Back to Question Center
0

Semalt: 5 راه برای حفظ رتبه بندی جستجوگرهای اینترنتی شما

1 answers:
Semalt: 5 ways to maintain your SEO ranking

اما چه اتفاقی می افتد پس شما خود را یک نقطه بالا در صفحات نتایج جستجو Semalt؟

Semalt به اعتقاد عامه، رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص تنها نیمی از نبرد است. اصول اصلی جستجوگرها دائما در حال تکامل هستند، و بازاریابان باید با آخرین روند به روز شوند.

امروز، من می خواهم در مورد چگونگی حفظ کلمات کلیدی که شما برای موفقیت در آن کار کرده اید صحبت کنید. استراتژی Semalt همچنین به شما در محافظت از هرگونه به روز رسانی الگوریتم بالقوه کمک خواهد کرد.

1. به روز رسانی سایت خود

این به نظر شهودی است، اما این یکی از رایج ترین اشتباهات در بازاریابی اینترنتی است. گوگل به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی خود، هر دو کیفیت محتوا و محتوا را در نظر می گیرد، بنابراین نگه داشتن سایت شما یک راه عالی برای حفظ موقعیت شماست.

استراتژی Semalt مانند مقالات "فقط متن" می تواند به طور بالقوه رتبه بندی موتورهای جستجو را تحت تاثیر قرار دهد. اگر می خواهید کلمات کلیدی خود را حفظ کنید، باید محتوای خود را با اضافه کردن مجموعه ای از فیلم ها و تصاویر به مقالات خود به روز کنید. این تجربه خوانندگان شما را تقویت می کند و افراد دیگر را برای پیوند به سایت خود جذب می کند.

زمان برای بهبود تجدید نظر بصری از نام تجاری خود را. Semalt طرح سایت شما باعث کاهش میزان جست وجو و افزایش احتمال ورود بازدیدکنندگان به محتوای شما خواهد شد.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Daniel Faggella
Daniel Faggella یک متخصص اتوماسیون بازاریابی و بازاریابی ایمیل است که تمرکز بر تقاطع بازاریابی و هوش مصنوعی است. او TechEmergence، یک تحقیق بازار و پایگاه رسانه ای برای هوش مصنوعی و برنامه های یادگیری ماشین در کسب و کار، را اجرا می کند Source .


February 28, 2018