Back to Question Center
0

چگونه برای پیدا کردن لینک های کیفیت برای کمپین بهینه سازی وب سایت خود را؟

1 answers:

جنبه ی SEO که ما پیوسته روی آن کار می کنیم، ساخت لینک است. این فرایند به بهینه سازی خارج از سایت اشاره دارد و بر روی مجوز وب سایت شما تأثیر می گذارد و در SERP رتبه بندی می شود. گوگل از لینک ها به عنوان یک سند رتبه بندی برای جستجوی کلمات کلیدی استفاده می کند - beige ladies fashion. با این حال، در سال 2013، گوگل الگوریتم رتبه بندی خود را تغییر داده است و کل دنیای دیجیتال را به عقب رانده است.

برخی از بازرگانان آنلاین هنوز نمیدانند دقیقا چه گوگل در الگوریتم خود تغییر کرده است و کدام نقش لینک دهنده برای امروز بهینه سازی وب سایت را پرداخت می کند. در این مقاله، ما برخی از اسرار الگوریتم را باز می کنیم و تفاوت بین لینک ها خوب و بد را نشان می دهد.

Backlinks

دور از همه لینک ها با کیفیت بالا هستند

نه همه لینک ها می توانند به وب سایت شما ارزش، حتی با وجود این واقعیت که برخی از سازمان های بهینه به شما به شما متفاوت اطلاعات. بسیاری از متخصصان SEO متشکل از متخصصان زیادی هستند که در تفکر آرزوی خود مشغول به کار هستند زیرا گوگل برای مدت طولانی آنها را مجازات نکرده و حتی با رتبه بندی بالا پاداش داده است. در حال حاضر وضعیت به شدت تغییر کرد. گوگل الگوریتم های خود را به روز کرده است که بر اساس آن وبسایت هایی که از تاکتیک های ساخت لینک های اسپم استفاده می کنند تحت فیلتر قرار می گیرند و مجازات های طولانی مدت Google.

بسیاری از مشاوران SEO وجود دارد که هرگز وضعیت موجود از لینک ها را مورد سوال قرار نداده و استراتژی های ایجاد پیوند خود را از تاریخ آخرین رتبه بندی Google تغیر نداده اند. بنابراین، پیوندهایی که به سایت شما ارائه می شوند، به طور پیش فرض نمی توانند کیفیت باشند.

علاوه بر این، اگر شما با بیش از حد بسیاری از لینک ها ارائه شده، آن را نیز ممکن است نشانه ای از فعالیت های جعلی و لینک کیفیت آب که به سایت شما می آید. امروزه گوگل درباره کیفیت لینک های شما نگران نیست. در عوض، کیفیت لینک هایی که به سایت شما اشاره دارد را ارزیابی می کند. بنابراین، اگر سایت شما بیش از حد لینک آب، به ویژه مربوط به آن را دریافت کند، در مدت کوتاهی، Google شما را برای فعالیت های جعلی مجازات خواهد کرد.

Backlinks seo

چگونه Google می تواند لینک های کیفیت را شناسایی کند؟

امروزه گوگل پیچیده تر می شود و می تواند لینک های اسپم را از لینک های کیفیت ارگانیک تشخیص دهد. گوگل می تواند پیگیری کند که کاربران بر روی یک لینک کلیک کرده و تعداد بازدیدکنندگان را از یک لینک backlink که در این صفحه قرار می گیرد، ارزیابی کند. اگر کاربران حداقل نیم دقیقه یکبار روی صفحه کلیک کنند و یک صفحه باقی بمانند، لینک را می توان به عنوان کیفیت ارزیابی کرد. با این حال، اگر کاربران یک صفحه خاص را باز کنند اما یک لینک را دنبال نکنند، این می تواند نشانه ای از فعالیت های جعلی باشد.

شما نیاز به خلاص شدن از هر گونه لینک های اسپم که در سایت خود قرار می دهد، زیرا آنها می توانند به سایت شما آسیب برساند SEO. شما می توانید با استفاده از ابزار انصراف گوگل بررسی کنید که آیا شما در وب سایت شما دارای لینک های با کیفیت نیستید یا خیر. فرآیند حذف لینک های غیر مرتبط و هرزنامه طول می کشد زمان و تلاش. به همین دلیل است که شما هنگام استخدام یک آژانس جستجوگر یا مشاور، باید دقیق باشید.

لینک های متشکله ستایش (خوشبختانه، برخی از آنها وجود دارد)

لینک های کیفیت لینک هایی هستند که مربوط به صنعت شما هستند، دامنه های باقیمانده از دامنه. اگر وب سایت پیوند به سایت شما در همان توطئه بازار قرار دارد یا حداقل به نوعی به موضوع شما مرتبط است، چنین لینکی به سئوالات شما کمک می کند.برای اطمینان از اینکه لینک های با کیفیت را به دست آورید، وب سایت هایی را که به شما اشاره می کنند، بررسی کنید. این باید معیارهای SEO بالا، به ویژه نرخ کلیک و تبدیل را داشته باشد.

علاوه بر این، تست ارتباط وب سایت. لازم به ذکر است که گوگل به عنوان سیگنال اصلی همراه با مجوز سایت، رعایت می کند. علاوه بر این، منطقی است که تاریخ آخرین نشریات وب را بررسی کنید. اگر یک وب سایت غیر فعال باشد، یک لینک پشتیبان با کیفیت و بی فایده دریافت خواهید کرد.

December 22, 2017