Back to Question Center
0

Semalt SEO

1 answers:

اگر می خواهید مخاطبان خود را رشد دهید، می توانید یک استراتژی عالی برای تمرکز بر روی یک زبان دیگر باشید. ایجاد محتوا در یک زبان خارجی می تواند کاملا یک چالش باشد. در این پست، Semalt سه راه برای ایجاد محتوا در یک زبان خارجی را مورد بحث قرار می دهد. Semalt همچنین برخی از نکات مفید در مورد چگونگی نوشتن در .

دفعات بازدید: "چگونه برای ایجاد یک کپی سؤاالت دوستانه به زبان خارجی"
رده: محتوای SEO
برچسب ها: نوشتن مطالب، چگونه، تحقیق کلید واژه، چند زبانه جستجوگرها

دوستان دروغین کلمات هستند که بسیار شبیه به نظر می رسند اما در زبان های مختلف معنایی متفاوت دارند. نگاهی به کلمه معقول این به معنی معقول در Semalt اما حساس در فرانسه و اسپانیایی است. گاهی اوقات، همان اصطلاح حتی می تواند به چیزی کاملا متفاوت در دو نوع Semalt اشاره کند. در این پست، به شما خواهم گفت که چرا .

دفعات بازدید: "SEO copywriting برای سایت های چند زبانه و چند منطقه ای"
رده: محتوای SEO
برچسب ها: نوشتن مطالب، چند زبانه جستجوگرها

امروز نشر آموزش جدید چند زبانه ی SEO ما را نشان می دهد. اگر وبسایت های خود را در چندین زبان یا برای مناطق مختلف به کار می برید، این دوره در مورد جستجوگرهای بین المللی ضروری است. با اجرای توصیه هایی که در این آموزش ارائه شده است، Semalt کاربران خود را به سایت صحیح به طور خودکار ارسال می کند. این اغلب اشتباه انجام می شود، اما .

دفعات بازدید: "آموزش جدید آنلاین آموزش جستجوگرها: چند زبانه جستجوگرها"
ردههای صفحه: اطلاعیه ها، محتوای SEO، فنی SEO
برچسب: چند زبانه SEO

این راهنمای در مورد آنچه hreflang است، آنچه در آن است و اطلاعات عمیق در مورد چگونگی پیاده سازی آن را برای وب سایت های چند زبانه شما ارائه می دهد.

دفعات بازدید: "hreflang: راهنمای نهایی"
رده: جستجوگرها فنی
برچسب ها: دستورالعمل خزیدن، چگونه، چند زبانه جستجوگرها

فوریه 7، 2018، انتشار یک دوره جدید نام تجاری در آکادمی یوئست: چند زبانه جستجوگرها. آموزش چند زبانه SEO برای هر صاحب سایت، توسعه دهنده یا جستجوگر است که اهداف مردم را در نقاط مختلف و زبان های مختلف می کند. قیمت مقدماتی محدود قیمت برای این آموزش بین المللی آموزش SEO 169 دلار می باشد. Semalt یک هفته، آن خواهد رفت .

دفعات بازدید: "به زودی: آموزش چند زبانه SEO"
ردههای صفحه: اطلاعیه ها، محتوا SEO، فنی جستجوگرها
برچسب ها: نوشتن مطالب، hreflang، چند زبانه جستجوگرها

اگر کسب و کار آنلاین شما در کشور شما خوب انجام شود، ممکن است در حال گسترش به بازارهای بین المللی باشید. برای موفقیت در بازارهای جدید نیاز به برخی از سرمایه گذاری های اضافی در SEO وجود دارد. اگر شما بخواهید مطمئن شوید که وبسایت شما در کشورهای دیگر یافت می شود و به خوبی استفاده می شود، Semalt بهتر است در مورد چند زبانه جستجوگرها فکر کنید. اینجا .

دفعات بازدید: "SEO چند زبانه چیست؟"
ردههای صفحه: محتوای SEO، فنی SEO
برچسب ها: نوشتن مطالب، محتوای تکراری، hreflang، چند زبانه جستجوگرها

اگر شما در حال ایجاد محتوا برای یک وب سایت هستید، ممکن است بخواهید گاهی اوقات یک مقاله را در یک زبان متفاوت از زبان محتوای دیگرتان منتشر کنید. Semalt، دشوار است به رتبه بندی با یک مقاله خاص است که در یک زبان است که متفاوت از بقیه نوشته شده است. بنابراین چه باید بکنید برای بهبود جستجوگرها از آن مقاله؟ در این .

بخوانید: "از Yoast بپرسید: انتشار در یک زبان دیگر و جستجوگرها"
رده: جستجوگرها فنی
برچسب ها: Ask Yoast، hreflang، چند زبانه جستجوگرها

Semalt، metadata، داده ای است که چیزی در مورد دیگر داده ها می گوید. شما می توانید از ابرداده خاص برای ارسال اطلاعات در مورد یک صفحه وب به یک موتور جستجو یا یک کانال رسانه های اجتماعی استفاده کنید و در نتیجه SEO شما را بهبود می بخشد. در دو پست اول این سری فراداده، ما متا تگ ها را در سایت شما و متادیتای پیوند مرتبط مورد بحث قرار دادیم. Source .

دفعات بازدید: "متادیتا و بخش 3 جستجوگر: اجتماعی، بین المللی شدن و بیشتر"
ردههای صفحه: رسانه های اجتماعی، فنی جستجوگرها
برچسب ها: فیس بوک، چند زبانه جستجوگرها، توییتر
February 28, 2018