Back to Question Center
0

روابط مشترک بین SEO و ساختار وب سایت چیست؟

1 answers:

شایع ترین روابط بین SEO و ساختار وب سایت معمولا در اطراف کلمات کلیدی و کلیدی تحقیق کلیدی است. البته، روش های مختلفی وجود دارد که چگونه ساختار وب سایت شما می تواند بهینه سازی موتورهای جستجو را در کل تاثیر بگذارد. در عین حال، تقریبا تمام نتایج منفی مربوط به این مسئله معمولا می تواند در روش بسیار ساده تر از حد انتظار ما باشد.

قبل از اینکه شما کاملا درک کامل از روابط قطعا نزدیک بین سایت های SEO و ساختار وب را مشاهده کنید، بیایید ببینیم چه چیزی ساختار اصلی هر وب سایت را تعیین می کند، صرفنظر از موضوع یا هدف تجاری. در نهایت، ساختار وبسایت در بیشترین معنای آن، یک قاعده منطقی است که هر صفحه وب را به هم متصل می کند، به طوری که برای هر کاربر باید آسان باشد - هر دو کاربر زنده و جستجوگر عنکبوت برای اهداف نمایه سازی.

seo website structure

به همین دلیل است که یک وبسایت با ساختار سازماندهی خوب سازماندهی شده برای مدیریت درست و بهینه سازی جستجو بسیار کارآمد است. در حقیقت، کمپین جستجوگر شما نیز ممکن است ناپذیر و غیرقانونی باشد، مگر اینکه وبسایت شما بر اساس چیزی ساخته شود که منطبق با منطق منطقی باشد. در اینجا تنها روابط اصلی بین SEO و ساختار وب سایت وجود دارد. در میان دیگران، جنبه های خاصی از نفوذ بیشتر، چندین ویژگی اساسی وب سایت وجود دارد، از جمله قابلیت خالی بودن سایت، پیوندهای داخلی، صفحات تکراری، UX (تجربه کاربر) و همچنین ساختار کلی URL های صفحه. در زیر من به بررسی مختصر برای هر یک، فهرست آنها را یک به یک.

Web crawlability

وقتی که به جستجوگرها می آید، ساختار وب سایت شما و قابلیت باز شدن آن یکی از مهم ترین عوامل است، به خصوص با توجه به مشکلات مکرر نمایه سازی در موتورهای جستجوی پیشرو مانند گوگل. قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، قابليت خنثي سازي قابليت گوگل براي مرور از طريق هر بخش محتواي سايت از سايت شماست تا "درک" آنچه کل وب سايت در مورد آن است. چه چیزی در هر وب سایت خالی است؟ در میان عناصر اصلی رانندگی، لینک های داخلی و نقشه سایت در اینجا به عنوان قوی ترین آنها شناخته شده است.

لینک های داخلی

ایده اصلی مسیر ناوبری راست نشان می دهد که کاربر می تواند از یک صفحه وب به صفحه دیگر به صورت کاملا صاف و بدون هیچ گونه سوء عملکرد، مشکلات یا کلیک های اضافی روبرو شود. با در نظر گرفتن هر وبسایت بزرگ که تعداد کل صفحات را جمع می کند، دسترسی به آن فقط با چند کلیک، یک کار چالش انگیز و حتی دلهره آور است.

در حقیقت، با توجه به پذیرفته ترین اصل استفاده از وب سایت، هر صفحه داده شده فقط باید بیش از سه کلیک باشد تا توسط کاربر پیدا شود. البته، به جای یک قاعده مهم، یک توصیه محرمانه یا یک قاعده معقول است. ارائه ساده ترین و احتمالا کوتاه ترین راه برای دسترسی به هر یک از محتوای صفحه وب سایت، دسته بندی شده و به خوبی سازمان یافته لینک های داخلی کمک به موتورهای جستجو با یک ناوبری ساده تر از طریق متون لنگر غنی با کلمات کلیدی.

به این ترتیب، هنگامی که به درستی انجام شود، پیوندهای داخلی از موتورهای جستجو بالاترین مقدار را دریافت می کنند، و از این رو شانس بهتر برای رتبه بندی بالاتر در SERPs. چگونه کار می کند؟ هر پیوند داخلی که با کلمات کلیدی مرتبط شما تعبیه شده است، از این کلمات کلیدی استفاده می کند تا اشاره ای به سایر شاخه های محتوایی مطابق با نقطه و در وب سایت شما پیدا کند. با این وجود، استفاده آگاهانه از لینک های داخلی برای جستجوگرها و اهداف ساختاری وبسایت، با افراطی ها فرق نمی کند. در غیر این صورت، بیشتر احتمال دارد که آسیب بیشتری نسبت به خیر داشته باشید. منظورم این است که شما فقط می توانید کل ساختار وب سایت خود را از بین ببرید و از این رو تنها باید همه چیز را دوباره از بین ببرید. برای جلوگیری از تاثیر منفی بالقوه، توصیه میکنم مسیرهای "دو طرفه" را بسازم که محتوای اخیرترین صفحه را به یکی از قدیمیترین لینکها مرتبط کرده و بالعکس. فقط مطمئن شوید که حلقه را متوقف کنید و هر دو قطعه را در هر دو طرف به هم متصل کنید.

