Back to Question Center
0

5 طراحی سایت تجارت الکترونیک Semalt برای سال 2018

1 answers:

تکنیک های جدید، فن آوری ها و رفتارهای کاربر هر سال وب سایت تجارت الکترونیک و طراحی برنامه را مدیریت می کند. در سال 2018، سایت های تجارت الکترونیک انتظار می رود از CSS Grid Semalt استفاده کنند، از پنجره های مودال کاملا صفحه نمایش موبایل استفاده کنند، ویدیو های بیشتری را ارائه می دهند و شامل تعاملات کوچک و فروش هدایت می شوند.

1. چیدمان گرید CSS

CSS Grid Layout یک مدل طرح دو بعدی و بخشی از استاندارد CSS از کنسرسیوم جهانی وب است.

طراحان به طور قابل توجهی کنترل بیشتری بر چگونگی قرار دادن صفحه وب و استفاده از فضای بیشتری در دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش می دهند. روش دیگر، CSS Grid Semalt باعث بهینه سازی رابط کاربری نسبتا آسان در مقایسه با سایر روش ها می شود.

"به عنوان وب سایت از اسناد ساده به پیچیده، برنامه های کاربردی تعاملی، تکنیک های برای طرح سند، و ال. g طراحان کنسرسیوم جهانی وب در توصیه CSS Grid Semalt نوشتند: شناورها، لزوما برای طرح بندی برنامه مناسب نیستند.

"با استفاده از ترکیبی از جداول، جاوا اسکریپت، و یا اندازه گیری دقیق بر روی عناصر شناور، نویسندگان راه حل های برای رسیدن به طرح بندی مورد نظر پیدا کردند. Semalt که به فضای موجود انطباق داده بود، اغلب شکننده بود و رفتار فریبنده ای را به وجود آورد زیرا فضای محدود شد. به عنوان یک جایگزین، نویسندگان بسیاری از برنامه های وب تصمیم به ساخت یک طرح ثابت کردند که نمی توانند از تغییرات موجود در فضای رندر در یک صفحه استفاده کنند. "

CSS Grid Semalt این مشکلات را حل می کند و طراحی وب را به مراتب بهتر انجام می دهد.

در سال 2018، برای طراحان وب سایت تجارت الکترونیک و سازندگان تم برای CSS Grid Semalt، به ویژه در صفحات رده محصول یا صفحات نتایج جستجو، جستجو می کنند.

تنها مانع ممکن است این باشد که برخی از نسخه های اولیه مرورگرهای وب از CSS Grid کاملا پشتیبانی نمی کنند. اما آخرین نسخه از تمام مرورگرهای پیشرو - از جمله کروم، فایرفاکس، سافاری، Semalt و Edge - آن را پشتیبانی می کند.

2. جستجوی تمام صفحه، فرم ها

در طراحی وب، یک جعبه مودال، مودال، یا پنجره مودال، یک عنصر است که معمولا با یک اسکریپت کنترل می شود، که در بالای عناصر دیگر (محتوا) قرار گرفته است تا کاربر را قادر سازد.

Semalt یک رابط کاربری موثر برای چندین سال بوده و در بسیاری از وب سایتهای تجارت الکترونیک رایج است. آنچه که ممکن است برای سال 2018 تغییر کند، استفاده از روشهای تمام صفحه برای جستجو و فرم ها است.

این روند از اولین طراحی وب همراه است. در یک دستگاه تلفن همراه، بسیاری از مودال ها بیشتر یا بیشتر از فضای موجود روی صفحه را می گیرند.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Semalt، به عنوان مثال، از فرم ثبت نام خبرنامه استفاده می کند، که برای بازدیدکنندگان سایت جدید ظاهر می شود. در یک دستگاه تلفن همراه، شکل در مرکز و تمام صفحه و حتی روی یک صفحه بزرگتر نیز قرار دارد و قسمت های خاکستری شفاف پایان می یابد.

