Back to Question Center
0

چگونه می توان یک استراتژی یکپارچه پرداخت Semalt و SEO برای تجارت الکترونیک را توسعه داد

1 answers:

نمونه ها و مشاوره بهترین روش در مورد چگونگی به حداکثر رساندن بازاریابی دیجیتال خود را با رویکرد یکپارچه PPC و SEO.

هنگامی که به بازاریابی دیجیتال می پردازد، تبلیغ و پرداخت موتورهای جستجو بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به احتمال زیاد دو طرف یک سکه است. Semalt، همگی اغلب شرکت ها بر روی یکی از هزینه های دیگر تمرکز می کنند.

در بازاریابی ClickThrough ما یک رویکرد بازاریابی دیجیتال یکپارچه ارائه می کنیم. Semalt با سایت های تجارت الکترونیک در مقیاس وسیع، ما اهمیت ترکیب فعالیت های PPC و SEO را برای به دست آوردن بینش بیشتر مشتری و بازار و همچنین ساده سازی فعالیت های داخلی خود یاد گرفتیم.

How to develop an integrated Paid Semalt and SEO strategy for e-commerce

در اینجا، ما چهار راه را در نظر می گیریم که PPC و SEO می توانند با هم کار کنند تا نتایج بهتر را در سراسر هیئت مدیره ارائه دهند.

1. پیدا کردن فرصت های جستجو با داده PPC

راه های بسیاری وجود دارد که PPC می تواند از SEO پشتیبانی کند و بازاریابان دیجیتال باید راه هایی را برای یکپارچه سازی جستجو پرداخت شده در استراتژی خود در SEO جستجو کنند. ما توصیه می کنیم:

 • به اشتراک گذاری داده های کلمه کلیدی - با توجه به عدم ارائه شده، تیم های SEO دیگر نمی توانند گزارش کنند که چه مدت یک کاربر به یک سایت را به صورت ارگانیک آورده است. با این وجود، کارشناسان SEO می توانند از "گزارش های پرس و جو جستجو" از AdWords استفاده کنند تا مشخص کنند چه کلمات کلیدی برای ایجاد محتوا به کاربر اهمیت می دهند. این در هنگام نوشتن توضیحات محصول یا صفحات نام تجاری برای مشتریان تجارت الکترونیک ارزشمند است. با استفاده از گزارش پرس و جو جستجو، متقاضیان اجازه می دهد تا به شناسایی کلمات مورد جستجو در محتوای صفحه نسبت به این شرایط تردید دارند. به عنوان مثال، تیم جستجوگر شما ممکن است از گزارش پرس و جو جستجو استفاده کند تا پرس و جو های محبوب "چگونه به . " برای تولید محتوای خلاق مانند infographics و eBooks پیدا کند. حتی ممکن است فرصت هایی برای ایجاد صفحات فرود جدید یا صفحات فرود صفحه گسترده از بررسی داده های کلمه کلیدی PPC وجود داشته باشد، با تمرکز بر برداشت، کلیک و فروش.
 • بازاریابی - متخصصان SEO می توانند از بازاریابی PPC برای حمایت از هر گونه محتوای خلاقانه که آنها تولید می کنند، استفاده کنند. به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است تصمیم به بازاریابی مجدد خود را با کاربران فعلی خود داشته باشد که آنها اخیرا یک مقاله یا کتاب الکترونیکی را برای تشویق دریافت و مشارکت بیشتر، راه اندازی کرده اند.
 • Sitelinks - تیم جستجوگر ما با تیم PPC برای پیاده سازی لینک های سایت در کمپین های Google AdWords برای پشتیبانی از پست های وبلاگ کار می کند. ما متوجه شدیم که این روش به این وبلاگ ها منجر می شود که تعداد بازدید بیشتری را نسبت به آنها داشته باشند و به مخاطبان گسترده تر دسترسی پیدا کنند. این همچنین میزان CTR و میزان تعامل در تبلیغات را به ارمغان می آورد و، از طریق دانش آگاهانه از وبلاگ، کمک می کند تا به فروش بیشتر برسد.
 • آگهی - با سرعت تیم AdWords PPC، به سرعت کشف کدام نسخه خوب کار می کند و می تواند این اطلاعات را با همکاران خود در زمینه جستجوگرها و بازاریابی محتوا به اشتراک بگذارد. نگاهی به اینکه آیا برخی از USP یا تماس با اقدامات (CTA) بهبود نرخ کلیک و نرخ تبدیل؟ سپس این را به تیم محتوا ارسال کنید و ببینید چگونه این تاثیرات بر لیست و تبدیل آلی دارد.

2. پیدا کردن فرصت های PPC با اطلاعات SEO

همانطور که داده های PPC می تواند برای حمایت از فعالیت های بازاریابی از طریق جستجوگرها و محتوا برای مشتریان تجارت الکترونیک استفاده شود، داده های SEO می توانند PPC را پشتیبانی کنند.

