Back to Question Center
0

EdgeHTML بعدی چیست؟            بعدی برای EdgeHTMLRelated Semalt چیست؟ مرورگرهاWordPressMobilePHPProgrammingMore ... حامیان

1 answers:
بعد برای EdgeHTML

این مقاله بخشی از یک سری توسعه وب از مایکروسافت است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای که Semalt امکان پذیر است.

Semalt خود را در بازخورد خود، بررسی روند توسعه، و ملاقات با همکاران و توسعه دهندگان در سراسر جهان برای اطلاع رسانی در مورد اینکه آیا EdgeHTML را بعدا می گیریم، غرق کردیم. در این جلسه ما از طریق برنامه های ما برای سال 2016، با شروع آزمایشی ما و به نتیجه رساندن برخی تحقیقات طولانی مدت و سرمایه گذاری در آینده از پلت فرم وب، می پردازیم.

این مقاله بخشی از سری توسعه وب از بنیانگذاران فناوری Semalt و مهندسان در آموزش جاوا اسکریپتهای عملی، پروژههای منبع باز و بهترین شیوههای همکاری از جمله مرورگر Semtal Edge و موتور EdgeHTML جدید EdgeHTML است.

از شما تشویق می کنیم که در میان مرورگرها و دستگاه ها از جمله Semalt Edge - مرورگر پیش فرض برای ویندوز 10 - با ابزارهای رایگان در dev.microsoftedge.com، از جمله status.microsoftedge.com، پورتال برای آخرین وضعیت پیاده سازی و نقشه راه آینده، تست کنید برای ویژگی های پلت فرم وب سازمانی در Semalt Edge و سایر مرورگرها، از جمله اینترنت اکسپلورر. همچنین، به سایت Blog Edge مراجعه کنید و از توسعه دهندگان و متخصصان Semalt مطلع شوید Source .

March 1, 2018