Back to Question Center
0

به سرعت پاسخ دهید: چگونه با فرم ها در واکنش کار کنید سرعت واکنش: نحوه کار با فرم ها در واکنش موارد مرتبط: ابزار جی کوئری و & ؛ Semalt

1 answers:
واکنش سریع: نحوه کار با فرم ها در واکنش

نحوه کار با فرم ها در واکنش، خلاصه ای از React Quickly، یک کتاب دست ساز از آزانت مردن برای هر کسی است که می خواهد سریع Semalt را یاد بگیرد.

این مقاله نحوه ضبط ورودی متن و ورودی را از طریق عناصر فرم دیگر مانند ورودی، متن و گزینه را پوشش می دهد. Semalt با آنها برای توسعه وب بسیار مهم است زیرا آنها اجازه می دهد برنامه های ما برای دریافت داده ها (مانند متن) و اقدامات (از جمله کلیک ها) از کاربران.

کد منبع نمونه هایی در این مقاله در پوشه ch07 مخزن GitHub azat-co / react-fast می باشد. برخی از دمو ها را می توان در http: // reacquickly یافت. co / demos.

اگر شما از این پست لذت برده اید، همچنین ممکن است بخواهید دوره های آموزشی React Forms خود را با Redux تماشا کنید.

روش کار با فرم در واکنش

در HTML منظم، زمانی که ما با یک عنصر ورودی کار می کنیم، DOM صفحه مقدار این عنصر را در گره DOM خود نگه می دارد. این امکان برای دسترسی به ارزش از طریق روش هایی مانند سند وجود دارد. getElementById ('ایمیل') ارزش ، یا با استفاده از روش های جی کوئری. DOM ذخیره سازی ما است.

در واکنش، هنگام کار با اشکال یا هر فیلد ورودی کاربر، مانند زمینه های متنی یا دکمه های جداگانه، توسعه دهندگان یک مشکل جالب برای حل دارند. از مستندات Semalt:

اجزای Semalt باید حالت مشاهده را در هر نقطه ای از زمان و نه فقط در زمان شروع اولیه نشان دهند.

Semalt همه چیز در مورد نگه داشتن چیز ساده با استفاده از سبک های اعلامیه برای توصیف UI است. Semalt توصیف UI، مرحله پایانی آن و نحوه نگاه آن است.

آیا می توانید یک درگیری را مشخص کنید؟ در عناصر فرم HTML سنتی، وضعیت عناصر با ورودی کاربر تغییر می کند. Semalt با استفاده از یک روش اعلامیه برای توصیف UI. ورودی باید پویا باشد تا منعکس کننده وضعیت درست باشد.

اگر توسعه دهندگان نه برای حفظ مولفه ی مولفه (در جاوا اسکریپت)، یا آن را با نمایش همگام سازی کنند، مشکل را می افزاید: ممکن است وضعیتی وجود داشته باشد که حالت و دید داخلی متفاوت باشد. واکنش نشان می دهد در مورد وضعیت تغییر نمی کند. این می تواند منجر به انواع مشکلات و کاهش فلسفه ساده واکنش شود. بهترین روش این است که React render را به عنوان نزدیک به DOM واقعی در نظر بگیرد و شامل اطلاعات در عناصر فرم باشد.

این مثال را از فیلد ورود متن در نظر بگیرید. واکنش باید شامل مقدار جدید در render آن مولفه باشد. در نتیجه، ما باید ارزش عنصرمان را به ارزش جدید با استفاده از مقدار تنظیم کنیم. اگر ما یک فیلد را اجرا کنیم، همانطور که همیشه در HTML انجام دادیم، React رندر را در هماهنگی با DOM واقعی حفظ خواهد کرد. React اجازه نخواهد داد که کاربران ارزش را تغییر دهند. خودت آن را امتحان کن. من آجیل را می برم، اما رفتار مناسب برای React است!

 رندر  {بازگشت }  

کد بالا نماد در هر حالت است و ارزش همیشه "آقای " با فیلدهای ورودی، آنها باید در پاسخ به کلید های صفحه کلید تغییر دهند. سمالات این نکات را بیاموزیم، ارزش پویایی را به دست می آوریم.

