Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های EDU با نظر دادن دریافت کنم؟

1 answers:

با استفاده از تکنیک های اظهار نظر برای دریافت لینک های EDU، نه تنها یک راه عالی برای کمک به افزایش وب سایت شما در بالای نتایج جستجوی گوگل است، بلکه برای پر کردن ترافیک وب به صفحات شما. بدون نیاز به گفتن این که لینک های با کیفیت هستند ستون فقرات رقابت سریع امروز برای گرفتن رتبه بالا در لیست SERPs. اما کسانی که به اندازه کافی عاقل و باهوش هستند تا لینک های EDU دریافت کنند، می توانند مزایای بیشتری داشته باشند.

get edu backlinks

به غیر از هر وب سایت معتبر با رتبه بالا (رتبه صفحه)، لینک های آنلاین از منابع آنلاین برای اهداف به شدت آموزشی، توسط گوگل به عنوان قطعا قابل اعتماد، و از این رو ارزش نشان دادن به مخاطبان گسترده ای از جستجوگران فعال. البته، بسیاری از وب سایت های دیگر با دامنه GOV نقطه وجود دارد، که PA و PR می تواند به همان اندازه قدرتمند برای ارتباط با وجود دارد. به هر حال، در زیر من قصد دارم به شما راهنمایی های آسان برای به دست آوردن لینک های EDU به صورت رایگان نشان می دهد - همه چیز شما نیاز به سرمایه گذاری زمان و تلاش در درک شرایط لازم و ادامه دادن به اظهار نظر برای بدست آوردن یک لینک با ارزش برای آن. بنابراین، شروع کنیم!

فهرست گلوله قبل از اینکه شما شروع کنید

در اینجا چیزی است که باید قبل از شروع به ذهن داشته باشید: اول:

  • قبل از هر چیز دیگری یک چک دوبار داشته باشید تا مطمئن شوید که وقت و تلاش خود را در هر منبع ایجاب می کنید که دارای امتیازات PR یا PA ناکافی است؛
  • لینک های EDU را با نظر دادن به وبلاگ های بسیار مرتبط با کلمات کلیدی هدف اصلی و عبارات کلیدی خود دریافت کنید؛
  • پست های وبلاگ یا مقالات را به طور کامل بخوانید، به طوری که شما قصد دارید نظر درستی را که به طور کامل با موضوع بحث مطابقت دارد (به طور خلاصه، نظر های غیر قابل درک بیشتر احتمال دارد رد شود)
  • توجه کافی به عمل نداشته باشد، به طریقی که به صورت هرزنامه یا بیش از حد متجلی می شود، بازخورد خود را به صورت ساده و واضح تکرار کنید؛
  • EDU backlinks به وب سایت اصلی یا وبلاگ خود را به همان زبان یا حداقل مربوط به منطقه دریافت پروژه آنلاین شما عمدتا با خرید.

بنابراین، هنگامی که شما محل مناسب برای یک هدف آموزشی را پیدا کردید و مقاله مناسب را برای نظر دادن برداشتید، مطمئن شوید که بازخورد شما می تواند تصدیق توسط admin را تصویب کند و با روند معتبر مطابقت داشته باشد. به این ترتیب، شما فقط با تکمیل الزامات معمولی پرینت زیر مانند نام، آدرس ایمیل برای تأیید، وب سایت یا وبلاگ خود، و نیز نظر خودتان.

get backlinks

هر گونه مشکلی با پیدا کردن محل مناسب برای کلمات کلیدی شما؟

به خوبی شناخته شده است که موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل خود را دارای برخی از کدهای فیلتر خاص کتابچه راهنمای کاربر برای جستجو است. هیچ راهنمایی استاندارد برای کمک به شما در پیدا کردن محل مناسب ترین با بخش نظر در دسترس وجود دارد. بنابراین، شما باید از طریق روش دستی دستی را بروید، به سادگی مرور و بررسی همه نتایج مرتبط مربوط به یک به یک. اگر شما با پیدا کردن جای مناسب برای کلمات کلیدی خود، با مشکل مواجه شدید، می توانید پیشنهادات زیر را امتحان کنید: بحث. edu، science. edu، وبلاگ. یخ. edu، وبلاگ. تو گفتی. دولت، وبلاگ. خورشید. edu. امیدوارم مفید باشد Source .

December 22, 2017