Back to Question Center
0

آیا می توانید مکان مناسبی را برای لیست های تأیید اعتبار بالا ببرید؟

1 answers:

به خوبی شناخته شده است که به خوبی در گوگل، هر وب سایت نیاز به یک محتوا عالی و ارزشمند، بهینه سازی سایت در محل سایت و، البته، لیست لینک ها با کیفیت و بالا. قبل از هر چيز، بگذاريد با آن مواجه شويم - هر شبكه هاي وبلاگي كه هر روز هك مي شود، خنك نباشند و بقيه چيزهاي سياه. من فقط می خواهم تمام پیشرفت رتبه بندی وب سایت را تحت چنین خطر جدی قرار دهم تا جریمه شده توسط گوگل.

high authority backlinks list

بنابراین، اجازه دهید برخی از منابع آنلاین پیشرو در جهان را برای پیوند با. توجه داشته باشید، با این حال، این مجوز بالا لینک های لیست وب سایت ها باید با احترام برخورد شود. همه چیز باید به درستی انجام شود - همه چیزهایی که لازم دارید، صرف زمان زیادی است که برای ایجاد یک صفحه واقعا عالی در هر یک از این وب سایت ها قبل از اینکه شما نهایت لینک های خود را اضافه کنید. در اینجا برخی از نقاط گلوله برای شما برای شروع:

برای هر وب سایت تک، تمام اطلاعات لازم (من. e. متن مربوطه را اضافه کنید، بخش زیست محیطی و بقیه بخش های خود را در پروفایل شخصی خود تکمیل کنید، برخی از عکس ها، فتوشاپ، سوالات متداول را منتشر کنید و به دیگر منابع معتبر در اینترنت پیوند دهید).

به یاد داشته باشید، هدف شما شکل دادن به هر نوع محتوایی مفید (مانند infographics، spreadsheets و غیره). )، که باید به لینک شما مرتبط باشد. انجام این کار، شما هر لینک را تا آنجا که ممکن است مرتبط است به طوری که آن را می شود متنی و حتی قوی تر.

این اصول را به لیست های پشت سرهم های بالا زیر وب سایت های پیشرو جهان اعمال کنید:

  • YouTube - به سادگی کانال خود را در این میزبان محبوب ویدیو ایجاد کنید. بدون نیاز به نگرانی، اگر شما هیچ فیلم در دسترس ندارید. البته، شما باید حداقل یکی از خودتان را ایجاد کنید، اما هنوز هم می توانید ویدیوهای دیگر را به اشتراک بگذارید. فقط مطمئن شوید که هر یک از محتوای چندرسانه ای که شما در کانال جدید YouTube خود قرار می دهید، مرتبط با لینک شما است. به این ترتیب، فراموش نکنید که توصیف صفحه خود را پر کنید (حدود 300 کلمه انجام خواهد شد) و برخی از لینک ها را در بخش نظرات خود قرار دهید.
  • فیس بوک و توییتر - بدون نیاز به گفتن است که تقریبا همه در حال حاضر پروفایل های شخصی در این سیستم عامل های محبوب. اما برای اهداف پیوند لینک، شما باید صفحات خاص خود را طرفدار یا کسب و کار کنید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید فقط قرار دادن لینک خود در صفحه نمایه خود است و آن را به هر پست یا نظر مربوطه اضافه کنید - یا خودتان، یا هر صفحه دیگر کاربر. فقط مطمئن شوید که همه چیز را پر کرده اید و تمام تنظیمات پروفایل لازم را انجام داده اید.
  • ویکی پدیا - یکی از بهترین منابع برای ارتباط با شماست. البته این کار ساده ای نیست. با این حال، اطمینان حاصل کنید که به گرفتن لینک ها از ویکی - ارزش هر تلاش سخت از شما. چگونه می توان آن را انجام داد؟ بهترین روش این است که برای جستجوی برخی از محتوای محبوب مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را پیدا کنید و لینک های شکسته یا مراجع قدیمی را پیدا کنید. انجام این کار، شما می توانید این اشتباهات را رفع کنید و لینک خود را به وب سایت خود برسانید که مرجع صحیح تر و بهتر است. در همان زمان، شما می توانید راه سخت تر و کار بر روی اضافه کردن منابع جدید به پست خود را کار می کنند. با این وجود اطمینان حاصل کنید که محتوای شما واقعا مفید است. در غیر این صورت، ویرایش شما ناگهان برداشته خواهد شد، و خیلی زود.

authority backlinks

در نهایت، در اینجا، بقیه از بهترین وب سایت ها برای شما لیستی از لینک های مجاز بالا. من توصیه می کنم از منابع آنلاین زیر برای دریافت لینک های کیفیت از آنها استفاده کنید: Google Plus، Pinterest، LinkedIn، SlideShare، Reddit، Vimeo، Flickr، Tumblr، Delicious، Quora، WordPress. من مطمئن هستم که شما دوتا از آنها را بسیار مفید برای پیوند با پیدا کردن Source .

December 22, 2017