Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های قابل اعتماد را پرداخت کرد تا وب سایت SEO را بهبود بخشد؟

1 answers:

پیوندهای پشتبانی، مفهوم به طور گسترده ای در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده می شود. انواع مختلف لینک ها وجود دارد که بسته به هدف و کیفیت آنها موجود است. بسیاری از بازرگانان آنلاین که اخیرا شروع به توسعه و ترویج کسب و کار آنلاین خود کرده اند، زمانی که ارتباط برقرار کردن ساختمان را احساس می کنند، احساس ناامیدی می کنند. برای کسانی که در این حوزه جدید هستند، فرآیند دریافت لینکهای کیفیتی ممکن است کاملا پیچیده باشد. این مقاله مخصوصا برای کسانی طراحی شده است که در جستجوی برخی از اطلاعات اضافی در SEO backlink هستند. در اینجا شما پاسخ به سوال را پیدا خواهید کرد که چرا لینک ها در جستجوگرها اهمیت دارند و چگونه می توانند بین لینک های طبیعی و غیر طبیعی.

paid backlinks seo

نقش لینک ها در جستجوگرها

پیوندها لینکهایی هستند که به سمت سایت یا وبلاگ شما هدایت می شوند. آنها همچنین به عنوان لینک های ورودی شناخته می شوند. موتورهای جستجو به عنوان تعیین کننده های محبوبیت وب سایت و اعتبار وب سایت ها، پیوندهای اینترنتی را جذب می کنند. لینک های بیشتر از منابع کیفیت به سایت شما اشاره می کنند، قدرت بیشتری از موتورهای جستجو که شما دریافت خواهید کرد. بهینه سازی موتورهای جستجو بک لینک به این مفهوم اشاره می کند که هنگام ربات های جستجو، لینک هایی که به یک وب سایت اشاره می کنند را تجزیه می کند تا محتوایی مناسب را برای پرس و جو کاربر پیدا کند. هنگامی که موتور جستجویی مربوط به یک وب سایت را به یک عبارت جستجوی خاص محاسبه می کند، تعداد لینک های دریافتی با کیفیت را به این سایت در نظر می گیرند. به همین دلیل است که شما ابتدا باید در مورد کیفیت لینک های ورودی به جای کمیتان فکر کنید. گوگل محتوا یک وب سایت را برای تعیین کیفیت یک لینک محاسبه می کند. این به این معنی است که شما باید توجه خاصی به رعایت محتوایی که پیوندهای شما در آن قرار داده شده است، توجه کنید. اگر لینک ها توسط محتوای غیر مرتبط احاطه شده باشند، چنین پیوندهایی کمتر مرتبط خواهد بود.

انواع لینک ها

دو نوع از لینک های اصلی - لینک های مصنوعی (غیر طبیعی) و لینک های طبیعی (آلی).

  • لینک های مصنوعی (غیر طبیعی)

لینک های غیر طبیعی هستند کسانی هستند که غیر طبیعی ایجاد می شوند. در اغلب موارد، این لینک ها توسط صاحبان وب سایت یا مدیران وب از سایر دامنه های غیر کیفیت خریداری می شوند. آنها یک هدف تبلیغاتی دارند و برای موتورهای جستجو و کاربران متوسط ​​غیر طبیعی هستند. بسیاری از لینک های بازاریابی وب سایت که به عنوان مصنوع شناخته می شوند و برای وب سایت شما ارزش خاصی ندارند. من توصیه نمیکنم که در لینکهای پرداخت شده با جستجوگرها مشارکت داشته باشم، زیرا ممکن است نتایج ضعیف و حتی جریمههای مربوط به گوگل را به پایان برساند.

backlinks seo

  • لینک های طبیعی (ارگانیک)

این نوع لینک ها به کسانی که لینک ها را بدون دانش خود دریافت می کنید. آنها زمانی رخ می دهند که صاحب وبسایت، وبلاگنویس یا روزنامه نگار وب سایت یا مقاله خود را به عنوان مثال یا مرجع پیوند دهند. این نوع لینک ها به طور مثبت بر رتبه بندی وب سایت تاثیر می گذارد و ترافیک با کیفیت را به یک وب سایت جذب می کند. برای به دست آوردن لینک های طبیعی، شما نیاز به ایجاد محتوای مبتنی بر محتوا و کیفیت است که کاربران، و همچنین دیگر صاحبان وب سایت، مفید و ارزشمند برای آنها پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که موضوع یک وب سایت که پیوندی با آن لینک شده است مربوط به موضوع وب سایت شما و صنعت است. علاوه بر این، باید توجه خاصی به متن لنز پشتی خود داشته باشید. این متن نیاز به هماهنگی با یکی از کلمات کلیدی مورد نظر شما دارد Source .

December 22, 2017