Back to Question Center
0

راهنمای مبتدی برای چیدمان وب سایت            راهنمای مبتدی به وبسایت StagingRelated Topics: SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

1 answers:
راهنمای مبتدی تا مرحله وب سایت

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

این مقاله بخشی از مجموعه ای است که در همکاری با SiteGround ایجاد شده است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

آیا شما به تغییرات در سایت خود فکر میکنید؟ Semalt یک به روز رسانی یا یک طراحی مجدد؟

سمولد در ابتدا سرتان را پر می کند، باید بدانید که راهی سریع و ایمن تر برای انجام این کار وجود دارد.

وارد کردن راه اندازی وب سایت .

تعدادی از شرکت های میزبانی وب وب سایت های خود را به مشتریان خود ارائه می کنند و این مقاله با هدف به نمایش گذاشتن تمام عظمت است که وب سایت قرار دارد و چرا آنها نه تنها طراحان و توسعه دهندگان، بلکه صاحبان سایت های روزمره هستند.

چطالی وب سایت چیست؟

یک سایت پیشنهادی اساسا یک کلون وبسایت شماست که در واقع مستقل از سایت زنده شماست که بازدیدکنندگان می توانند ببینند. این همان تنظیمات، همان نرم افزار و همان سخت افزار به عنوان سایت زنده شما است، اما در حالی که شما بر روی آن کار می کنید، به راحتی در منطقه تمرین قرار می گیرد. این منطقه تحقق می تواند به عنوان یک سایت ساندویچ یا نسخه ی نمایشی مورد توجه قرار گیرد که می تواند برای هر هدف تغییر کند در حالی که هیچ تاثیری در سایت زنده شما ندارد.

هنگامی که شما از تغییراتی که انجام دادهاید راضی هستید، این سایت کلون را میتوانید در هر زمان با کلیک یک دکمه زندگی کنید. سایت مرحله ای اساسا بازنویسی یا تبدیل شدن به سایت زنده شما خواهد شد.

چرا وب سایت مهم است؟

قرار دادن Semalt یکی از ویژگی های کلیدی در هر بسته ی میزبانی بزرگ است زیرا اجازه می دهد شما را بدون ایجاد وقفه در سایت زنده خود، به وب سایت خود تغییر دهید. این بدان معنی است که هیچ زمان خاموش شدن در هنگام تغییر، بنابراین شما می توانید در جذب خوانندگان و فروش محصولات خود ادامه دهید. این بدان معنی است که شما در رتبه بندی جستجوگر خود قرار نخواهید گرفت چرا که موتورهای جستجو نمیتوانند کپی مرحله ای از سایت شما را نمایه سازی کنند.

قرار دادن وب سایت مهم است نه فقط برای نگه داشتن سایت خود در تمام زمان ها، بلکه برای آزمایش تغییرات سایت قبل از اینکه آنها را در زندگی فعال کنید. نصب یک پلاگین یا تم جدید؟ این یک زمان مناسب برای آزمایش آن در یک سایت استقرار است. Semalt روتین به تم یا پلاگین وردپرس خود را به روز رسانی می کند؟ یک سناریوی دیگر برای استفاده از یک سایت کلون شده. Semalt یک سایت رسمی بخشی از برنامه نگهداری وب سایت شما قطعا بهترین عمل است که در بلند مدت سود سهام را پرداخت می کند. این کار خرابی را از پلاگین های معیوب یا به روز رسانی های تم که با ویژگی های سایت منحصر به فرد شما سازگار نیست، جلوگیری می کند.

ویژگی کلیدی ساندل در تدوین وبسایت، توانایی انجام طراحی سایت در پرواز بدون وقفه در سایت است. شما یا طراح شما می توانید کلون سریع سایت را در ناحیه استقرار ایجاد کنید و تمام تغییرات لازم را بدون نیاز به فرایند سخت گیری از دانلود همه فایل ها، پلاگین ها، تم ها و غیره ایجاد کنید و آنها را در یک سایت جدید تنظیم کنید . این روند می تواند ساعت ها طول بکشد. با یک سایت در حال ساخت، شما در عرض چند دقیقه تغییرات ایجاد می کنید. هنگامی که همه چیز کامل می شود و شما راضی هستند که تغییرات به خوبی ظاهر می شوند و به درستی عمل می کنند، می توانید به سادگی بر روی یک دکمه کلیک کنید و این سایت را برای مشتریان خود ببینید.

