Back to Question Center
0

چگونه SEO سیستم رتبه بندی ردیابی کار می کند؟

1 answers:

اگر شما سعی می کنید کسب و کار خود را در یک جستجوی محلی رتبه بندی کنید، احتمالا شما با روش های جستجوگر محلی محلی درگیر هستید. صاحبان کسب و کار محلی می دانند که اهمیت داشتن موقعیت های کاری آنلاین خود را که Google در مناطق مختلف (شهرها، شهرها، روستاها، محله ها) ارائه می دهد، بر اساس مکان کاربر انجام جستجوی.

متاسفانه نقاط ضعف در ابزارهای ردیابی محلی وجود دارد. آنها نمیتوانند رتبه بندی گوگل منطقهای را پیگیری کنند، همه شرایط جستجو مورد نظر را نظارت کنند و رتبه بندی رقیب را مقایسه کنند. بنابراین، اگر شما تعجب می کنید که آیا رتبه بندی محلی وب سایت ها را دقیقا ارزیابی می کند، پاسخ این است: نه. بسیاری از سیستم های رتبه بندی ردیابی وجود دارد که یک مکان کسب و کار را با استفاده از پارامتر UULE تنظیم می کند. این پارامتر بر اساس یک کد پستی، هماهنگی دقیق، آدرس فیزیکی و سایر ویژگی ها است. یک پارامتر خاص که بر اساس این ویژگی ها است، به گوگل می گوید که مکان جستجو را به نقطه دقیق تعیین می کند. این پارامتر ویژگی تنظیم موقعیت قدیمی که گوگل برای ارائه ارائه می دهد را تایید می کند. با این حال، داده هایی که سیستم ردیابی و داده های مربوط به یک جستجوگر دریافت می کنند، می تواند کاملا متفاوت باشد. این را می توان با شیب ثابت در رتبه بندی موتور جستجو توضیح داد. علاوه بر این، نتیجه نهایی به تعداد عوامل مختلف مانند زمان، مکان، دستگاه، مرورگر و سابقه جستجو بستگی دارد. بنابراین، اگر یک جستجوگر از همان منطقه، در همان زمان و همان مرورگر جستجو کند، احتمالا همان نتیجه را دریافت خواهد کرد. با این حال، قابل درک است که این پارامترها تحت هیچ شرایطی نمی تواند یکسان باشد. داده های سیستم ردیابی رتبه در همه زمان ها متفاوت از تنظیمات جستجوگر است.

seo rank tracking systems

چرا SEO سیستم رتبه بندی رتبه ارزشمند هستند؟

بسیاری از معیارهای ارزشمند وجود دارد که نیاز به تجزیه و تحلیل دارند. شما می توانید موفقیت آمیز مبارزات بازاریابی خود را پیگیری کنید، در مواردی مانند میزان کلیک، نرخ تبدیل، مسیرهای رانندگی، تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و غیره. بنابراین، بسیاری از کسب و کارهای محلی همچنان رتبه بندی خود را دنبال می کنند تا برخی از داده ها و بینش های ارزشمندی را که ارزش دارند بدانند اگر می خواهید کسب و کار آنلاین خود را بهبود بخشد و SEO.

علاوه بر این، نظارت بر تغییرات رتبه بندی عمومی ممکن است در بهینه سازی موتورهای جستجو در وب سایت شما کمک کند و نشان می دهد که در آن شما نیاز به انجام برخی اصلاحات دارید. و حتی اگر شما در سایت خود به SEO علاقه مند نیستید، ارزش آن است که بدانید رتبه بندی سایت شما بالا یا پایین است.

اگر رتبه شما به صورت جغرافیایی قرار داشته باشد، می توانید ببینید که رتبه بندی شما از یک محله به دیگر متفاوت است.

یک مزیت دیگر که سیستمهای رتبه بندی SEO در رتبه بندی قرار می دهد نظارت بر رتبه بندی است. هر زمان رتبه بندی خود را کاهش می دهد، می توانید عوامل موثر بر این وضعیت را مشاهده کنید و سپس چگونه می توانید آن را بهبود بخشید.

با استفاده از سیستم های رتبه بندی رتبه بندی محلی، شما می توانید فرصتی برای جستجوی شرایطی که رتبه بندی را در جستجوی محلی پیدا کرده اید و فرصت های بهینه سازی خود را شناسایی کنید. علاوه بر این، شما می توانید رتبه بندی رقیبان خود و شرایط جستجو را برای آنها رتبه بندی را بررسی کنید. شما ممکن است بررسی کنید که کدام صفحات از شما بالاتر است و کسب و کار خود را آنلاین بهبود SEO بر اساس داده های به دست آمده است Source .

December 22, 2017