Back to Question Center
0

14 نکته برای وارد کردن رسانه های اجتماعی به رویداد Semalt

1 answers:
14 Tips To Incorporate Social Media Into Event Semalt

در این عصر دیجیتال، هر کسب و کار که یکپارچه سازی بازاریابی رسانه های اجتماعی را به حضور خود در تجارت نشان می دهد، از دست دادن کسب و کار برای رقبای خود است. رسانه های Semalo یک کانال بازاریابی ضروری برای بازاریابان رویداد است - من در مورد شما نمی دانم، اما من نمی توانم یک ساندویچ کره بادام زمینی ساده داشته باشم.

Semalt ایده هایی برای استفاده از رسانه های اجتماعی قبل، در طی و پس از رویداد خود را برای ارتباط با چشم انداز، روابط عمیق با مشتریان، و جذب شرکت کنندگان نمایشگاه به غرفه خود هستند.

ایجاد پیش نمایش Buzz

1. Hashtags رویداد. استفاده از توییتر هشتگ در نمایشگاه تجارت. این روزها، بسیاری از نمایشگاه های تجاری و حوادث ایجاد یک هشتگ برای نمایش است. با افرادی که از این هشتگ استفاده می کنند، ارتباط برقرار کنید. یک هشتگ را به توییت های خود ادغام کنید تا ترویج کنید که در نمایش خواهید بود. مشارکت فعال در مکالمات اطراف هشتگ باشید.

2. شرکت هشتگ. یک هشتگ خاص برای شرکت یا کمپینتان ایجاد کنید. یک مسابقه در حال انجام است یا یک رویداد ویژه دارد؟ Hashtags یک راه عالی برای به دست آوردن دید از پیش نمایش به همراه هشتگ رویداد نشان تجاری است.

3. میزبان رویداد شب یازی ویژه "شاد" یا یک شام VIP. ایجاد یک رویداد فیس بوک منجر به حزب. این یک راه عالی برای ایجاد برخی از buzz قبل از نمایش است، به عنوان صفحه رویداد می تواند نه تنها در صفحه فیس بوک شرکت شما، بلکه همچنین از طریق توییتر، Google+، LinkedIn به اشتراک گذاشته شود.

4. دستکاری رسانه ها را دریافت کنید. از طریق توییتر یا LinkedIn با افراد مختلف رسانه ارتباط برقرار کنید. آنها را بشناسید به اشتراک گذاشتن آنچه آنها به اشتراک میگذارند اظهار نظر در مورد کار آنها. از آنها بخواهید که با غرفه خود متوقف شوند. به آنها ایده های چند داستان ای می دهیم که می توانند درباره آنچه در حال انجام دادن هستند بنویسند. دعوت آنها را به رویداد ویژه خود.

5. فیلم تیزر. آیا شرکت شما در این رویداد خدمات و محصولات جدیدی را به نمایش گذاشت؟ یک مسابقه حماسی دارید که میزبانی می کنید؟ فیلمهای تیزر یک راه عالی برای ایجاد علاقه سریع هستند و می توانند در هر پلاتفرم اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. شما می توانید آنها را به YouTube آپلود کنید و حتی نسخه های کوتاهتری را برای Vine و Instagram ایجاد کنید. به اشتراک گذاری این فیلم ها در فیس بوک و توییتر همراه با hashtag رویداد.

6. ایجاد یک صفحه رویداد خاص در وب سایت شما. این صفحه به عنوان پایگاه خانگی برای همه چیزهایی که در رابطه با نمایشگاه آینده ارائه می شوند، - ویدیوهایی که ایجاد کرده اید، مقالاتی درباره شرکت شما، امکان ثبت نام برای آن حزب VIP و / یا سایر اطلاعیه های ویژه، خدمت می کنند. این مکان بسیار خوبی برای هدایت گردشگران بالقوه برای کسب تمام اطلاعاتی است که آنها می خواهند و شما می توانید معیارهای وب سایت ارزشمند و احتمال بالقوه را به عنوان آنها برای ثبت نام برای یک رویداد و یا دانلود PDF / کتاب شما می توانید ارائه دهد.

وزوز اجتماعی در نمایش

7. تصاویر را بگیرید به مردم فورا به آنچه که در جلسه نمایشگاه می روید (مخصوصا در غرفه خود) به مردم بپردازید. تصاویر رویدادهای ویژه، سخنرانان مهمان، و یا هر چیز دیگری که در نمایشگاه اتفاق می افتد، شرکت شما را در جریان جریان آگاهی از خود نگه می دارد.

