Back to Question Center
0

بهترین راه برای ساختن لینک ها، و یا احتمالا آنها را خریداری کنید؟

1 answers:

البته، بهترین راه برای ساخت لینک ها این است که آنها را به طور طبیعی و ارگانیک دریافت کنید. در عین حال، شما هنوز هم می توانید آنها را با برخی از وب سایت های با کیفیت بالا و معتبر خریداری کنید. اما شما باید بدانید که هزینه واقعی خرید لاین ها چیست. خوب، بدون نیاز به گفتن هر گونه ارتباط با کیفیت با بالا PR، PA، و DA هرگز برای ارزان نیست. بنابراین، چقدر می توانستند حداقل هزینه آن را داشته باشند؟

best way to build backlinks

متاسفانه هیچ سیاست دقیق قیمت گذاری وجود ندارد - همه چیز بستگی به ارائه دهنده آن دارد. به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ بسازید، بهترین راه برای ساختن backlinks ها، ارسال آن به برخی از فهرست های مجاز است تا شما فقط یک هزینه در هر بررسی هزینه. با توجه به تمام وب سایت های استاندارد که ساختمان لینک های با کیفیت ارائه می دهند، خدمات آنها معمولا از 25 دلار به ازای هر لینک تا 100 دلار یا بالاتر ارایه می شود. اما در اینجا وارد یک اتصال بسیار ظریف میشویم - اکنون هیچ کس به طور آشکارا اعلام نکرده است که فروش لینکهایش را انجام میدهد. چرا؟ فقط به این دلیل که این امر ساده ترین راه برای گوگل است که بر همه آنها عمل کند - هر دو فروشندگان بی پروا و همچنین مشتریان تاسف آنها. منظورم این است که با توجه به سیاست جستجوی فعلی، شما به راحتی می توانید رتبه بندی وب سایت کاهش یافته و همچنین اختیاری دامنه را کاهش دهید. با این حال، گاهی اوقات، صاحبان وب سایت ها می توانند با استفاده از لینک های با کیفیت بد بیش از حد به طوری که همه چیز به پایان می رسد تا با حذف کامل از نتایج جستجو. به همین دلیل است که به دنبال بهترین راه برای ایجاد لینک ها، احتمالا شما قبلا از مشکلات خوش آمدید.

link building

در بهترین حالت، بهترین راه برای ایجاد لینک ها این است که بدون قرار دادن وب سایت خود را تحت خطر شدید برای کسب مجازات رتبه بندی از گوگل. و ما نمی خواهیم بیش از حد پرداخت کنیم، درست است؟ اگر شما تهدید را درک می کنید و هنوز هم مایل به حرکت هستید، در اینجا چند پیشنهاد منطقی برای کمک به شما در این زمینه وجود دارد:

  • شما می توانید از پست مهمان پرداخت شده بهره مند شوید؛ در وب. با این حال، اگر زمان کافی داشته باشید - پس چرا باید بعد از همه پرداخت کنید؟ اگر در نوشتن مقالات با کیفیت خوب مهارت دارید، می توانید برخی از نفوذگران برجسته در صنعت خود را پیگیری کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید بدون پرداخت یک سنت. فقط به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید که آیا برای پست مهمان پرداخت می کنید و یا تنها انجام آن را انجام می دهید.
  • شبکه لینک SAPE می تواند یک راه حل کاملا مناسب برای خرید لینک ها به وب سایت شما برای پرداخت ماهانه باشد، بعلاوه اغلب از حوزه های بسیار معتبر. اما در اینجا یک احتیاط - با توجه به اینکه بیش از حد بسیاری از وب سایت ها در این شبکه هک شده یا مورد استفاده غیرقانونی بوده اند (i. e. ، حتی بدون اطلاع دادن به صاحبان واقعی آنها)، اطمینان حاصل کنید که شما با موارد مناسب برخورد می کنید. همیشه در هر نامزدی بالقوه برای خرید لینک ها همیشه چک کنید.
  • برخورد با برخی از وبلاگ نویسان معروف و مورد اعتماد احتمالا بهترین راه برای ساختن لینک هاست، حداقل با بیشتر یا کمتر امن. چیزی است که شما به راحتی می توانید بسیاری از وبلاگ نویسان در حال اجرا پروژه های خود را در طاقچه خود را پیدا کنید. بدون نیاز به گفتن که آنها خجالت می کشد که به طور آشکار خدمات خود را شارژ کنند، معمولا از حدود صد دلار شروع می شود Source . به هر حال، این همه چیز در مورد کسب و کار است، درست است؟
December 22, 2017