Back to Question Center
0

چگونه به وب سایت شما پیوندهای پیوند داده شد؟

1 answers:

بیایید با آن روبرو شویم - شروع به ایجاد پیوندهای پیوند به وب سایت شما، یک توقف سخت است. این یک کار آسان نیست، اما اگر شما مایل و آماده همیشگی کار هستید، پس از آن کاملا قابل دستیابی است. اجازه دهید به شما برخی از موثرترین روش ها برای ساختن لینک ها به وب سایت شما را نشان دهم. بگذارید در وب سایت من قبلا با نام تجاری جدید در نظر بگیرم. برای برانگیختن آن به صحنه، مجبور شدم گام های ساده ای بپردازم، مثلا سرمایه گذاری بعضی وقت ها در یک هدیه ارزشمند برای مخاطب من، جاسوسی از رقبا برای من به نفع من، و کار بر روی لینک انجمن (بله، آنها واقعا می تواند تحمل خاص ارزش قابل اندازه گیری). در زیر من می خواهم بحث مختصر در مورد هر گزینه ممکن است.

backlinks to your website

ارائه هدایای ارزشمند به مخاطب شما

اول و مهمتر از آن، دریغ نکنید برخی از زمان و تلاش در ارائه برخی هدایای مفید به مخاطبان مورد نظرتان سرمایه گذاری کنید. منظورم این است که هنگامی که به لینک های اولیه برای وب سایت شما می رسد، فقط یک مورد چالش برانگیز است که تقریبا در هر پروژه جدید آنلاین وجود دارد - هیچ کس آنها را در وب نمی داند. بنابراین، شما نیاز دارید که چیزی واقعا مفید برای مردم برای تنظیم جریان بازدید از، اشتراک، سهام، و منجر شود. در میان بهترین راه برای تکمیل کار عبارتند از: ایجاد یک گالری عکس مربوط به موضوع شما، تحویل تحقیق یا تجزیه و تحلیل داده های اصلی (e. g. ، پست های مفید وبلاگ، آموزش، دستورالعمل های کاربر، مطالعات موردی و غیره. ) اگر شما به اندازه کافی ماهر هستید، ممکن است سعی کنید یک ابزار آنلاین رایگان برای فورا دریافت ترافیک وب سایت، و همچنین لینک های با کیفیت ارگانیک به وب سایت خود را امتحان کنید.

جاسوسی در نزدیکی رقبا برای نفع شما

ظاهرا عالی است برای مطالعه رقبای موفق خود را برای یادگیری از بهترین دستاوردهای خود و بدترین اشتباهات. پس از همه، که گفت که جاسوسی در مخالفین بالا در طاقچه هدف شما باید غیر اخلاقی باشد؟ بنابراین، هرگز دریغ نکنید که برخی از لینک های اضافی به وب سایت خود را با اقدامات ساده زیر به دست بیاورید: جستجو برای نزدیکترین مخالفان، شناسایی بهترین لینک ها، و تلاش برای تکرار آخرین آنها. برای تکمیل کار، من توصیه می کنم از ابزارهای تجزیه و تحلیل backlink مثل Majestic، Ahrefs، Semela Analyzer و یا هر چارچوب دیگر رایگان استفاده کنید - در غیر اینصورت فقط تصمیم بگیرید.

کار در انجمن لینک

آیا می دانستید که لینک انجمن نه تنها می تواند اما ارزش داشته باشد؟ البته، با توجه به اینکه ما قصد استفاده درست از آنها را داریم. قبل از هر چيز، بگذاريد آن را درك كنيم - به طور معمول، امضا، مشخصات و بقيه پيوندها در فورمت استاندارد احتمالا هيچ ارزش واقعي اي ندارند. اما اگر شما سعی می کنید لینک ها را به وب سایت خود اضافه کنید با موضوعات مورد بحث در یک انجمن محبوب و شلوغ؟ منظورم این است که شما همیشه می توانید یک پیوند را به محتوای خود اضافه کنید - فقط قرار دادن آن در خط اول به دنبال بقیه پست های انجمن شما. البته، منظور من نه تنها حذف یک لینک فقط برای گفتن چیزی مانند "بازدید از وب سایت من برای دریافت اطلاعات بیشتر. "به سادگی به این دلیل که هر انجمن خوب همیشه باید قوانین را برای ایجاد پست که کار می کند.

website backlinks

پس از همه، بحث موضوع شما باید به همان اندازه هوشمند و ارزشمند باشد تا بتوانید به بالا برسید و لینک های کیفیتی به وب سایت خود اضافه کنید. در نهایت، به یاد داشته باشید که این لینک های انجمن ها نمی تواند قوی ترین، به طور عمده از نظر SEO. با این وجود، با داشتن چندین لینک فعالتر یا کمتر فعالانه، معمولا برای ایجاد یک پایگاه قوی نسبتا قوی برای وب سایت، به ویژه هنگامی که جدید است Source .

December 22, 2017