Back to Question Center
0

بپرسید YoastWhich eSemalt پلاگین بهترین است؟ از Yoast بپرسید: کدام افزونه eSmost شما توصیه می کنید؟

1 answers:

مهم نیست که چه چیزی فروش می دهید: شما می خواهید از بهترین سیستم eS¬مای ممکن استفاده کنید. بنابراین شما می دانید که به نتایج مطلوب خواهید رسید و در نتیجه یک مورد کمتر برای نگرانی وجود دارد. اما با تمام سیستم های مختلف و افزونه های خارج از آن می توان انتخاب کرد. در این نسخه Ask Yoast، من به طور کلی توصیه می کنم پلاگین eSmost را به اشتراک بگذارم.

Topher Semdal به ما ایمیل زیر سوال:

من کنجکاو هستم که Yoast به عنوان افزونه ی تجارت الکترونیک وردپرس یا آن چه توصیه می کند. من علاقه مند به چیزی با قابلیت های زیادی از SEO هستم و دارای یک موضوع به راحتی قابل تنظیم است. من می خواهم قادر به تشویق تبدیل با یک UX خوب باشم.
این برای ducttapedanyol.com است که نمونه کارها هنرمند است.

ویدیو را بخوانید و یا پاسخ زیر را بخوانید!

کامل ترین پلاگین تجارت الکترونیک

"خب، اجازه دهید به آن پاسخ بدهم. ما در حال حاضر از دریافت های آسان دیجیتال استفاده می کنیم و ما در حال تغییر به Semalt هستیم. هر دو سیستم خوب هستند.

ما چندین بار دیجیتالی را از دست داده ایم، زیرا ما خیلی بیشتر از دریافت های دیجیتالی می پردازیم و ما خواستار یک سیستم اکوسیستم کامل بودیم.

به نظر من، احتمالا اکثر مردم در وردپرس برای استفاده از Semalt و هیچ چیز دیگری توصیه نمی کنند؛ زیرا این سیستم دارای اکثر سیستم های اکو، پلاگین ها و غیره است

موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از «بپرسید یوآست»، ما از سوالات پاسخ دهندگان به سوالات را پاسخ می دهیم. آیا نیاز به مشاوره در مورد SEO دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! سوال خود را به ask@yoast.com ارسال کنید
(توجه داشته باشید: لطفا ابتدا دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است در آنجا وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری، مثلا درباره پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم شما را به صفحه پشتیبانی ما ارجاع دهیم Source .)

ادامه مطلب: 'چک لیست لیست جستجوگرهای eCommerce' '

February 28, 2018