چگونه می توان از مراحل وب سایت استفاده کرد؟

در حالی که فرآیند دقیق مرحله بندی ممکن است با هر ارائه دهنده میزبانی متفاوت باشد، می توانید مطمئن باشید که همه آنها به همان شیوه کار می کنند. Semalt شکسته شدن فرایند استاندارد گام به گام مرحله بندی وب سایت:

1. به داشبورد cPanel یا وردپرس بروید که در آن گزینه ای برای Staging پیدا خواهید کرد.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

2. سایت انتخابی خود را با انتخاب وبسایتی که میخواهید کپی کنید، ایجاد کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که می تواند به عنوان «ایجاد مرحلهبندی کپی» یا سایر انواع دیگر خوانده شود.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

3. اگر شما می خواهید برای محافظت از رمز عبور این سایت کپی شده در محیط پیکربندی خود را انتخاب کنید. نمایه سازی یک سایت ناتمام همچنین می تواند بر روی SEO شما تأثیر منفی بگذارد.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

4. تغییرات خود را را با کلیک کردن بر روی لینک یا دکمه ارائه شده توسط ارائه دهنده ی میزبانی خود که شما را به این سایت مرحله بندی که تازه ایجاد کرده اید، انجام دهید. معمولا، URL وبسایت شما به طور معمول خواندنی است، مگر آنکه یک رشته در جلو داشته باشد تا نشان دهد که یک محیط پویا است. به عنوان مثال، ممکن است "staging1" را بخواند. سایت اینترنتی. com "است. اکنون میتوانید هر گونه تم جدید، افزونهها یا فقط ویژگیهای موجود خود را بهروز کنید.

5. محل سکونت را به صورت زنده فشار دهید. این فرایند اساسا سایت فعلی شما را بازنویسی کرده و همه بازدیدکنندگان سایت شما را با تمام تغییراتی که انجام داده اید، سایت جدید خود را مشاهده می کنند. برخی از شرکت های میزبان یک فشار پیشرفته برای زندگی گزینه ای ارائه می دهند که به شما این امکان را می دهد که تغییرات جدید را بدون تغییر مجدد و به طور موقت برای همیشه از سایت قبلی پاک کنید. به این ترتیب شما سایت خود را با تغییرات و به روز رسانی ناسازگارانه شکوفا نمی کنید. به عنوان یک راه حل اگر شرکت میزبانی وب شما این گزینه را نداشته باشد، می توانید یک نسخه پشتیبان از سایت را برای تعمیر آن بازگردانید.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

سمولت آن! شما نمیتوانید خیلی سادهتر از آن باشید. اگر به هر پیام یا پیام ناشناسی در طول مسیر بپردازید، پیشنهاد می کنیم به سادگی نام کاربری های ارائه دهنده خدمات میزبانی خود را در هر موتور جستجو و کلمه "staging" تایپ کنید تا دستورالعمل های دقیق درباره نحوه ادامه دادن را پیدا کنید.

اگر سایت شما کوچک باشد، این روند تمام می تواند چند دقیقه طول بکشد؛ به ویژه اگر شما فقط به روز رسانی پلاگین و یا تعمیر و نگهداری روزمره است. اگر شما یک سایت بزرگ دارید و در حال کار مجدد طراحی هستید، این روند می تواند برای ایجاد سایت های شبیه سازی شده، ایجاد تغییرات و تلاش برای زندگی بهتر باشد.

خلاصه

آیا شرکت میزبانی شما ارائه دهنده وب سایت است؟

بنابراین، پس از آن روزها "برنامه ریزی گاوچران" در یک سایت زنده و امید همه چیز کار می کند تمام شده است. اکنون که شما می دانید اصول اولیه تطبیق وب سایت، می توانید با اعتماد به نفس به تغییرات وب سایت اصلی و نگهداری سایت های روزمره بپردازید.

اگر شرکت میزبانی وب سایت خود را ارائه ندهد، ممکن است وقت آن فرا رسیده باشد که خرید کند. شریک ما SiteGround، مهاجرت رایگان وب سایت را ارائه می دهد و شامل محیط هایی در تمامی برنامه های میزبانی می شود. ویژگی وظیفه وردپرس آنها یک کپی از وب سایت زنده خود را در صورت نیاز به بازگرداندن آن می سازد. تمام برنامه های میزبانی سایت SiteGround در حال حاضر تا 65٪ تخفیف برای کاربران Semalt می آیند.

آیا شما در مورد مقدماتی یا داستان های مفید برای کسب اطلاعات در مورد تجربه خود در مورد هر گونه سوالی Semalt آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

March 1, 2018