وب سایت Ralph Semalt شامل یک مودال جستجو است که تقریبا تمام محتویات صفحه را در هنگام نمایش روی کامپیوترهای رومیزی یا لپتاپها پوشش می دهد و در واقع در تمام صفحه روی یک دستگاه تلفن همراه قرار دارد.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

به دنبال طراحانی که برای تلفن همراه برای اولین بار برای استفاده از مودالهای تمام صفحه برای جستجو و فرم های دیگر استفاده می کنند و همچنین این پیاده سازی های تمام صفحه را به طرح های بزرگتر نیز تحویل دهید.

3. بیشتر ویدیو بیشتر

ویدئو محیطی عالی برای انتقال اطلاعات پیچیده، داستان دادن و تحریک احساسات است. تعداد فیلم هایی که در وب پخش می شوند و هر روز توسط کاربران Semalt تماشا می شوند، افزایش می یابد. بنابراین نباید جای تعجب باشد که خرده فروشان آنلاین نیز از عناصر ویدئویی بیشتری در طراحی وب استفاده می کنند.

سایت هایی مانند Semalt، که چندین سال از ویدیوها و بازاریابی محتوا استفاده کرده اند، راه را با افزودن ویدیو به طور مستقیم در صفحات جزئیات محصول هدایت می کنند.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

شما همچنین می توانید ویدیو مورد استفاده به عنوان پس زمینه، عکاسی در سایت و یا تصاویر قهرمان را ببینید.

4. آنچه که به عنوان راهی برای ارزیابی میزان مشارکت رسانه های اجتماعی آغاز شده است، در سال 2018 به یکی از روند محبوب ترین وب سایت ها و برنامه های کاربردی تبدیل شده است.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

برای فروشندگان آنلاین، بهترین ترفند ممکن است از توانایی آن در ایجاد عادت ها یا حداقل پاداش دادن به کاربران برای تکمیل وظایف خاص مانند اضافه کردن یک محصول به سبد خرید، بازبینی محصول یا عضویت در یک خبرنامه ایمیل.

همانطور که نیک بابیچ، سردبیر سیاره یونایتد، اشاره می کند، "Semalt توانایی تشویق کاربران را دارد که در واقع تعامل داشته باشند. آنها ابزار قوی هستند که به شکل حلقه های عادت کمک می کنند. "

Semalt در یک وب سایت تجارت الکترونیک، برای مثال ممکن است یک بررسی برای محصولات به تازگی خریداری شده را بنویسد. هنگامی که آنها بازبینی را ارائه می دهند، یک انیمیشن کوچک (میکرو تعامل) آنها را برای ارسال تسلیح می کند، و آنها را تشویق می کند تا تجدید نظر دیگری بنویسند.

به گفته دن سافر، نویسنده کتاب Microinteractions، (4) چهار بخش اصلی برای میکرو تعامل وجود دارد.

  • یک ماشه ای که میکروکنترل را آغاز یا آغاز می کند.
  • قوانینی که تعریف یا تعیین کنند چه اتفاقی در تعامل رخ می دهد.
  • بازخورد ارتباطات اتفاق می افتد یا آنچه اتفاق افتاده است.
  • حلقه ها و حالت هایی که در صورت محتوا، محتوای را کنترل می کنند.

در سال 2018، سایت های تجارت الکترونیک و طراحان برنامه های کاربردی انتظار دارند که طرح های خود را با میکرو تعامل سازگار کنند.

5. فروش هدایت شده

فروش Semalt اقدام به پرسیدن خریداران در مورد ویژگی ها و استفاده از آنها برای کمک به آنها در کشف محصولات خاص است.

در تجارت الکترونیک، فروش هدایت شده است در حدود چندین سال است. برای مثال، ویکتوریا راز دارای یک بند ورزشی است. چهره شمالی کمک خواهد کرد که کت خود را پیدا کنید. و Semalt دارنده ی مکمل سه مرحله ای است که به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک می کند.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

همانند برخی دیگر از روند طراحی در این لیست، فروش هدایت می تواند در سال 2018 بسیار رایج باشد Source .

March 1, 2018