Back to Question Center
0

آیا می توانید به من یک مرورگر SEO از رتبه بدهید؟

1 answers:

پیش از هر چیز، بهینه سازی موتورهای جستجو یک فرایند جامع و طولانی مدت است که با هدف به دست آوردن بیشتر ترافیک آلی برای رتبه بندی بهتر در فهرست گوگل SERPs. برای ایجاد یک مرور کلی SEO برای وب سایت شما باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز در صفحات وب شما در حال تغییر است - از محتویات محتوای متناسب با کیفیت خود، وبلاگ شخصی برای ارتقاء بهینه سازی آنلاین، قدرت کلی وب سایت و حضور آنلاین در رسانه های اجتماعی، و غیره.

خوب، چه چیزی باعث می شود یک مرور کلی استاندارد SEO؟ من معتقدم که باید بر روی جنبه های زیر از عملکرد آنلاین وب سایت خود تمرکز کنیم: بهینه سازی جستجو و کلمات کلیدی، عناوین و توصیف های صفحه، و همچنین کل روند ایجاد محتوای کاملا منحصر به فرد و به طور کلی ارزشمند در کل. بنابراین، بیایید چند جزئیات را ببینیم که در واقع هر استاندارد کلی در اطراف مرورگر SEO را بدون در نظر گرفتن موضوع محتوا یا اهداف تجاری احتمالا در هر کسب و کار آنلاین انجام می دهند.

seo overview

جستجو بهینه سازی و کلمات کلیدی

به طور معمول، یک کلمه کلیدی توسط بهینه سازی جستجو به عنوان مورد اصلی نشان می دهد که وب خود را محتوای صفحه تمام شده است. ظاهرا، جستجوگران فعال کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی را به عنوان یک درخواست جستجو برای یافتن آنچه که آنها نیاز دارند پر می کنند. بنابراین، موتورهای جستجوی بزرگ (مانند گوگل، یاهو یا بینگ) احتمالا وب سایت شما را با توجه به کلمات کلیدی تطبیق پذیری بالا رتبه بندی می کنند، با این حال کمترین نرخ رقابت جستجو در زنده. و در اینجا می آید احتیاط - زمانی که شما در بهبود وب سایت خود را جستجوگرها، بیش از حد با کلمات کلیدی. در غیر این صورت، موتورهای جستجو شما را جریمه خواهد کرد، نه به وب سایت شما رتبه بندی بالاتر.

عنوان و توضیحات صفحه

عنوان صفحه (a. ک. a. سرصفحه ها یا سرفصل ها) با توضیحات صفحه، عناصر بسیار مهمی در بهینه سازی جستجو موثر هستند، و نه به طور خلاصه مقدمه ی SEO ما. اول و مهمتر از همه، شما باید در نظر داشته باشید که کاربران زنده را در نظر داشته باشید. به این ترتیب، شما باید هر بخش از وب سایت خود را با یک عنوان روشن و جذاب با توضیحات متن صوتی. در عین حال، انجام این کار باعث می شود وبسایت خود را در معرض افزایش آنلاین قرار دهد، فقط به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای صفحه وب شما را برای خواندن، "خواندن" و "درک".

seo recommendations

محتوای منحصر به فرد

هرگز وقت و تلاش خود را در ایجاد یک محتوای صفحه واقعا منحصر به فرد و با ارزش. به یاد داشته باشید - محتوای صفحه همیشه یک پادشاه است. فقط به این دلیل که یک مرورگر مثبت SEO را بیشتر از هر جنبه ای دیگر از عملکرد وب سایت شما می سازد. من توصیه میکنم تمرکز کارهای معمول خود را در برخی از موارد زیر از محتوای صفحه منحصر به فرد که از نظر گوگل برای رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو قدردانی شده است، مورد توجه قرار دهید.بنابراین، من پیشنهاد می کنم به روز کردن مطالب صفحه ایستاده خود را به طور مرتب با اضافه کردن آخرین پست های وبلاگ، لیست مربوط به بالا مربوط به محصولات یا خدمات. فقط به یاد داشته باشید - محتوای ارزشمند تر به موقع تحویل داده می شود، توجه بیشتری که به آن تعلق دارد - هر دو از سوی بازدید کنندگان واقعی و موتورهای جستجو برای نمایه سازی و اهداف رتبه بندی Source .

December 22, 2017