Back to Question Center
0

چگونه می توانم لیستی از لینک های بالا PR را به صورت رایگان دریافت کنم؟

1 answers:

راه های مختلفی برای لیست کردن لینک های بالا PR به وب سایت شما وجود دارد، در عین حال بدون پرداخت یک دلار. پیش از هر چیز، دو نوع مختلف لینک ها وجود دارد - dofollow و nofollow - که می تواند در لیست لینک های PR بالا وب سایت شما وجود داشته باشد. پیوندهای Dofollow برای پیوندهای دائمی طراحی شده برای بهبود اعتماد وبسایت، مطابق با ایجاد ترافیک بیشتر وب سایت هستند. Backlinks Nofollow به طور موقت برای افزایش ترافیک ایجاد شده اند. بنابراین، چه چیزی سبب لیستی از لینک های بالا PR می شود؟ بیایید کمی از بهترین روشها را برای تولید آن همه را ببینید.

high pr backlinks list

Broken Links

همه شما نیاز به استفاده از لینک های خراب شده است که محتوای ارزشمند است که شایسته آن است. منظورم این است که شما می توانید وبلاگ ها یا هر گونه منابع آنلاین دیگر را با قدرت بالای دامنه و رتبه صفحه پیدا کنید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که برای کسانی که مربوط به بحث موضوع مشابه، و یا تناسب بازار مناسب برای کسب و کار خود و یا نوشتن موضوع است. به این ترتیب، با استفاده از افزونه Chrome یا ابزارهای آنلاین رایگان، باید پیوندهای شکسته را شناسایی کنید تا یک لینک جدید برای مرجع بهتر پیشنهاد شود. در نهایت، فقط یک ایمیل صحیح برای وب سایت یا وبلاگ داران ارسال کنید و به لینک خالی که باید با لینک خود جایگزین شود، اشاره کنید. و این کار می کند، زیرا هر دو طرف می خواهند منافع دوجانبه مناسبی داشته باشند. توجه داشته باشید، هر چند که محتوای جدید و ایمیل تأیید شما باید به اندازه کافی خوب و قانع کننده باشد تا تصمیمی برای تایید کل کار.

Infographics

یکی دیگر از راه های مناسب برای ایجاد یک لیست لینک های بالا PR به وب سایت شما شامل infographics در داخل متن ساده خود را. اگر چه این کار ممکن است تا حدودی زمانبر باشد، کاربرد آن آسان است و قطعا پرداخت خواهد شد. هنگامی که بخشی از محتوا را به infographics های خوب یا برخی صفحات مفید دستی تغییر داده اید، فقط اجازه دهید ویروس را برای به اشتراک گذاشتن در تمام وب سایت های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک، توییتر، لینکداین و غیره باز کنید.به این ترتیب، من توصیه می کنم با استفاده از یکی از ابزارهای آنلاین رایگان زیر برای کمک به شما در infographics: سلطان. لی، نمودار پیکو، Infor. من، نمودارهای Google.

seo backlinks list

دایرکتوری ارسال مقاله

ارسال محتوای شما به برخی از دایرکتوری های معتبر بهترین راه سوم برای ایجاد یک لینک با لینک PR بالا به شما سایت اینترنتی. و تعداد زیادی دایرکتوری رتبه بالا صفحه در سراسر وب وجود دارد، بنابراین شما به سختی می توانید برای پیدا کردن محل مناسب برای به دست آوردن برخی از لینک های کیفیت. توجه داشته باشید، قبل از ارسال محتویات شما باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • صرف وقت و تلاش خود را در نوشتن مقالات با ارزش و منحصر به فرد نکنید؛
  • هرگز با هر نوع سرقت ادبی یا محتوای نامناسب فریب نخواهید داد - که به سختی کار می کند؛
  • همیشه یک چک دوبار داشته باشید تا درک کنید که آیا یک پوشه قابل اعتماد است؟
  • هر دایرکتوری پرداخت می شود باید در کوتاه مدت باقی بماند - حتی اگر وعده داده شود که نتایج سریع را مشاهده کنید؛
  • از همه ناشناخته ها یا فقط اخیرا دایرکتوری ها را اجرا کنید - احتمالا آنها هک شده یا تقلب شده اند؛
  • اطمینان حاصل کنید که قبل از پر کردن آن با تمام جزئیات لازم، از طریق کل فرم دایرکتوری به دقت نگاه کنید Source .
December 22, 2017