Back to Question Center
0

آیا عاقلانه است برای خرید پسوندهای برای جستجوگرها؟

1 answers:

تصمیم گیری برای خرید پیوندهای پیوند برای جستجوگرها به سختی نتیجه گیری خوبی است، نه به این معنی که خیلی دور از ایده عاقلانه و هوشمندانه است. آیا شما باید پسوندهای جستجو را برای جستجوگرها خریداری کنید؟ این یک سوال بسیار ساده است که نیاز به یک پاسخ کوتاه دارد. به هیچ وجه! هرگز به دنبال لینک های جستجوگرها نیستید. مهم نیست که چقدر جذاب آنها ممکن است در نگاه اول ظاهر شود، همه چیز ناگزیر به یک ظرف غذا خطرناک تبدیل خواهد شد. منظورم این است که اگر شما در مورد رتبه بندی طولانی مدت وب سایت خود در گوگل به دنبال داشته باشید، فقط این را فراموش کرده اید. در غير اينصورت، شما پيشرفت كلي خود را در جستجوگرها كاهش ميدهيد، زيرا غول جستجو مي داند كه تقلب كرده ايد، فقط يك لحظه است.

purchase backlinks seo

در اینجا دلیل است که شما باید قبل از اینکه شما در نهایت برای خرید پسوندهای برای جستجوگرها. فقط شرایط و پیشنهادات زیر را در نظر بگیرید:

  • قرار دادن آن در ساده انگلیس، لینک ها را می توان به سادگی در مقایسه با "رای" در گوگل. بیشتر لینک های شما، بیشتر احتمال دارد وب سایت خود را برای برنده شدن در "مبارزات انتخاباتی. "و در اینجا وارد یک اتصال کاملا ظریف می شویم - اکثر ما به اشتباه اعتقاد داریم که می توان از طریق" پرداخت "برخی از رای دهندگان در این" انتخابات ". اما سیستم در واقع بسیار پیچیده است، بنابراین تصمیمی برای خرید پسوندهای جستجو برای جستجوگرها از دو طرف این مدال است.
  • بعضی از پیوندها همیشه توسط گوگل به عنوان قوی تر شناخته می شوند، البته با توجه به اینکه از منابع معتبر قابل اطمینان با اقتدار دامنه بالا می آیند. در همان زمان، محتوای متن در اطراف لینک ها نیز توسط موتورهای جستجو در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، آمازون پیشرو در تجارت الكترونیكی در جهان به طور طبیعی اغلب در Google بر اساس درخواست كلیدی مانند "كتابها" نمایش داده می شود. "در عین حال، بعید به نظر می رسد برای بقیه کلید واژه های دیگر، مانند" اتومبیل "به عنوان مثال.
  • هنگام خرید لینک ها برای جستجوگرها، هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها توسط گوگل مورد اعتماد قرار گیرند. از یک سو، از دیدگاه موتور جستجوی پیشرو، آنها می توانند صرفا ناپذیر و نامناسب باشند. از سوی دیگر، با وجود اینکه بسیاری از این پیوندهای کیفیت بامزه را می توان از طریق گوگل به عنوان یک اقدام غیرمنتظره یا نوعی سوء استفاده شناخت،. به این ترتیب، پیشرفت رتبه بندی وب سایت بیشتر احتمال دارد که برای مجازات Google اعمال شود.
  • با توجه به اینکه حتی موتور جستجوی جهانی در دنیا دارای منابع محدودی است، کسانی که از شبکه های فروش پستی استفاده می کنند و سایر روش های جستجوگرهای Grey-Hat را تشویق می کنند برای کمک به دریافت کلاهبرداری و سایر مقامات بی نظیر ارائه خدمات بهینه سازی جستجو.

SEO Links

  • البته شما ممکن است موفق به خرید پسوندهای برای جستجوگرها و حتی لذت بردن از یک میانبر کوتاه برای "برنده شدن در انتخابات. "با این وجود، شما هرگز نمی دانید زمانی که همه چیز به پایان می رسد یا با لینک های کار نمی کند، و یا حتی خسارت شدید به وب سایت رتبه بندی ارتقاء خود را در SERP در آینده قابل پیش بینی. پیش از شما ممکن است فکر کنید Source .
December 22, 2017