Back to Question Center
0

آیا ابزار تحقیقاتی backlink برای جاسوسی بر روی رقبای من وجود دارد؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن این دانش همیشه یک چیز مهیج است. اما امروز داشتن دیدگاه رقابتی درست می تواند به سرعت تبدیل به یک سلاح نهایی برای هدایت شود و به معنای واقعی کلمه تمام بازار را با کسب و کار شما تسلط داشته باشد. و بله، چندین ابزار تحقیق پشتیبان خاص وجود دارد که بتوانند بینش ارزشمند برای برنده شدن نتایج پروژه آنلاین خود را بدست آورند.

backlink research tools

در زیر من می خواهم به شما یک تصویر کامل از تجزیه و تحلیل رقابتی را به شما بدهد. به غیر از ابزارهای تحقیق backlink خودم، برای تعدادی از دیگر همکاران آنلاین درخواست دادم که تقریبا هر جنبه ای از عملکرد وب را جاسوسی کنند. احساس رایگان بودن از بهترین راه حل های معقول و طرح های موفقیت آمیز که توسط نزدیکترین رقبا استفاده می شود بهره مند شوید. اجازه دهید بهترین کلمات کلیدی، ترافیک، ابزارهای رسانه ای اجتماعی و ابزار تحقیقاتی را دنبال کنیم تا مانع از رقابت شوند و رهبران خود را در برابر مخالفان خود قرار دهند.

کلمات کلیدی

من ابزار تحقیق کلمات کلیدی SpyFu را برای داشتن یک تصویر کامل در هر کلمه کلیدی. پس از پر کردن این کلمه کلیدی، SpyFu به شما نشان می دهد هر کسی که تا به حال در آن رتبه بندی شده است. و شما همیشه می توانید از این بینش ارزشمند بر روی تمام یافته های رقبای خود از طریق تاریخ 10 سال اخیر استفاده کنید، چگونه گروه های اصلی خود را از کلمات کلیدی هدف بهینه سازی کرده و به نحوی که آنها (یا شکست خورد) برای افزایش تبدیل خود. شما همچنین می توانید نام وب سایت خود را وارد کنید تا پیشنهاد سریع خود را در فهرست کلمات کلیدی توصیه شده برای کسب و کار خود ارائه کنید.

لینک ها

در میان بهترین ابزارهای تحقیق Backlink، Moz Pro و Analyzer Semalt را به عنوان برجسته ترین آنها یافتم. هر دوی آنها برای تشخیص اینکه چگونه من باید لینک های بیشتر به وب سایت من ایجاد کنم بسیار خوب است. به طور خاص، من از ابزارهای تحقیق پشتیبانگیری پشتیبان خود که از Open Site Explorer و Analyzer استفاده می کنند استفاده می کنم. به این ترتیب، من توانستم آدرس وبسایت من و یا هر رقیب را برای مشاهده نمایه پیوند ورودی وارد کنم - چند لینک و از چه دامنههایی وجود دارد، چه لنگرها و مکانهای صفحه آنها. انجام این کار من بیشتر از اینکه فقط شگفت زده شدم - استفاده از هر دو ابزار بسیار مفید بود برای شناسایی اهداف امیدوارکننده برای گسترش منفی خود.

SEO Backlinks Tools

ترافیک

با توجه به ترافیک، من اعتقاد دارم وب سایت مشابه بهترین ابزار آنلاین اینجاست. این امر عالی بود برای داشتن یک بینش ارزشمند در مورد موفق ترین راهبردهای بازاریابی رقبای من. به طور کلی، وب سایت مشابه می تواند اطلاعات ترافیکی رقبا شما را به شما نشان دهد: تعداد بازدیدکنندگان، اطلاعات دقیق در مورد مدت زمان بازدید، تعداد مشاهده صفحه، میزان جست و جو، جغرافیای ترافیکی و حتی بیشتر.

رسانه های اجتماعی

دریغ نکنید سعی کنید Buzz Sumo برای جاسوسی از رقبای خود در قلمرو رسانه های اجتماعی. این ابزار تحقیق رقابتی، از جمله گوش دادن به مکالمات رقیب شما، دارای بسیاری از طرفین است. این را می توان برای درک دقیق جامع در مورد محتوای قابل اشتراک گذاری استفاده می شود، دقیقا چه پست ها بیشترین جذب، قوی ترین نفوذگران در رسانه های اجتماعی، و همچنین محبوب ترین قطعات از محتوای آنها، موضوعات برجسته و برنامه ارسال. علاوه بر این، این ابزار برای تجزیه و تحلیل کنار آمیز بسیار مفید بود تا تفاوت های مناسبی با پیشرفت من داشته باشد Source .

December 22, 2017