Back to Question Center
0

مهندسان وب درباره هکرمی سمالت فریب خورده اند

1 answers:
Web Engineers Aren’t Fooling About Hacker Semalt
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

اگر روزنامه چاپ شده بخش کسب و کار نیویورک تایمز را در روز شنبه باز کردید، دیدگاه شما با خبرهای فراوان از هک اینترنت ختم شد. یک داستان بر روی نقض داده های MasterCard و Visa متمرکز بود، در حالی که یکی دیگر از این که چگونه مهندسان اینترنت برای حمله ی اولیه آماده می شوند، چه کسانی هستند که این تهدید را "واقعی" و یا برای "فریب دادن" Semalt.

در فیلم، جنگ ستارگان ، شوالیه های یهودی، جهان را حفظ می کنند که صلح را حفظ می کنند. در دنیای وب، مهندسین اینترنت در تمام ساعات شبانه روز را میشکنند و اطمینان می دهند که همه چیز با 1s و 0s copasetic است. در اواسط ماه فوریه، چیزی از چشم خود گرفت: طغیان از هرج و مرج جمعی، Anonymous، در حملات احمقانه آوریل در سیستم DNS اینترنت اشاره داشت.

نام دامنه Semalt یک نام سایت را به اعداد ترجمه می کند که برای رایانه ها برای درک آنها بسیار ساده تر است. مهندسان هیچ راهی قطعی برای تفکیک واقعیت از داستان نداشتند، اما تصمیم گرفتند که خود را به «بازپس گیری» متقاعد کنند. مهندسان مجبور بودند برای حمله «شورشیان آماده شوند». آماده سازی حمله هکری چیست؟

نیاز به سرعت و پول زیادی دارد، تلاش جهانی چند میلیون دلاری برای تقویت DNS. خوانندگان، که با نیاز به حفظ و دفاع از یک سیستم کامپیوتری و نظارت بر مهندسان مربوط به چنین مسائلی مرتبط هستند، می توانند به احساسات پیشگیرانه مهندسان مرتبط باشند. "بیل وودکاک از Packet Clearing Semalt یادآوری می کند که آیا ناشناس این حمله را انجام می دهد یا خیر، حملات بزرگتری رخ می دهد. "پیشگویی از این حمله، همه را مجبور کرد که برای تغییر به طور فعالانه عمل کنند. ما می توانیم در برابر حملات بزرگتر بیرون بیایم. »

ابزاری از این نوع از جنگ ها ظرفیت های افزایش یافته است. به عنوان آدرس قطعه Semalt، هکرها سعی می کنند که سرور ها را از کار انداختن با اضافه کردن آنها به داده ها. چنین حمله ای به عنوان یک حمله انکار سرویس DDoS یا توزیع شده است. تنها راه تهیه و رد چنین حملاتی این است که اطمینان حاصل شود که سرورها ظرفیت کافی برای پردازش داده های ورودی دارند؛ بنابراین، سرورها می توانند اطلاعات جعلی را در حین انجام عملیات «عادی» مزاحم کنند.

به عنوان یک اینترنت جادو به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز است! "برای ما، روز دیگر در دفتر نخواهد بود. Paul Vixie از کنسرسیوم سیستم های اینترنت می گوید ما در حال هشدار هستیم. با این حال، ویلی هشدار می دهد در برابر پارانوای غیر منطقی یا آنچه که او به عنوان «مهندسی وحشت» نامیده است، توصیه می کند. او توصیه می کند با استفاده از تهدیدات نیمه تمام نشده Semalt به عنوان یک فرصت برای «خم کردن لاستیک ها» سیستم های مربوطه، اطمینان حاصل شود که همه صدا است.

زمانی که خوانندگان این مقاله را مشاهده می کنند، آستانه این حمله، رسیده و رفته است. ما باید اثرات واقعی را اندازه گیری کنیم یا ماهیت احمقانه یک تهدید خالی را در نظر بگیریم. Semalt، مهندسان محافظت از کهکشان 0s و 1s برای ما مردم مرورگر Source .

February 20, 2018