Back to Question Center
0

راه هایی برای به دست آوردن کیفیت و لینک های ارگانیک به وب سایت EDU من چیست؟

1 answers:

لینک های EDU هستند کسانی که در منابع وب با EDU پسوند به دست آمده است. آنها براساس استراتژی شبکه سازی و براساس ارزش و اعتمادشان متمایز هستند. EDU محدود به TLD است و سازمانها باید یک موسسه آموزشی دارای مدرک معتبر برای تأیید آن باشند. به بزرگترین مقدار از صاحبان وب سایت. edu و. backlinks gov به عنوان حوزه های با کیفیت اولویت خدمت می کنند - soodsad rehvid. با این حال، در صنعت بهینه سازی موتورهای جستجو، لینک ها از این دامنه ها بسیار بیشتر است. در حالی که بسیاری از مدیران وب هنوز در مورد این واقعیت است که گوگل رفتار خاصی به edu دارد. لینک های سایت، ما می توانیم با اطمینان ادعا که سایت ها در. دامنه edu داراي کيفيت، اعتماد و قدرت است، هرسازنده پيوند جستجو مي کند.

edu backlinks

با این حال، فرود. لینک های برگشتی بدون مراجعه به تکنیک های اسپم های جعلی و یا بازگرداندن به پروفایل های انجمن می توانند کاملا پیچیده باشند. در این مقاله، شما می توانید برخی از استراتژی های قابل اجرا را که می توانید استفاده کنید را پیدا کنید. لینک برگشتی.

چگونه. edu می تواند backlinks کمک بهینه سازی موتور جستجوگر خود را؟

قبل از اینکه ما شروع به صحبت در مورد راه هایی برای دریافت. edu لینک به یک وب سایت، ما باید نگاه دقیق تر به ارزش و قدرت. لینک برگشتی داره.

شما احتمالا شنیده اید که وب مسترها تئوری می کنند که ارزش Google را دارد. edu backlinks فقط به این دلیل که از آنها آمده است. دامنه edu. با این حال، این می تواند اثبات اقتدار خود باشد. برخی از نمایندگان موتور جستجو ادعا می کنند. دامنه های edu علاوه بر این از گوگل اعتبار دریافت نمی کنند. به همین دلیل است که به نظر می رسد بی اهمیت به تلاش برای گرفتن لینک ها از این دامنه ها. نوع بهتر این است که محتوای قانع کننده و مبتنی بر تحقیق را که در میان کاربران به صورت ارگانیک به اشتراک گذاشته شود، بسازیم.

در واقع، ارزش واقعی و اقتدار در. لینک برگشت edu از همان منبع به عنوان یک سایت معتبر دیگر در وب می آید. گوگل به شدت این دامنه ها را ارزیابی می کند، به طوری که مدت ها در اطراف آنها بوده و دارای کیفیت و منابع مربوط به وب است که به آنها اشاره می کند. با توجه به این واقعیت ها، بسیاری از این وب سایت ها توسط موتورهای جستجو معتبر می باشند و این جایی است که قدرت ساختن لینک هایی از آنها وجود دارد.

راه هایی برای پیدا کردن. edu backlinks opportunities

برای ساختن این backlink قوی، ابتدا باید مناسب و مرتبط با توازن بازار خود را پیدا کنید. دامنه edu. فهرست دامنه هایی که دریافت می کنید بستگی به شیوه های ساخت لینک شما است که شما استخدام می کنید. در مرحله اولیه، شما ممکن است تعدادی از پیشرفته های پیشرفته جستجو را به منظور ایجاد یک لیست اولیه از سایت های هدف پیاده سازی کنید. برای مثال، استفاده از یک اصلاح کننده خاص مانند "site:. edu "نتایج جستجوی مربوط به شما را فراهم می کند. علاوه بر این، شما می توانید از این اصلاح کننده ها برای پاسخ دقیق تر به پرس و جو خود، پیدا کردن اهداف برای طاقچه خود استفاده کنید. لازم به یادآوری است که ساختمان. لینک برگشت، شما باید در مورد ارتباط و ارزش مخاطبان مورد نظر خود فکر کنید. شما باید در مکان های خاصی تمرکز کنید که منطقی و ارزش افزوده را به دامنه شما اضافه می کنند. با پیروی از این دستورالعمل ها، لینک های واقعا قوی ایجاد خواهید شد.

backlinks

تاکتیکهایی که ممکن است از قدرت استفاده کنید.

  • ساختمان پیوند محلی

ساده ترین و ساده ترین راه برای دریافت لینک های با کیفیت، شروع تحقیقات محلی است. اگر سایت شما در حال ایجاد لینک هستید محلی باشد، ممکن است شروع به تلاش برای برقراری ارتباط با شرکت های آموزشی محلی، مدارس و غیره کنید. در حالی که این تحقیق را انجام می دهید، به بخش هایی مانند وب سایت های محلی به عنوان "منابع محلی" و "شرکت های محلی" توجه کنید. "این فرصت شماست که در لیست آنها قرار گیرد.

  • آنها را با برنامه های تخفیف جلب کنید

یکی دیگر از روش های موثر برای دریافت کیفیت. لینک های برگشتی به ارائه تخفیف برای ارائه دانشگاه ها و مدارس با کارکنان خود را با قیمت تخفیف ویژه است. همانطور که گوگل به کسانی که در فعالیت های پیوند خرید فعالیت می کنند، جریمه نمی شود، شما نباید تخفیف هایی برای لینک ها مبادله کنید. به جای آن، شما می توانید روابط دو جانبه سودمند با نمایندگان مدرسه و کالج برقرار کنید و به احتمال زیاد خوشحال خواهید شد که به سایت خود بپیوندید.

December 22, 2017