Back to Question Center
0

آیا باید لینکهای من برای وب سایت من خرید کنم؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن که لینک های کیفیت بهتر از هر موفقیت وب سایت ضروری است. از یک سو، آنها یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده رتبه بندی واقعی صفحه آنلاین در گواهینامه های گوگل هستند. در همان زمان، لینک های خود را عناصر ستون فقرات هر وب سایت در کل هستند. امروزه با این حال، یک گزینه به نوعی محبوب برای خرید پسوندها به یک موضوع کاملا بحث انگیز تبدیل شده است، به ویژه برای صاحبان کسب و کار آنلاین و سهم شیر از مدیران وب در حال اجرا پروژه های آنلاین متعدد از ظرفیت های مختلف و هدف تجاری. منظورم این است که تصمیم گیری یک تصمیم برای خرید پسوندهای اغلب به عنوان یک روش اثبات شده و بسیار امیدوارکننده برای پمپاژ ترافیک وب بیشتر دیده می شود. با این وجود، آیا باید فقط کت و شلوار را دنبال کنید و پسزمینه های خود را برای وب سایت خود خریداری کنید؟ بیایید به موضوع بپردازیم و بررسی کنیم آیا backlinks ها ارزش خرید دارند یا نه.

buy backlinks قبل از هر چیز، بیایید یک تفاوت واضح بین لینک های پرداخت شده پرداخت و برای خدمات جستجوگرها کامل که شامل لینک های کیفیتی. در صورت درخواست برای مجموعه ی پرداختی از backlinks به طور عمده، شما بیشتر به معامله با وبلاگ های شبکه شخصی خود و یا تعداد بسیار زیادی از لینک های کم کیفیت، که در واقع چیزی جز اسپم طبیعت. از سوی دیگر، با این حال، استخدام سازمان های جستجوگر اینترنتی که بلافاصله آفلاین به طور طبیعی ایجاد شده در بسته های خدمات خود را دارند، موضوع کاملا متفاوت است.

خوب، شما تصمیم به خرید backlinks برای وب سایت خود را به هر حال. بنابراین، مشکل چیست؟ بدترین چیزهایی که در مورد این لینک ها پرداخت می شود این است که تحت هر شرایطی آنها هنوز توسط گوگل (و همچنین دیگر موتورهای جستجوی عمده) به عنوان هرزنامه و کیفیت پایین. در واقع، چنین تمرینی بهتر است به عنوان یک کلاه سیاه و یا حداقل تکنیک SEO خاکستری شناخته شده است. بنابراین، لینک های پرداخت شده به احتمال زیاد به عنوان یکی از شدیدترین نقض دستورالعمل گوگل، همیشه عدم مطابقت با شرایط و ضوابط اصلی است که توسط واقعیت مدرن جستجوی آلی. بدون نیاز به گفتن این که اقدام به این روش، دیر یا زود به جریمه توسط گوگل ارجاع خواهد شد. به همین دلیل بهتر است این تصمیم را بیش از حد جذاب اما هنوز بی دقت برای خرید لینک ها برای وب سایت خود را فراموش کرده ام.

seo backlinks

در اینجا چندین نقطه گلوله برای نشان دادن این است که خرید backlinks با کیفیت پایین به صورت عمده، چیزی است که قطعا به کار نیست:

  • یک بار دوباره - اولین مشکل عمده با خرید پسوندهای این است که آن را در برابر شرایط عمومی رتبه گوگل پذیرفته شده است؛
  • backlinks backlinks به صورت فله ای، تلاش بسیار خطرناکی است که ممکن است منجر به مجازات های شدید رتبه بندی شود که گاهی اوقات باعث می شود که کل وب سایت را از بین ببرید (در غیر این صورت، یکبار برای همیشه در اختیار داشتن مجوز دامنه خود قرار دهید)
  • تمام پیوندهای ایجاد شده برای اهداف تجاری، هیچ ارتباطی با محتوای با کیفیت ندارند، زیرا بیشتر آنها معمولا به طور خودکار به صورت توده ای یا به صورت «خود هدایت» درست مانند هر نوع اسپم ناخواسته تولید می شوند؛
  • اغلب صاحبان وب سایت با فروشندگان بیش از حد بی پروا به معامله می پردازند به طوری که چنین لینک هایی که برای فروش ارائه می شوند به سادگی ثابت می شود که به صورت تصادفی ساخته می شوند و در نتیجه از وبسایت هایی که کاملا بی ربط و حتی مرتبط نیستند، از منابع خالی مانند آن است Source .
December 22, 2017