Back to Question Center
0

چگونه در جستجوگرها و بازاریابی جستجو تمرکز کنیم؟

1 answers:

امروزه صاحبان کسب و کار دو گزینه برای گسترش تلاش های برنامه جستجو خود دارند: بهینه سازی موتورهای جستجو (یا SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (یا SEM). جستجوگرها در مورد افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت با به دست آوردن وب سایت به بالای نتایج جستجو است. یکی دیگر از SEM، یک نوع از بازاریابی اینترنتی است که شامل ارتقاء وب سایت ها با افزایش رتبه SERP خود از طریق تبلیغات و نتایج موتور جستجوی آلی.

تفاوت عمده بین جستجوگرها و بازاریابی جستجو این است که اولین جزء به سادگی یک جزء SEM است: بازاریابی موتورهای جستجو شامل عناصر جستجو پرداخت شده مانند PPC و SMM. شما نباید هرگز از اصطلاحات فوق استفاده کنید به طور متناوب، از آنجا که آنها یکسان نیستند، اگر چه دست ها با دست کار می کنند.

seo search marketing

شرکت ها به ندرت از SEO و SEM استفاده می کنند. با این حال، برای شما لازم نیست. واقعیت این است که SEM درست نیست بدون استفاده از جستجوگرهای آلی موفق نمی شود. بنابراین، چرا از جستجوی هرزهنگاری و پرداختی برای افزایش قابل توجه ترافیک استفاده نمی کنید؟

مزایای جستجوگرها برای کسب و کار کوچک

کسب و کارهای کوچک زیادی برای بهینه سازی موتورهای جستجو. علاوه بر ایجاد یک وب سایت بهتر و کاربر پسند، یک کمپین موفق در جستجوگرها کمک می کند تا برای رسیدن به نرخ بهتر تبدیل و همچنین ایجاد آگاهی از نام تجاری از طریق رتبه بندی بهتر. کارشناسان Semalt توصیه می کنند که هر صفحه را در وب سایت خود بهینه سازی کنید. همانطور که شما به طور منظم محتوای محتوایی را که به مشتریان بالقوه خود هدایت می شود، به طور منظم تولید می کنید، شما شروع به جمع آوری بیشتر و بیشتر ترافیک آلی از این پست ها به عنوان محتوا سنین.

مزایای SEM برای کسب و کار کوچک

بازاریابی موتورهای جستجو، صاحبان کسب و کار را از مزایای راه اندازی تبلیغات و پرداخت نظر و بازدید می کند. تمرکز بر ایجاد آگهی های خوب با متن هیجان انگیز و قیمت مناسب برای کلمات کلیدی هدف. این به شما کمک می کند که در مقابل جستجوگر ها قرار بگیرید و آنها را به سایت خود برسانید. زمان سرمایه گذاری در ایجاد صفحه های طراحی شده به خوبی طراحی شده که به تبلیغات شما مرتبط است همیشه یک تصمیم عالی است. به این ترتیب شما تعداد مشخصی از کلیک ها را در تبلیغ خود اطمینان خواهید یافت. این به نوبه خود منجر به ترافیک بیشتر خواهد شد. اگر میخواهید تبدیلهای جامعی به وبلاگ یا وبسایت خود داشته باشید، پس سرمایه گذاری در برخی از تبلیغات برای صفحات وب خود دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.

seo marketing

بسته بندی

برای قرار دادن آن به طور خلاصه، جستجوگرها و بازاریابی جستجو نباید به عنوان دو راهبرد مستقل از یک یکی دیگر. در عوض، آنها را به عنوان دو راه حل رانندگی مشابه در نظر بگیرید که در راستای یک هدف اصلی قرار دارند: بهینه سازی دیدگاه منابع خود را در گوگل و سایر موتورهای جستجو با گرفتن ترافیک تا حد ممکن.

بازاریابی جستجو مناسب برای آن کسانی است که موفق به کسب سریع و ترافیک زود هنگام در صفحات وب جدید خود می شوند، در حالی که جستجوگرها یک تلاش طولانی مدت است که به تحقیقات اولیه نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که شما در اطراف کلمات کلیدی درست و هدفمند. ترکیب این دو به شما کمک می کند نه تنها به رتبه بندی بهتر و به دست آوردن سطح بالاتری از ترافیک جستجو بلکه رشد مخاطبان خود و رسیدن به آن Source .

دیگر منتظر نیست - ترکیب نیروهای جستجوگرها و PPC برای تجربه بهترین نتایج!

December 22, 2017