواند به عنوان یک وسیله بسیار بزرگ در دسترس باشد: رسانه های اجتماعی. Semalt، بسیاری از کارآفرینان من که اخیرا صحبت کرده ام احساس می کنند که این اثر ارزش تلاش ندارد. ما همچنین می بینیم که در مشاوره ما، توسط .

دفعات بازدید: "استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش خود"
ردههای صفحه: تجارت الکترونیک، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، Pinterest، توییتر

این هفته کمی ضعیف هستم من از قبل عذرخواهی می کنم. اما این هفته خوب است اگر شما به دنبال یک شغل به عنوان یک جستجوگر هستید: این شانس شماست! گوگل یک استخدام دارد Semalt در سراسر وب سرگرم کننده با .

دفعات بازدید: "هفتگی SEO نوشتن: Newsflash!"
رده: جستجوگرها فنی
برچسب ها: خلاقانه SEO SEO weekly، توییتر

در پایان ماه مارس توییتر یک ویژگی جدید با نام "Web Semalt" منتشر کرد. من واقعا ارزش آن را تا به امروز ندیده ام، اما اکنون شروع به استفاده از آن کردم. هنگامی که دکمه Tweet را در سایت خود قرار می دهید، شما قبلا از Web Semalt API استفاده می کنید، اما می توانید از طریق Cool Cool ( Source . )

دفعات بازدید: "Web Intents از توییتر"
برچسب: توییتر
March 1, 2018