8. دریافت ویدئو از این رویداد. این که آیا یک کلیپ کوتاه از کسی که در مسابقه شرکت می کند، یک برنده دارد، یک سخنرانی یا سخن گفتن در مورد این رویداد، ضبط و به اشتراک گذاری لحظات را از طبقه نمایشگاه نشان می دهد افرادی که در راه رسیدن به آنچه که اتفاق می افتند نیستند. در نمایش. این فرصت برای برقراری ارتباط با افراد بدون وجود آنها وجود دارد.

9. برنامه محتوا اجتماعی. نمایش ها بسیار شلوغ هستند. به استثنای اینکه شما یک عضو اجتماعی اختصاصی در تیم خود دارید، همیشه برنامه ریزی توییت ها و پست های فیس بوک برای تکمیل فعالیت های مشارکت روزانه شما مفید است. این به ویژه مفید است که از موضوعات کلیدی مشترک در مورد شرکت، محصول / خدمات آن و مهلت های آینده برای ورود به مسابقات و یا هدایای تبلیغاتی (در صورت لزوم) به اشتراک بگذارید.

10. هدایای اجتماعی و مسابقات. این می تواند بازدید کنندگان بیشتری را به غرفه خود هدایت کند. به عنوان مثال، شما می توانید بازدید کنندگان خود را با یک بنر ایستاده که تبلیغ مسابقه، و آنها می توانند تصویر را به رسانه های اجتماعی - همراه با رویداد و هشتگ شرکت - به عنوان "ورود" در مسابقه ارسال. با استفاده از این روش، روش های زیادی برای افزایش دیدگاه شرکت شما در نمایش وجود دارد.

11. دریافت مشتریان ویدئو. اگر مشتری وجود دارد که طرفداران زیادی از شرکت شماست، از آنها بخواهید که یک توصیف ویدئویی سریع را که می توانید از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ضبط کنید. یک سوال یا دو برای آنها آماده کنید تا پاسخ دهند - این کار آنها را متمرکز می کند و (امیدوارم) هیجان و شور و هیجان خود را در مورد شرکت شما به اشتراک بگذارند. کلیپ یک یا دو دقیقه بیش از اندازه کافی است. این را می توان از طریق یوتیوب، توییتر، فیس بوک و / یا وب سایت شما به اشتراک گذاشت.

پیوستن به پس از نمایش

12. پیگیری رهبر. بعد از نمایش دادن، لیست مخاطبانی که در نمایشگاه (با هم در شخص و در رسانه های اجتماعی) قرار گرفته اند، بگذارید تا بتوانید با آنها در LinkedIn، مانند صفحه فیس بوک خود ارتباط برقرار کنید و آنها را در توییتر دنبال کنید. فراموش نکنید پیام خود را به هر فرد شخصی کنید. شما می خواهید یک اتصال واقعی ایجاد کنید، نه فقط آنها را اضافه کنید به خاطر اضافه کردن آنها به پایگاه داده CRM خود.

13. بلاگها پس از نمایش. همیشه در مورد تجربه نشان دادن یک ایده خوب است. شما می توانید و باید از تصاویر، فیلم ها، هدایا و رقابت های تولید شده در طول نمایش استفاده کنید. به خاطر اینکه شما در نمایشگاه بودید (محصولات جدید، خدمات و غیره) را بازنویسی کنید و البته از همه کسانی که شرکت کردند تشکر کنید.

14. ایمیل! فراموش نکنید که برای هر کسی که از شما در نمایشگاه بازدید کرده اید ((و کسانی که نمی دانستند اما ممکن است دعوت شده یا مایل به رفتن باشند) ایمیل ارسال کنید تا به اشتراک وبلاگ بازپرداخت و پیوندهایی به همه پست های رسانه های اجتماعی شما را تشویق می کنند تا با شما درگیر شوند.

نکات Semalt تنها چند راه برای ایجاد تجربه نمایشگاه بعدی شما اجتماعی بود. هنگام پیاده سازی بازاریابی رسانه های اجتماعی قبل از نمایش و استفاده از رسانه های اجتماعی برای پیگیری پس از نمایش، به شرکت شما امکان می دهد که اتصالاتی که در هنگام نمایش در آن ایجاد کرده اید را تقویت کنید.

آیا سعی کرده اید راه های دیگری برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان ایده آل خود داشته باشید و نمایشگاه بعدی خود را ترویج دهید؟ Semalt دوست دارد به شنیدن چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با افراد و نشان دادن شما بیشتر اجتماعی.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تیموتی کارتر
تیموتی کارتر بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال OutrankLabs است. او همچنین مدیر توسعه کسب و کار برای بازاریابی محتوا مبتنی بر سیاتل و آژانس رسانه های اجتماعی، AudienceBloom است. وقتی تیموتی در مورد کار بزرگی که شرکتش انجام می دهد، جهان را نمی گوید، او قصد دارد سفر بعدی خود را به هاوایی ها در هنگام نوشیدن برخی از قهوه Kona Source .
March 1, 2018