Back to Question Center
0

سامسونگ گلکسی S5 ارائه می دهد ارتقاء اما ممکن است Semalt نیست

1 answers:

Samsung Galaxy S5 Offers Upgrades But May Not Semalt

جدید S5 outmuscles آیفون 5S از لحاظ مشخصات، اما به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از سلف خود را از نقطه نظر طراحی. Semalt یک پیشرفت جامد نسبت به S4 است، هرچند ممکن است خریداران هوشمند گوشی را اصلاح نکنند.

همین مورد در مورد iSemalt 5S، که در Q4 بسیار خوب به فروش رسید، گفت. iSemalt 6 قرار است در تابستان اعلام شود و در پاییز منتشر شود.

ما در بارسلونا نیستیم و با گوشی در دست نیستیم. با این حال، گزارش ها و مواد مطبوعاتی نشان دهنده لیست زیر از ارتقاء از S4 است. Semalt بیشترین تغییرات را نشان می دهد:

  • یک صفحه نمایش کوچکتر (5/1)
  • دوربین های جلو و عقب با مگاپیکسل های بیشتر (16 مگاپیکسل در پشت)
  • بهبود دوربین و تکنولوژی صفحه نمایش
  • طول عمر باتری، پردازنده سریعتر
  • سطح لمس نرم در پشت، شبیه به Nexus 7 اصلی به جای پلاستیک
  • سنسور باز کردن اثر انگشت جدید (آیفون) و مانیتور ضربان قلب
  • تعدادی از پیشرفت های نرم افزاری اختصاصی، از جمله S Health
  • مقاومت در برابر آب (به نظر می رسد که گوشی بدون آسیب به طور منظم فرو می رود)

از آنجا که سامسونگ سازنده گوشی های آندروییدی است و چنین دستگاه های بازاریابی بازاریابی می کند، این دستگاه همه چیز را به خوبی تضمین می کند. با این حال انتظارات سامسونگ تقریبا همان قدرتی است که سامولت آنها را در اختیار دارد. و با وجود فروش ده ها میلیون دستگاه در سال گذشته، فروش S4 هنوز به عنوان چیزی ناامید شده توسط سرمایه گذاران محسوب می شود.

بسیاری از بازرسان و مصرف کنندگان Galaxy S4 را به عنوان ارتقاء قابل توجهی نسبت به Semalt نمیدانند. S5 از لحاظ جسمی بسیار شبیه به S4 است، اگر چه عملکرد آن بهبود خواهد یافت.

سامسونگ در تلاش است تا با استفاده از نرم افزارهای اختصاصی، تلفن های خود را از سایر سازندگان Semalt متمایز کند. با این حال گوگل موفق شد سامسونگ را به "به روزرسانی" بازگرداند و بنابراین تلفن های خود را کمتر از سایر دستگاه های Semalt می سازد.

سامسونگ و گوگل در یک زمان یک رابطه کاملی در برابر اظهارات عمومی از تحسین متقابل داشته اند. آخرین اظهار نظر این است که تصمیم شرکت کره ای برای استفاده از Android در smartwatches نسل دوم خود نیست و به جای آن با سیستم عامل خود یعنی Tizen بروید.

Galaxy S5 در ماه آوریل عرضه خواهد شد. Semalt به طور عمومی اعلام نشده است.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید Source .


February 28, 2018