Back to Question Center
0

روز بازاریابی: اخراج Snapchat، استراتژی های روز جمعه سیاه و & ؛ آزمون Semalt بر اساس VR مبتنی بر وب است

1 answers:
روز بازاریابی: تخلیه Snapchat، استراتژی جمعه سیاه و سمولت تست وب مبتنی بر VR

از زمین بازاریابی:

 • اطلاعات مکانی فراتر از بخش بازاریابی: نگاهی به موارد استفاده 3
  اکتبر 23، 2017 توسط اریک آیلدر
  به عنوان داده های موقعیت مکانی تلفن همراه فراتر از هدفگذاری تبلیغاتی، اریک ایلدرورت، یکی از نویسندگان، نگاهی به نحوه استفاده از آن در کل سرمایه گذاری، از برنامه ریزی شهری تا قیمت املاک و مستغلات می دهد.

 • تاریخچه مختصری از مهمترین به روزرسانی های جستجوی محلی گوگل
  23 اکتبر 2017 توسط برین اسمیت
  چگونه جستجو محلی گوگل در طول سالها تغییر کرده است؟ برین اسمیت، ستون شناس، یک جدول زمانی از رویدادها و تاثیر آنها در کسب و کارهای آجر و ملات را به اشتراک می گذارد.


 • 23 اکتبر 2017 توسط تیم پترسون
  مشخص نیست که چطور این کاهش رشد بر روی تبلیغات بنگاه شرکت Snapchat تاثیر خواهد گذاشت.

 • SAP Hybris می افزاید: تشخیص چهره، اینترنت کمپایل ها و تخصیص باعث می شود
  23 اکتبر 2017 توسط بری Levine
  ویژگی های جدید، پس از خرید اخیر Gigya ارائه دهنده هویت، نشان می دهد که SAP بطور جدی ایجاد تفاوت برای ابر بازاریابی خود است.


 • 23 اکتبر 2017 توسط تونی توبیا
  مسابقه در طول تعطیلات شدید است. مشارکت کننده تونی توبیا بهترین شیوه ها را برای کمک به شما در ارتباط با مشتریان خود و اطمینان از اینکه نام تجاری شما در سر و صدا از دست رفته نیست، به اشتراک می گذارد.

 • فیس بوک آزمایش VR مبتنی بر وب را در پستهای خبری خبری
  20 اکتبر 2017 توسط تیم پترسون
  مردم بدون بارگزاری شبکه اجتماعی سنتی فیس بوک می توانند با تجارب VR بارگیری و ارتباط برقرار کنند.

سرفصل های اخیر MarTech امروز، وب سایت ما اختصاص داده شده به فن آوری بازاریابی:

 • آیا martech خود را با تغییر رفتار مشتری هماهنگ می کند؟
  23 اکتبر 2017 توسط کوین بابوسکی
  دشوار است که رفتارهای مصرف کننده به سرعت در حال رشد باشد. کوین بابوفسون، ستون شناس، معتقد است که بازاریابان باید با هماهنگ سازی پشته های martech خود و ارائه تجربه ای بهتر برای رسیدن به انتظارات رو به رشد.

 • اسکیمپی در هزینه تحویل صرف می کند؟ شما به برنامه ایمیل خود لطمه می زنید
  23 اکتبر 2017 توسط خوزه سیبریان
  اشتباه نکنید که بر روی زاویه دید قرار بگیرید. خوزه کبریان، ستون شناس، می گوید بودجستی عاقلانه در خدمات ارائه شده و تکنولوژی، برنامه ایمیل و درآمد شما را افزایش خواهد داد. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = توییتر-ویجت-0 و lang = en و screen_name = AmyGesenhues و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" توییتر دنبال پیوند twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 1, 2018