Back to Question Center
0

می توانید خلاصه ای از وب سایت خود را به من بدهید؟

1 answers:

در اینجا فهرست کوتاهی از کارهای انجام شده یا خلاصه SEO شما برای مشاهده بهتر وب سایت در گوگل در SERPs انجام می شود.توجه داشته باشید، با این وجود، وبسایت خلاصه ای از وب سایت ها به تناسب همه آنها وجود ندارد، اما امیدوارم نکات زیر به شما کمک کند:

محتوا

اطمینان حاصل کنید صفحات وب شما تنها بهترین کیفیت و محتوای اطلاعاتی غنی با کلمات کلیدی هدف اصلی خود را میزبانی می کنند. به یاد داشته باشید، موتورهای جستجو محتوای متن در هر وب سایت در اینترنت را خنثی می کنند تا نهایتا یک تصمیم رتبه بندی شود. با توجه به اینکه کاوشگرهای جستجو تنها می توانند محتوای متن را بخوانند و "درک کنند"، مطمئن شوید که هر کدام از نوشته های شما مناسب است.

seo summary

کلید واژه تحقیق عنصر ستون فقرات خلاصه SEO شما - appraisal solutions. لازم است برای پیدا کردن اصطلاحات جستجوی مناسب که بیشتر مربوط به موضوع وب سایت شما هستند و توسط مخاطبان مورد نظر خود از جستجوگران زنده استفاده شود. با توجه به سایت های رایج ترین سایت های متوسط، توصیه می کنم از 3 تا 5 کلیدی کلیدی مورد نظر برای بهینه سازی، و همچنین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی بلند استفاده کنید. اول و مهمتر از همه، شما باید نوشته های صفحه خود را به عنوان یک جریان طبیعی بیان کنید، در حالی که کلمات کلیدی هدف اصلی شما باید به طور طبیعی به عنوان یکپارچه.

هدر ها و متا تگ ها

کار بعدی این است که تاکید بر کلمات کلیدی که شما برای بهینه سازی استفاده می کنید. منظورم این است که شما باید بر روی هدرهای صفحه خود کار کنید تا مطمئن شوید که محتوای صفحه شما مناسب است و با داشتن حداقل یک کلمه کلیدی برای شاخص بندی بهتر. با توجه به متا تگ های مناسب، توصیه می کنم که برچسب های عنوان را تا 70 کاراکتر اضافه کنید و تگ های توصیف متا در حدود 155 کاراکتر (از جمله فضاهای). شما آزاد هستید که در اینجا چندین کلمهای هدف یا عبارات کلیدی مورد نیاز را ارتقا دهید. به این ترتیب، اطمینان حاصل کنید که متا توصیف های شما خیلی کوتاه نیستند و همزمان همگی حفظ می شوند.

لینک ها

در واقع، مدیریت یک ساختمان لینک مناسب برای وب سایت شما یکی از ضروری ترین عوامل در موفقیت بهینه سازی موتور جستجو است. داشتن چند لینک مرتبط صفحات خود را با برخی از وب سایت های محبوب و کاربر پسند. با انجام این کار، به گوگل و بقیه موتورهای جستجو مانند یاهو و بینگ یک سیگنال قدرتمند می دهد که صفحات وب شما ارزش بیشتری را به کاربران نهایی ارائه می دهند، از این رو رتبه بندی بالاتر در رتبه SERPs. برای استفاده گسترده از لینک ساختمان در مقیاس کامل خود، من پیشنهاد می کنم با استفاده از لینک های لنگر به صورت ارگانیک در محتوای صفحه استاندارد خود را. به این ترتیب، به دلیل افزایش میزان کلیک، وبسایت شما احتمالا بالاترین رتبه را دارد.

seo

نقشه سایت و ارسال دایرکتوری

پس از همه، من می خواهم در پایان این خلاصه SEO با نقشه ها و دایرکتوری ها. اولا استفاده از نقشه های سایت برای کمک به ربات های خزیدن جستجو، ناوبری بهتر در صفحات شما برای اهداف نمایه سازی، و همچنین تجربه کاربری بهتر. در نهایت، فراموش نکنید که تسلیم وب سایت خود را به دایرکتوری های جستجو مانند کسب و کار گوگل من و سایر لیست های محلی و یا فقط محبوب و مرتبط تکمیل کنید. به محض این که شما در دایرکتوری های راست فهرست شده اید، موتورهای جستجو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فهرست وب سایت شما در مورد وب سایت شما اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد.

December 22, 2017