Back to Question Center
0

چگونه با DoFollow لینک های خود را به سایت شما بفرستم؟

1 answers:

در اینجا من می خواهم به شما در مورد چند روش واقعا ابتکاری برای دریافت لینک با سایت شما با DoFollow و صفحه رتبه بالا - همانطور که من آن را چند ماه پیش برای وبلاگ شخصی خود کردم. در پایین من بهترین طرح ها را دریافت می کنم برخی از لینک های کیفیتی را دریافت می کنم - فقط آنها را از مکان های زیر می گیرند: وبلاگ Squidoo، وب سایت های EDU و وب 2. 0 نمایه. پس از همه، شما همچنین می توانید لینک ها را به سایت خود را فقط با نگاه به وب برای برخی از شکسته آنها برای تعمیر آنها.

get backlinks to your site

Squidoo

این یک وبلاگ بزرگ با 7 PR، و همچنین رتبه جهانی الکسا به 204 (امتیاز ایالات متحده برآورد شده است در 166). به همین دلیل ارتباط با Squidoo واقعا می تواند برای وب سایت یا وبلاگ شما مفید باشد. البته، کار ساده ای برای دریافت لینک ها به سایت شما از Squidoo نخواهد بود. اما در اینجا یک فریب است که من برای وبلاگ خودم استفاده کردم - نوار جستجوی گوگل را با یک درخواست درخواست مانند "ADD" به علاوه "TO" و "THIS" plus "LIST" و "SITE: SQUIDOO" پر کنید. کام. "انجام این کار، شما نشان داده خواهد شد همه مکان های ممکن در Squidoo که در آن شما می توانید با اضافه کردن به لیست فریب، قرار دادن URL خود را با کلید واژه دلخواه خود را تعبیه شده، به طوری که همه چیز در محل - و هدف خود را کامل.

لینک های آموزشی

به خوبی شناخته شده است که سایت های EDU احتمالا از منابع آنلاین مطمئن ترین هستند، از دیدگاه موتورهای جستجوی پیشرو مانند گوگل. ظاهرا، اگر شما از سایتهایی که برای اهداف دقیقی آموزشی استفاده می کنید، لینک های خود را به سایت خود اضافه می کنید، شما نیز به عنوان یک منبع بسیار قابل اعتماد خواهید دید. همه چیز کاملا ساده است - با توجه به این که هر وب سایت EDU هیچ فرصتی برای ایجاد یک حساب شخصی برای توضیح ندارد، شما باید قرارداد با ستون های این موسسه که دارای حساب کاربری ورودی هستند، برای گرفتن لینک از آنها.

وب 2. 0 پروفایل

بله، آنها اهمیت دارند. بنابراین هر پشتوانه از آنها انجام می شود! و بسیاری از وب 2 متفاوت وجود دارد. 0 منبع برای دریافت لینک به سایت شما، با DoFollow به طور خاص. همه چیز شما نیاز به تصویب یک روش ثبت نام رایگان، ایجاد مشخصات شخصی خود را و شرح و بخش های زیستی خود را با لینک خود را پر کنید. در میان دیگران، فلیکر و LinkedIn را به عنوان ترجیحات بیشتری برای پیوند با آن یافتم.

backlinks to your site

Fix Broken Links

همانطور که قبلا گفتم، شما می توانید به اندازه کافی عاقلانه باشید تا از برخی از مقامات عالی رتبه موجود لینک ها. چیز این است که درست مثل همه، وب سایت های دارای مجوز بالا که بسیاری از بازدیدکنندگان معمولا با بسیاری از لینک های خراب روبرو می شوند. ظاهرا، آنها هرگز نمی خواهند مشتریان خود را به 404s یا هر چیزی که در حال حاضر در دسترس نیست یا دیگر عملیاتی نیست. بنابراین، شما آزادانه می توانید از آنها بخواهید که لینک های شکسته را با جایگزین مناسب خود به صورت رایگان جایگزین کنند. همه چیزهایی که شما نیاز دارید، جستجو برای لینک های خراب شده با استفاده از افزونه Chrome یا هر ابزار دیگری برای جستجوگرهای پشتیبان به صورت رایگان است، مانند Open Site Explorer توسط Moz، Analyzer توسط Semalt یا Screaming Frog SEO Spider Source .

December 22, 2017