Back to Question Center
0

از کجا برای پیدا کردن بهترین لینک برای وب سایت خود را جستجوگرها؟

1 answers:

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالا می دانید که برای ایجاد یک کمپین بهینه سازی کیفیت به اندازه کافی برای ایجاد یک محتوای خوب و رفع خطاهای سایت نیست، شما همچنین باید سایت خود را برای موتورهای جستجو از طریق استراتژی های ساخت لینک. معیارهای مختلفی وجود دارد که باید در هنگام ایجاد لینک برای وب سایت خود در جستجوگرها مورد توجه قرار گیرد. اول از همه، لینک ها باید به سایت شما از دامنه های میزبانی شده در همان کشور که در آن شما می خواهید رتبه خوبی را به خود. علاوه بر این، لینک ها باید از صفحات وب DA40-DA100 باشد که باید در رابطه با بازارچه و صنعت خود باشند. اگر یک صفحه اینترنتی ارجاع شده در یک وب سایت مربوط به موضوع کسب و کار شما باشد، یک لینک از این صفحه توسط موتورهای جستجو به عنوان مناسب و قابل اعتماد در نظر گرفته می شود. تمام لینک های شما باید به صورت دستی بدون هیچ گونه اسکریپت اتوماتیک وارد شوند. شما باید آگاه باشید که لینک های به طور خودکار قرار داده شده را می توان به راحتی توسط گوگل شناسایی و مجازات شدید با توجه به آخرین به روز رسانی گوگل پاندا. معقول است که لینک ها را در وب سایت هایی که اغلب توسط خزنده ها و کاربران Google بازدید می شود، قرار دهید. این بدان معنی است که شما باید با رهبران در بازار طاقچه خود و یا یکی از مرتبط مرتبط با آن برای به دست آوردن بهترین لینک های ممکن برای سایت شما همکاری کنید SEO. علاوه بر این، شما باید مطمئن شوید که پیوندهایی را در وب سایت های deinedexed یا ممنوع شده ایجاد نمی کنید.

best backlinks for seo

بنابراین، در حال حاضر زمانی که شما تمام ملاحظات ذکر شده را در نظر گرفته اید، می توانید به راحتی منابع متناسب با اهداف کسب و کار خود را پیدا کنید. همه چیز شما نیاز به ایجاد یک طرح دقیق بر اساس این معیارهای انتخاب است. توصیه نمیکنم لینکها را فقط بر اساس رتبهبندی وبسایت خریداری کنم. این الگوریتم Google دیگر به روزرسانی نمی شود و می تواند نتایج غیر واقعی شما را نشان دهد. بسیاری از عوامل ایجاد لینک در رتبه بندی موتورهای جستجو بالا هستند، بنابراین خرید لینک هایی که تنها بر اساس این معیارها تکیه می کنند، اهداف شما را برآورده نخواهند کرد.

  • انتخاب منابع مرتبط

برای به دست آوردن آب با کیفیت و هدفمند در وب سایت خود

صفحات، شما نیاز به خرید از لینک های مربوط به صفحات backlink. این صفحات موضوع مشابه یا مرتبط با وب سایت شما دارند و فرصت خوبی برای رسیدن به بازار هدف شما هستند.

برای پیدا کردن صفحات backlink راست برای دامنه شما چند روش متفاوت وجود دارد:

  • جستجو برای کلمه کلیدی یا URL

این نتیجه دقیق تر را به شما می دهد زیرا شما در جستجوی یک کلمه کلیدی در محتوا از سایت های ناشر خود هستید. علاوه بر این، شما ممکن است با یک URL خاص از دامنه که می خواهید لینک سایت خود را قرار دهید جستجو کنید. این جستجوها فرصتی برای پیدا کردن صفحات وب است که حداکثر با کسب و کار شما مرتبط است و پیوندهایی را از این منابع به دست می آورند.

backlinks for seo

  • جستجو بر اساس نام دامنه

یک فرصت دیگر برای دریافت بهترین لینک برای جستجوگرها پیدا کردن مرتبط صفحات وب از مناطق مختلف دامنه. شما ممکن است که دامنه های دامنه ای را که دنبال آن هستید مشخص کنید و لیستی از گزینه های مناسب را دریافت کنید. گوگل از دامنه هایی مانند. ادو. کام. ،. دولت به عنوان آنها معمولا کیفیت، قابل اعتماد و ارائه اطلاعات به کاربران مناسب است. این به این معنی است که لینک های از این دامنه ها ارزش زیادی به شما می دهد.

  • انتخاب دسته

شما می توانید وب سایت مربوطه را با انتخاب یک کلاس از کسب و کار مربوط به صنعت خود را پیدا کنید. شما می توانید چندین دسته را انتخاب کنید، اگر منبع وب شما در مورد نیش های مختلف قابل استفاده باشد. اطمینان حاصل کنید که به وبسایتهای مرتبط دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت، کمپین ساخت لینک به طور مناسب نمی تواند رتبه سایت شما را کاهش دهد و تلاش های SEO خود را از بین ببرد Source .

December 22, 2017