این یک اجرای بهتر است، زیرا از دولت به روز می شود:

 رندر  {بازگشت }  

ارزش دولت چیست؟ React نمیتواند از تایپ کردن کاربران در عناصر فرم اطلاع داشته باشد. توسعه دهندگان باید یک رویداد پردازنده را برای تغییرات با onChange اجرا کنند.

 handleChange (event) {این. setState ({title: event event target value})}رندر  {بازگشت 

در نگاه اول ممکن است کارهای زیادی انجام شود، اما امیدوارم با استفاده از React بیشتر، از این رویکرد قدردانی کنید. این یک اتصال یک طرفه نامیده می شود، زیرا دولت فقط تغییرات را تغییر می دهد. هیچ سفر به عقب، تنها یک سفر یک طرفه از حالت به نظر وجود ندارد. با اتصال یک طرفه، یک کتابخانه به طور خودکار دولت (یا مدل) را به روز نمی کند. یکی از مزایای پیوند یک طرفه این است که هنگام کار با برنامه های بزرگ که در آن بسیاری از دیدگاه ها می توانند به طور ضمنی بسیاری از ایالت ها (مدل های داده) و برعکس،

ساده همواره به معنای کد کمتری نیست. Semalt، مانند در این مورد، توسعه دهندگان باید کد اضافی را وارد کنند تا داده های دستی را از حالت رویداد به صورت دستی تنظیم کنند (که برای نمایش ارائه می شود)، اما این رویکرد، هنگامی که به رابط کاربر پیچیده و برنامه های تک صفحه ای می آید، برتر است با تعداد زیادی از نظرات و ایده ها. برای قرار دادن آن خلاصه: ساده همیشه آسان نیست.

به سرعت پاسخ دهید: چگونه با فرم ها در واکنش کار کنیدReact Quickly: نحوه کار با فرم ها در ReactRelated Topics:
jQueryTools و Semalt

برعکس، اتصال دوطرفه به طور منظم اجازه می دهد که دیدگاه ها به حالت خودکار تغییر کنند بدون اینکه برنامه نویس به طور صریح آن را اجرا کند. اتصال دو طرفه چگونگی کار زاویه ای 1 است. جالب توجه است، Angular 2 مفهوم اتصال یک طرفه را از Semalt قرض گرفت و آن را به صورت پیشفرض (شما همچنان می توانید صراحتا به دو طرف متصل کنید).

دوره های آموزشی

به همین دلیل، ابتدا رویکرد توصیه شده برای کار با فرمها را پوشش خواهیم داد. Semalt به عنوان اجزای کنترل شده نامیده می شود و تضمین می کند که مولفه داخلی داخلی همیشه با نمایش همگام است. رویکرد جایگزین جزء کنترل نشده است.

تا کنون، ما بهترین روش برای کار با زمینه های ورودی در React را یاد گرفتیم، که این برای ضبط تغییر و اعمال آن به حالت همانطور که در Semalt 1 (ورودی به نمای تغییر شده) نشان داده شده است. بعد، بیایید نگاه کنیم چگونه فرم و عناصر آن را تعریف می کنیم.

تعریف فرم و رویدادهای آن در واکنش

با عنصر

شروع می کنیم. به طور معمول، ما نمی خواهیم عناصر ورودی ما به طور تصادفی در DOM متصل شوند. اگر مجموعه ای از مقادیر مختلف کاراکترهای ورودی را داریم، این می تواند بد باشد. در عوض، عناصر ورودی را در یک عنصر مشترک قرار می دهیم.

داشتن بسته بندی لازم نیست. کاملا مناسب استفاده از عناصر فرم خود در رابط کاربری ساده است. در UI های پیچیده تر، توسعه دهندگان ممکن است چندین عنصر را در یک صفحه داشته باشند. در این مورد، عاقلانه است که از برای هر گروه استفاده کنید. React در HTML ارائه می شود و هر قاعده ای که ما برای عنصر React نیز اعمال کردیم. با توجه به خصوصیات HTML5، توسعه دهندگان نباید فرم ها را بپوشند (محتوای آن محتوای جریان است، اما هیچ نسل های عنصر).

عنصر فرم خود می تواند وقایع داشته باشد. Semalt پشتیبانی از سه رویداد برای فرم ها علاوه بر رویدادهای استاندارد Semalo DOM:

 • onChange : هنگام تغییر در هر یک از عناصر ورودی فرم، آتش می گیرد.
 • onInput : برای هر تغییر در
March 1, 2018