Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های با ریسک کمتری برای جریمه توسط گوگل خرید کرد؟

1 answers:

موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل به بررسی هر قدرت وب سایت یا وبلاگ و ارزیابی موقعیت ها با توجه به لینک های با کیفیت اشاره به آنها. پیوند های ارگانیک برای این روند مطلوب است. اما اگر تصمیم گرفتید رتبه بندی سریع را افزایش دهید، باید بدانید که چگونه یک لینک را خریداری کنید و مجازات های Google را همزمان اجرا کنید.

و برخی از پیوندهای پشت سر هم وجود دارد که باید تحت هر شرایطی، به ویژه از شبکه های عمومی، اجتناب شود. در غیر این صورت، گوگل آنها را مشخص می کند و رتبه بندی شما را پایین می آورد. بنابراین، چگونه برای خرید پسزمینه بدون اینکه گرفتار شوید؟ من توصیه می کنم بهترین کار خود را انجام دهید تا حداقل از این سه نوع لینک ها روشن شود. آنها در حال حاضر نه تنها ناکارآمدی دارند، بلکه به سادگی به یک راه مستقیم برای کسب مجازات رتبه بندی تبدیل شده اند. در زیر چیزی است که باید با هر هزینه اجتناب شود.

how to buy backlinks

  • معامله جدید با دایرکتوری محتوا اسپم و ارائه مقالات وب کم با کیفیت پایین. منظورم این نیست که وبسایت یا وبلاگ شما هرگز نباید محتوای متنی تکراری داشته باشد. در غیر این صورت، انجام آنلاین شما به ناچار یک تصویر ضعیف از نظر موتورهای جستجو خواهد داشت. بنابراین، از دایرکتوری هرزنامه ای که مقاله های با کیفیت پایین را منتشر می کند، برای بازگشت Backlinks DoFollow اجتناب کنید.
  • همچنین بایستی از شیوه های تبادل عظیم حمل و نقل استفاده شود. البته، بخشی از این لینک ها می تواند برای وب سایت یا وبلاگ شما کاملا مناسب باشد. با این وجود، همه چیز احتمال بیشتری دارد تا شما را با امتیاز شما مقرر کند. نکته این است که اگر نمایه پشتیبان شما به طور عمده با لینک های انتقال یافته، وبلاگ های اسپم، ایمیل های تبلیغاتی خودکار و یا هر نوع لینک متقابل مرتبط ایجاد شود، شما پرچم قرمز را برای گوگل وارد می کنید تا بعد از شما.
  • لینک های پرداخت شده با PR بالا باید با مراقبت ویژه مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که شما در ارتباط با DoFollow لینک (فروش و یا خرید آنها)، مطمئن شوید که هیچ رد پا را ترک کنید. منظورم این است که تمام لینک های حمایت شده شما با برچسب "nofollow" مشخص می شود. در غیر این صورت، موتورهای جستجو آنها را به عنوان برنامه های کاملا دستکاری که برای جریمه های رده بندی اعمال می شود، می بینند.

چگونه برای خرید backlinks؟ قبل از هر چيز ديگر، اجازه دهيد چهره داشته باشيم - لينک هاي باکيفيت هرگز ارزان نيستند. چقدر هزینه دارند؟ خب، این بستگی دارد. بیایید نمونه هایی از نمونه هایی را برای شما بیاوریم تا حداقل یک دید کلی در مورد کجا و نحوه خرید لینک با خطر کمتر برای کسب مجوز رتبه بندی گوگل را ببینید:

buy backlinks

  • تبدیل به یک راه حل کاملا قابل قبول برای خرید لینک ها می شود. همه چیز کاملا ساده است - شما فقط باید وبلاگ و یا وب سایت خود را ارسال کنید، و همچنین هزینه های پرداخت که معمولا برای هر بازبینی هزینه می شود.
  • مردم می گویند که منابع PR1 و PR2 می توانند پیشنهاد خرید لایت ها را برای حدود 25-30 دلار به 100 دلار یا حتی بیشتر. البته، این لینک ها باید کیفیت و به ظاهر آلی هستند. با این حال، خرید آنها، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده وب سایت لینک های فروش را به صورت عمومی فروش نمی دهد، زیرا گوگل برای شناسایی آنها بسیار آسان است.
  • وب سایت های دارای مجوز بالا می توانند یک راه حل معقول برای خرید پسزمینه برای پرداخت ماهانه باشند. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که به منبع مناسب مراجعه کنید - دریغ نکنید که یک چک دوبار داشته باشید، زیرا سایتهای زیادی نیز هک شده و بازی میکنند.
  • در میان امن ترین گزینه ها، شما می توانید به طور معقول خرید پسوندهای از وبلاگ نویس های دیگر در طاقچه خود را. بله، آنها به طور آشکار از پول نقد درخواست می کنند Source . پس از همه، این همه چیز در مورد کسب و کار است، آیا این نیست؟
December 22, 2017