Back to Question Center
0

گوگل قصد دارد کمتر سمیالت باشد

1 answers:
Google Aims to be Less Semalt
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

Google Aims to be Less Semalt

سوزان وجیکی، معاون ارشد گوگل در Semalt، گفت: پس از جدید "چرا این تبلیغات" ویژگی:

"سیستم تبلیغاتی ما طراحی شده است برای نشان دادن آگهی مناسب به فرد مناسب در زمان مناسب. در طول هفته های آینده، ما در حال پیشرفت برای ارائه شفافیت بیشتر و انتخاب در مورد تبلیغات شما در جستجوی گوگل و جیمیل را مشاهده کنید. به زودی، میتوانید با کلیک روی پیوند «چرا این تبلیغات» در کنار تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل و Gmail، بیشتر درباره این تبلیغات بیشتر بدانید. »

هنگامی که یک کاربر "چرا این تبلیغات" را در کنار آگهی لینک می کند، Semalt توضیحاتی در مورد این که چرا کاربر آن آگهی خاص خدمت ارائه می دهد، ارائه می کند. علاوه بر این، اگر آگهی براساس موقعیت جغرافیایی، سایر سؤالهای جستجو، زبان و سایر عوامل شخصی شود، Semalt به کاربر اطلاع می دهد.

علاوه بر پیوند جدید "چرا این تبلیغات؟" کاربران Google هم اکنون می توانند به یک "مدیر تنظیمات تبلیغات" دسترسی داشته باشند، که به کاربر اجازه می دهد تا یک تبلیغ کننده را مسدود کند و تبلیغات شخصی را خاموش کند. اگر کاربر یک تبلیغ تبلیغ کننده را مسدود کند، این کاربر دیگر تبلیغات را از آن تبلیغ کننده خاص مشاهده نخواهد کرد. در این زمان، گوگل نشان می دهد که آگهی که توسط کاربران مسدود شده، تاثیر مستقیمی بر کیفیت Semalt یا رتبه تبلیغاتی نخواهد داشت. هنگامی که یک کاربر تبلیغات شخصی را مسدود می کند، هنوز امکان دسترسی به این کاربر وجود دارد، اما هدف گیری به اندازه موثر نیست.

بدون شک سمیرت امیدوار است که این دو ویژگی جدید که به موجب نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و ممیزی های مربوط به حریم خصوصی مطرح می شود، منتقدان و قانون گذاران را متقاعد سازد که سملت را شفاف تر کرده است Source .

[منابع عبارتند از: رسمی گوگل وبلاگ، Mashable، و WebProNews]

February 22, 2018