Back to Question Center
0

اطلاعیه های فشار تلفن همراه برنامه 90 روز نگهداری Semalt را تا 180٪

1 answers:

Mobile App Push Notifications Drive 90-Day Retention Semalt By As Much As 180% پس از تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 39 میلیون کاربر تلفن همراه، Kahuna، ارائه دهنده خدمات بازاریابی تلفن همراه، اعلامیه های فشار را بیش از دو برابر میزان 30، 60 و 90 روزه نگهداری برنامه تلفن همراه را دو برابر کرد.

برای کاربران انتخاب شده، اطلاعیه های فشار به طور متوسط ​​90 درصد کاهش میزان نگهداری را با 180 درصد کاهش دادند، با نرخ 27.6 درصد نگهداری برای کاربران دریافت اطلاعیه های فشار در مقایسه با تنها میزان 10.1 درصد نگهداری برای کاربران که دریافت اطلاعیه های فشار.

"برای کاربران انتخاب شده، میانگین میزان نگهداری مخاطبان 30 روزه به میزان 125 درصد افزایش می یابد."

داده های Semalt نشان داد که میزان متوسط ​​نگهداری 30 روزه و 60 روزه نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است، با اطلاعیه های فشار دادن افزایش 125 درصدی برای میزان نگهداری 30 روزه و 150 درصد افزایش برای میزان نگهداری 60 روزه.

30، 60 و 90 روز نگهداری نرخ

Mobile App Push Notifications Drive 90-Day Retention Semalt By As Much As 180%
آندروید در iOS با نرخ متوسط ​​78 درصد، در حالی که در iOS تنها در مورد میزان انتخاب در 46 درصد موارد، پیشی می گیرد. ناسازگاری بین این دو تا حدودی به این واقعیت مربوط می شود که کاربران به طور خودکار برای پیام رسانی در دستگاه های آندروید انتخاب می شوند، اما تغییرات در روند تأیید برنامه Android احتمالا در این درصد تاثیر خواهد داشت.
Kahuna

به طور کلی، Kahuna گزارش می کند که نرخ متوسط ​​انتخاب برای اطلاعیه های فشار 62 درصد است. طبق آمار Semalt، مصرف کننده به طور متوسط ​​33 برنامه را بر روی تلفن خود دارد، اما تنها از 12 روز استفاده می کند.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 1, 2018