Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک های کیفیت درست کنم؟

1 answers:

شما نیاز به ایجاد لینک های کیفیت، به عنوان آنها بدون شک در میان وبلاگ های بزرگ ساختمان ساخته کل پایه و اساس خوب SEO. البته، بسیاری از عوامل مختلفی استفاده شده توسط گوگل برای تصمیم گیری بر اساس رتبه بندی هر صفحه وب در اینترنت وجود دارد. و هر روز تعداد زیادی از پست های مطالب عالی منتشر می شوند، اما بدون حمایت با لینک های ارگانیک، روند کلی هیچ ارزش ندارد.

بنابراین، قبل از هر چيز، هرگز نباید زمان و تلاش خود را صرفا برای داشتن لینک های زیاد به عنوان یك ضرورت تلقی كنید. این کار نخواهد کرد. علاوه بر این، شما همچنین ممکن است برای رتبه بندی وب سایت خود با مجازات Google مشکل ایجاد کنید. به همین دلیل است که بهتر است به کیفیت آنها تمرکز کنید، نه مقدار کم. در اینجا این است که چگونه می توانید لینک های با کیفیت را به روش مناسب ایجاد کنید - به سادگی با دنبال کردن بهترین شیوه های استفاده شده توسط آژانس های پیشرو در جستجوگرها و ارائه دهندگان بهینه سازی. در زیر چندین استراتژی ساختن لینک مناسب برای وبلاگ خودم آزمایش شده است.

build quality backlinks

برو به وبلاگ مهمان ارسال

ارسال مهمان در تو رفتگی در دیوار یکی از بزرگترین راه های برای ایجاد لینک های با کیفیت به وب سایت شما. علاوه بر این، این استراتژی ساخت لینک ها اغلب توسط بسیاری از سازمان های بازاریابی دیجیتال و ارائه دهندگان جستجوگرها استفاده می شود. همه چیزهایی که شما نیاز دارید به طور مستقیم در مقابل مخاطبان گسترده تر قرار دهید، صرفا برای سرمایه گذاری در زمان نوشتن پست های مهمان کافی است و به سادگی از لینک back to your website در عوض. به این ترتیب، وبلاگ نویسی مهمان می تواند فرصتی طلایی باشد نه تنها برای ایجاد لینک های با کیفیت، بلکه برای نشان دادن تخصص قوی شما در موضوع، در نتیجه، منافع دامنه وب سایت شما را به طور موقت بهبود می دهد.

مقابله با سایت های نشانه گذاری اجتماعی

نشانه های اجتماعی همچنین یک استراتژی منطقی برای به دست آوردن تعداد زیادی از لینک های اضافی. در واقع، برخورد با منابع نشانه اجتماعی اغلب به یک بهینه سازی موتور جستجو در خارج از صفحه مرتبط است. به همین دلیل است که به طور معمول توسط متخصصان جستجوگر اینترنتی برای ترافیک بیشتر و ایجاد لینک های با کیفیت بالا استفاده می شود - همه در یک. چیز این است که وب سایت های اجتماعی (مانند Digg، Reddit، Delicious، Stumbleupon و غیره. ) به طور مداوم توسط گوگل و بقیه موتورهای جستجوی پیشرفته crawled و indexed شده است. بنابراین، ارسال صفحات وب به سایت های نشانه های اجتماعی به این معنی است که محتوای شما، و همچنین لینک ها، احتمال بیشتری پیدا می کنند و با سرعت بیشتری نمایه می شوند.

quality backlinks

مزایای استفاده از مقالات و سند اشتراک گذاری اسناد

وب سایت های به اشتراک گذاری سند راه دیگری برای ساخت لینک های با کیفیت با خیال راحت و بدون هزینه یک دلار. من توصیه می کنم از Docstoc و Scribd دیدن کنید، زیرا من برای ساختن لینک آنها را عالی یافتم - همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که نوشته های مربوط به وبلاگ خود را به فرمت PDF تبدیل کنید. شما همچنین ممکن است برای دایرکتوری های بازاریابی مقاله بروید، همانطور که برای مدت زمان طولانی است این استراتژی شده است یکی از موثرترین راه ها برای ایجاد لینک های با کیفیت با یک قدرت ثابت.

توجه داشته باشید، با این حال، هر دایرکتوری به اندازه کافی مناسب نیست تا زمان خود را صرف آن کنید. فقط یک بررسی دوگانه داشته باشید که کاملا مربوط به موضوع شماست، و به نظر شما مناسب است یا مخاطب هدف. انجام این کار، فراموش نکنید که متن لنگر خود را که باید به وب سایت یا وبلاگ اصلی خود پیوند داشته باشید فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که بدون لنگر به خوبی بهینه سازی شده، مقدار لینک های شما به احتمال زیاد به صورت غیرقانونی خواهد بود Source .

December 22, 2017