Back to Question Center
0

چگونه می توان یک سازنده پشتیبان گیری موفق تبدیل کرد؟

1 answers:

در این مقاله، ما در مورد تکنیک های ساختمان لینک ضروری است که به شما یک سازنده پشتیبان حرفه ای تبدیل خواهد کرد. ما قصد داریم نشان دهیم که تمام لینک ها کیفیت و ارزش یکسان نیستند. ما دوست داریم این موضوع را به عنوان لینک های ضعیف با ضمانت نامه کیفیت بالا ممکن است به تمام تلاش های SEO شما آسیب برسانیم و رتبه خود را در SERP پایین بیاوریم.

backlink builder

بهبود موقعیت وب سایت شما در جستجوی درک آنچه بهینه سازی موتور جستجو است، اما هنوز هم می تواند یک مفهوم بسیار پیچیده برای بسیاری از صاحبان وب سایت خارج وجود دارد. موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل، یاهو یا بینگ تمایل دارند که الگوریتم رتبه بندی خود را تغییر دهند. به همین دلیل است که شما باید از تمام به روز رسانی های جدید مطلع شوید تا در بازی بمانید. وضعیت مشابه با ساخت لینک است. به تازگی، آسان ساختن یک لینک پشتیبان موفق بود. شما فقط باید یک دسته از مقالات تصادفی را ایجاد کنید، آنها را در وب سایت های مختلف ارسال کنید و لینک های خارجی جدیدی را که در سایت شما قرار دارد، دریافت کنید.

این استراتژی ساخت لینک ساده دیگر کار نمی کند. امروزه گوگل فقط کلاینت ها و لینک های مرتبط را که از دامنه های معتبر به دست می آید، شمارش می کند. لینک های دیگر یا به نظر می رسد بی فایده برای تلاش SEO شما و یا باعث مجازات موتور جستجو. با این حال، این دلیل نیست که دلسرد نشوید. بسیاری از استراتژی های مفید وجود دارد که سازنده حرفه ای فایل پشتیبان در عمل خود استفاده می کند که به شما کمک می کند نام تجاری خود را افزایش دهید و درآمد را افزایش دهید.

این بررسی ساختمان پیوند کوتاه کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به یک سازنده پشتیبان حرفه ای و رشد درآمد کسب و کار آنلاین شما.

استراتژی سازنده backlink بالا

برای برخی از بازرگانان آنلاین، روند پیوند ساختمان به نظر می رسد آسان و ساده. با این حال، وضعیت مشابهی نیست که در مورد ساختن لینک با کیفیت مطابق با دستورالعمل های موتور جستجو مطرح شود. دیگر هیچ تکنیک برش گوشه ای برای کمپین های ایجاد لینک های جستجوگر وجود ندارد. به جای استفاده از شبکه های وبلاگ شخصی، خرید پیوند، و برنامه های مختلف وابسته، صاحبان وب سایت ها باید یک استراتژی پشتیبان اختصاصی داشته باشند و پیوندهای خود را در راه مناسب بسازند.

در حال حاضر، ساختن لینک کارآمد به محبوبیت، ربط و اعتماد دامنه ها می پردازد. به عنوان یک سازنده پشتیبانگیری حرفه ای، شما باید از نزدیک با اهداف Google کار کنید و تمام دستورالعملهای آن را دنبال کنید. یکی از مهمترین جنبه های پیوند ساختمان که توسط گوگل بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است، محتوای متناسب و مفید است. این نوع محتوا به راحتی قابل دسترسی در میان کاربران است و بازخورد جامعه خوب را دریافت می کند. شما باید یک محتوای خوب سازماندهی ایجاد کنید و یک طراحی وب سایت بصری ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان وب سایت شما ممکن است سریعترین راه پاسخ به پرس و جو خود را پیدا کنند.

backlinks seo

قبل از اینکه یک وبسایت را برای یک لینک بنویسید، باید مجوز دامنه را بررسی کنید. در وب بسیاری از ابزارهای موجود وجود دارد که می تواند اطلاعات مربوط به اختیارات دامنه و دیگر ویژگی های وب سایت را به شما بدهد. به شما توصیه می کنم از ابزار Semalt Web Analyzer برای این منظور استفاده کنید.

علاوه بر این منطقی است که کیفیت لینک های سایت را بررسی کنیم. اگر این کیفیت بالا است، شما ممکن است احساس رایگان برای همکاری با این سایت.

بنابراین، سازنده backlink حرفه ای، لینک هایی را از وب سایت هایی که دارای جریان اعتماد بالا هستند را انتخاب می کند تا مشتریان خود را در موقعیت های SERP و جریان ترافیک ثابت تضمین کنند Source .

December 22, 2017