seo factors

تجربه کاربر

در حال حاضر، با توجه به استانداردهای قابل استفاده سختگیرانه و دقیق تر بر روی هر وب سایت، هر یک از وب سایت ها، و استفاده از تجربه کاربر (UX). بر خلاف آن روزهای اولیه وب، در حال حاضر کاربر در هر وب سایت نادرست یا بد پردازش شده بیشتر احتمال دارد که صفحات وب با کیفیت پایین یا به ظاهر ضعیف را در کوتاه مدت بگذارد. هیچ کس نمی خواهد در مورد کلیک بعدی احساس ناامنی کند. و همه از زمان و تلاش هراس از مرور صفحات به شیوه ای تصادفی شگفت زده شده اند تا نهایتا اطلاعات لازم را پیدا کنند. اکثر ما آن را در جای دیگر بررسی خواهیم کرد. به این ترتیب، فراهم کردن یک UX ضعیف اغلب تأثیر منفی بر جستجوگرها را فراهم می کند، و به همین ترتیب، رتبه بندی صفحات نسبی به طور ناگزیر بر روی SERPs در یک دوره طولانی تر خواهد بود. در واقع، گوگل، مثبت و همچنین تمام آمار UX منفی را برای ارائه هر تعدیل مناسب به لیست نتایج جستجوی مرتبط بالا جمع آوری می کند. از مهمترین آمارها، CTR (میزان کلیک)، زمان بازدید برای هر بازدید کننده و میزان بازدهی، قوی ترین ارقام مورد تایید موتور جستجوگر هستند. اما بیایید از تجربه منفی خودداری کنیم و بر اساس اصول بهترین UX متمرکز شویم: ارائه تنها ناوبری تمیز و واضح که درک کامل از بصیرت را ایجاد می کند نرخ بهره را به خوبی با انتظارات واقعی هماهنگ می کند هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید پیدا کنید در ساده ترین راه امکان پذیر است.

محتوای تکراری صفحه

تمرکز مدرن با توجه به گوگل برای محتوای با کیفیت بالا و تنها منحصر به فرد، اکنون هیچ محتوی برای محتوای تکراری وجود ندارد، حتی در یک وب سایت واحد و بدون هدف. در واقع، امروزه ایده آل SEO و ساختار وب سایت به وضوح تعریف شده است که به طور کامل از محتوای هرزنامه یا تکراری آزاد است. البته، گاهی اوقات شما می توانید منطقی از محتوای تکراری از طریق ساخت repost از هر جایی مانند LinkedIn و یا فیس بوک استفاده کنید. این یک قاعده کلی است، اما از استفاده از محتوای هر کس دیگری اجتناب کنید. یا حداقل این کار را با احتیاط انجام دهید.

ساختار کلی URL ها

در نهایت، در اینجا، عامل اصلی نهایی است که نشان می دهد ارتباطات تنگ بین SEO و ساختار وب سایت. ساختار کلی URL های وبسایت فقط چند مورد برای شما لازم است که به خاطر بهینه سازی جستجو مناسب باشید. در درجه اول، از کاراکترهای خاص (مانند @،٪، &، #، $ و غیره) اجتناب کنید. ) برای هر URL ساختار وب سایت شما را شکل می دهد. فقط برای جلوگیری از هر گونه عوارض مستقیم مربوط به روند خزنده. بعد از آن URL های بیش از حد طولانی (بیش از 35-38 کاراکتر)، یا موارد غیر جدا شده و بیش از حد بزرگ (از هر لغت جداگانه در URL های کلیدی با دقت طولانی استفاده کنید، با استفاده از تائر و خطا). و در اینجا آخرین چیزی که باید به یاد بیاورید - ساختار URL شما ساده تر است، رتبه بندی SERP بهتر وب سایت شما خواهد شد.

website structure

برای نتیجه گیری

به عنوان نتیجه، شما می بینید که بهترین پیشرفت رتبه بندی در SERPs همیشه توسط کار سخت و برنامه ریزی عاقلانه برای جستجوگرها و وب سایت ساختار نیز هست. همه چیز شما نیاز به فعالانه دارد و برنامه درست را برای ساختار وب سایت خود آماده کرده اید. انجام این کار فقط اطمینان حاصل کنید که شما بارها و بارها صرف وقت خود را صرف صرفه جویی در کلمات کلیدی نکنید Source .

December 22, 2017