Back to Question Center
0

چقدر خوب (ارگانیک) برای کسب و کار آنلاین خود لینک دهنده است؟

1 answers:

در روزهای ما، اصطلاحات مانند "طبیعی" یا "خوب" لینک ها قرار می گیرد مانند دیوانه. برای ساخت یک پیوند پیوندی، باید توجه خود را به پیوندهای خوب، مرتبط و طبیعی بپردازید زیرا این یک نیاز اساسی است که گوگل برای صاحبان وبسایت ارائه می دهد.

آیا شما قصد ساختن پیوند ساختمان خود را، شرکت در کنفرانس های SEO یا رئیس خود را به شما در مورد لینک های کیفیت به پروژه آنلاین جدید خود را به شما می گوید، مهم است که می دانم تمام انواع لینک - mikrotik cap ac manual.

این مقاله کوتاه برای کمک به شما در درک هر نوع پیوند، تعاریف شما را فراهم می کند و به شما کمک می کند تا ببینید کدام نوع پیوندها بتوانند نیازهای تجاری شما را برآورده کنند.

good backlinks

انواع لینک ها

  • لینک های خوب (طبیعی)

یک پیوند طبیعی است که رخ می دهد و در روش ارگانیک. این توسط شرکت شما قرار نمی گیرد و توسط شخصی خریداری نمی شود. این پارامترهای ردیابی را ندارد و در متن یا تبلیغات حمایت نمی شود. علاوه بر این، یک Backlink خوب (طبیعی) از طریق جاوا اسکریپت یا سایر ابزارهای کسب درآمد هدایت نمی شود. این یک لینک است که به صورت دستی توسط کاربر قرار می گیرد که یک مرجع به یک قطعه محتوا یا برخی محصولات یا خدمات مارک ایجاد می کند. او این کار را با اراده خود انجام می دهد بدون اینکه قصد تبلیغ این نام تجاری را داشته باشد.

  • غیر فعال (backlink) پرداخت

در مقایسه با لینک های خوب، این نوع لینک ها در یک محتوای حمایت شده قرار می گیرند و می توانند توسط آژانس های تبلیغاتی پیگیری شوند یا از طریق کسب درآمد از طریق برنامه های مختلف وابسته و شریک. آنها توسط فروشندگان یا صاحبان منابع عمدتا برای تبلیغ بعضی از مارک های تبلیغاتی به فروش می رسند. اگر لینکهای غیر طبیعی دارای وضعیت انجام نشده باشند، پس از آن ممکن است مجازات Google با توجه به ابزار پنگوئن به روز شود. این مجازات ها می تواند شدید باشد و موجب کاهش رتبه بندی وب سایت های مهم می شود.

گوگل لینک های غیر طبیعی (پرداخت شده) را با معیارهای زیر تشخیص می دهد:

  • لینک هایی که به طور طبیعی درآمده اند، پارامترهای ردیابی مانند منبع UTM و رسانه دارند؛
  • آنها با محتوای حمایت شده یا تبلیغاتی احاطه شده اند.
  • آنها از وبسایتی هستند که اسکریپت کسب درآمد را اجرا می کنند.

quality backlinks

شما می توانید بررسی کنید که آیا یک وب سایت لینک های طبیعی یا غیر طبیعی دارد، از طریق کد وب سایت، تغییر مسیرهای خروجی و سایر تکنیک های غیر طبیعی.

  • لینک های نیمه طبیعی

مواردی وجود دارد که شما می توانید نوعی لینک های متفاوتی را بیابید. به عنوان مثال، زمانی که یک پیوند طبیعی در همه زمینه ها است، اما از پارامترهای ردیابی استفاده می کند. اگر روی Backlink کلیک کنید، به صفحه هدایت می شوید که می تواند پارامترهای ردیابی را داشته باشد. کاربران که این پیوند را دنبال می کنند می توانند به طور مستقیم به منابع وب خود کپی و جاسازی کنند و لینک های طبیعی که این تنظیمات را نیز داشته باشند باشد. به عنوان یک نتیجه، شما غیر طبیعی، اما لینک های ارگانیک.

برای بهبود کیفیت لینک های نیمه طبیعی، شما باید مطمئن شوید که به عنوان یک کاربر از طریق یک پیوند ردیابی به صفحه وب شما می رسد، شما یک تغییر مسیر را تنظیم می کنید تا برخی از پارامترهای خاص را در یک زمان حل کند ساختار صفحه آلی.

December 22, 2017