Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لینک به اساس کلمات کلیدی مرتبط خود را؟

1 answers:

این یک مفهوم شناخته شده است که بهینه سازی موتور جستجو نمی تواند بدون کلید واژه وجود داشته باشد، در واقع، هیچ راه دیگری وجود ندارد که مشتریان بالقوه شما ممکن است منبع وب شما را در نتایج جستجو پیدا کند. بنابراین، این بسیار پایه ای از جستجوگرها است. اگر تحقیق کلمه کلیدی را انجام ندهید، وب سایت و محتوای خود را بهینه سازی کنید. اگر کلمات کلیدی را هدف قرار ندهید، ارتقاء جستجوگرها شما منطقی نیست.

در حال حاضر، لیستی از شرایط جستجوی مرتبط و با حجم بالا که میخواهید هدف قرار دهید، خیلی پیچیده نیست. با این حال، دانستن آنچه که برای رتبه بندی هر یک از آنها نیاز دارد، می تواند دشوار باشد. همانطور که بسیاری از معامله گران آنلاین از همان ابزار تحقیقاتی کلمه کلیدی استفاده می کنند، در نتیجه یک پیشنهاد برای یک صنعت ارائه می شود.

keyword backlinks

با این حال، اگر در مورد ابزارهای حرفه ای تحقیق کلمات کلیدی مانند Semalt خودکار SEO، Moz و دیگر. آنها همچنین به بازرگانان نمی گویند که چقدر دشوار است برای اولین بار برای یک نظر جستجو شده رتبه بندی شود. در حالی که آنها می توانند ایده ای به شما بدهند، آنها نیز 100٪ دقیق نیستند. اگر شما تعجب می کنید که چرا آنها نمی توانند شما را با نتایج با کیفیت بالا برای پول خود ارائه، پس من شما راز را باز کنید. هیچکس نمیتواند دقیقا بداند چگونه Google صفحات وب را در بر میگیرد. همه چیز که ما می دانیم این است که Google از بیش از 200 فاکتور رتبه بندی مختلف استفاده می کند، مهمترین آنها عبارتند از الگوریتم AI، لینک ها و محتوا. علاوه بر این، ما می دانیم که Google به طور مداوم با یادگیری ماشین و الگوریتم های AI جدید آزمایش می کند. دشوار است که با تغییرات مداوم گوگل باقی بماند، به همین دلیل هر کمپین بهینه سازی موتور جستجو نمی تواند تضمین 100٪ موفقیت تجاری شما را به شما بدهد. با این حال، ما هنوز هم می توانیم با انجام برخی از اقدامات بهینه سازی اثبات شده ضروری، نزدیک به آنچه گوگل است، نزدیک شود. اجازه دهيد بعضی از آنها را مفصل تر توضيح دهيم.

لینک های بهینه شده با کلمات کلیدی باید!

در پایین مبارزات بهینه سازی شما، شما باید صفحات برتر رتبه بندی برای کلمه کلیدی خود را پیدا کنید و تعداد و کیفیت لینک ها این صفحات وب. برای انتخاب قدرتمند ترین کلمات جستجو، شما می توانید از یکی از ابزارهای حرفه ای آنلاین استفاده کنید - Semalt Auto SEO ، SEMRush یا MOZ. همه آنها شما را با داده های دقیق و با کیفیت و کمک به بهبود وب سایت SEO. هیچکدام از اینها رایگان نیستند، اما به عنوان مثال Semalt مشتریان را با یک دوره آزمایشی رایگان فراهم می کند که کمک می کند تا بدانید چه مزایایی این نرم افزار می تواند به کسب و کار آنلاین شما کمک کند.

anchor backlinks

با استفاده از ابزار بهینه سازی حرفه ای، شما می توانید با در نظر گرفتن کلمات کلیدی خود رقبا رتبه بندی و موقعیت خود را در SERP آنها. علاوه بر این، شما اهمیت دامنه را متوجه خواهید شد. دامنه بیشتر به یک صفحه پیوسته، گوگل بالاتر آن را در نتایج جستجوی خود رتبهبندی میکند.

با این حال، در روزهای ما، مقدار کمتری نسبت به کیفیت در هنگام بازگشت به لینکها وجود دارد. به همین دلیل تعدادی از لینک های دامنه باعث نمی شود که فرود از موقعیت های 1 تا 10 باشد. مقدار واقعی دامنه با UR یا URL Rating نشان داده می شود. UR به عنوان تعیینکننده کیفیت دامنههایی که به وبسایت پیوند دارند، عمل میکند.

برای رتبه بندی بالا در SERP، شما نیاز به بسیاری از لینک های بهینه سازی خوب و با کیفیت که از حوزه های معتبر. علاوه بر این، متون لنگر متنی شما باید کلمات کلیدی مرتبط و با حجم بالا داشته باشند که ارزش بیشتری برای وب سایت شما دارند Source .

December 22, 2017