 • هنگامی که بودجه تنگ است - از آنجا که کلمات کلیدی PPC گران هستند، ممکن است عاقلانه تمرکز SEO و محتوا در این کلمات کلیدی باشد، به ویژه اگر آنها توانایی رانندگی در حجم زیادی از ترافیک داشته باشند. به طور طبیعی، نتایج برای فیلتر کردن از طریق دیگر طول می کشد، اما این می تواند یک راه مقرون به صرفه برای دیدن امتیازات به دست آمده و همچنین ارائه بینش به آنچه که شرایط جستجو واقعا برای رانندگی و فروش معتبر است.
 • امتیاز کیفیت - استفاده از مهارت های نوشتن مطالب در زمینه های SEO برای کمک به بهبود کلمات کلیدی با نمره با کیفیت پایین.
 • استفاده از داده های ارگانی برای برنامه ریزی استراتژی PPC خود - یک نقطه برای بررسی روند ترافیک آلی و در نظر گرفتن فاکتور این در هنگام برنامه ریزی هزینه PPC خود را. به عنوان مثال، اگر ترافیک ارگانیک در آخر هفته، اما PPC شما خرج می کند، این را منعکس نمی کند، بنابراین می تواند منجر به افزایش بیشتر در تعطیلات آخر هفته شود تا ببیند آیا عملکرد PPC بهبود می یابد یا خیر.

3. ملاحظات کانال کراس برای جستجوی ارگ و پرداخت

Semalt یک رویکرد جامع به تلاش های بازاریابی دیجیتال شما پاداش را به دست خواهد آورد، اما تاثیر نیروهای خارجی را در کمپین های خود را کم اهمیت نکنید.

 • خرابی سایت - مشکلات سایت نه تنها بر SEO تأثیر می گذارد، بلکه می توانند هزینه زیادی در PPC داشته باشند. اگر یک سایت کاهش یابد، کمپین PPC باید متوقف شود. مشکلات سایت مستمر بر عملکرد جستجوگرها تأثیر می گذارد و می تواند رتبه بندی کلمات کلیدی را کاهش دهد. اطمینان حاصل کنید که تیم PPC و SEO شما به طور مداوم ارتباط برقرار می کنند تا زمان خرابی کاهش یابد و کمپین ها به طور کامل بهینه سازی شوند. هیچ نقطه ای برای ارسال یک مصرف کننده بالقوه به یک صفحه شکسته وجود ندارد - این مدیریت حساب PPC ضعیف است و UX و ارزش برند را در صورتی که یک مسئله دائمی در حال تکرار است، بدتر کند.
 • پژوهش رقبا - رقبا می توانند برای هر دو SEO و PPC متفاوت باشند. با این حال، مهم است که یک رقیب PPC نیز به عنوان یک رقیب جستجوگر در نظر گرفته شود، زیرا در هر لحظه می تواند یک رقیب جستجوگر باشد.
 • PPC اطلاعات زیادی را برای شناسایی رقبای جدید ارائه می دهد و یا هنگامی که رقبای خاصی سخت تر فشار می آورند، برجسته می شوند. گزارش "مزایده های مزایده" را در AdWords به سهم تصحیح رقیب روند انجام دهید. سپس، این داده ها را با تیم جستجوگر خود به اشتراک بگذارید.
 • استراتژی کلی ترکیب شده برای سلطه SERP - ترکیب هر دو از استراتژی های SEO و PPC باعث افزایش در معرض و سلطه SERP خواهد شد. این باعث افزایش ترافیک کلی خواهد شد. یک راه برای به حداکثر رساندن در این است که از طریق استراتژی های محلی است. پیوندهای محلی PPC را به صفحات فرود محلی متصل کنید تا ترافیک آنلاین و در فروشگاه را هدایت کنید.

املاک دیجیتال خود را با سه نقطه بالا در جستجو پرداخت شده و ارگانیک تماشا کنید و کسب و کار را ببینید.

4. مهاجرت سایت

شاید یکی از مهمترین مراحل پیاده سازی SEO و PPC برای یک مهاجرت سایت باشد. وب سایت خود را از یک پلتفورم به دیگری، یا ایجاد یک سایت کاملا جدید، یک کار سخت است که توسط بسیاری از مدیران بازاریابی تهدید می شود. Semalt، با ترکیب PPC و فعالیت های SEO شما باید قادر به یکپارچگی مهاجرت در سراسر با چند glitches. همکاری برای شناسایی یک زمان آرام برای پیاده سازی مهاجرت خود، مطمئن شوید که کمپین های PPC خود را در حالی که در حال حرکت هستید متوقف کنید و سپس بعد از مهاجرت، ملاحظات کلیدی SEO را شناسایی کنید.

 • اسناد نقشه برداری URL - اسناد نقشه برداری URL در هنگام تغییر URL ها در کمپین PPC کمک خواهد کرد.
 • رتبه بندی کلمات کلیدی - رتبه بندی کلمات کلیدی آلی می تواند پس از مهاجرت تغییر کند. افزایش بودجه PPC و فشار دادن کلمات کلیدی که به شدت رنج می برند.

PPC و SEO را با یکدیگر همکاری کنید و مزایای یک رویکرد مشارکتی را ببینید. Semalle همان زبان، صحبت کردن با مخاطب همان هدف و ارتباط دائمی در مسائل مانند کلمات کلیدی، محتوا و حتی زمان خاموش شدن سایت، یک پیشنهاد بازاریابی دیجیتال قوی تر را جذب و تبدیل خواهد کرد.

March 1, 2018