Back to Question Center
0

استانداردهای SEO برای توسعه دهندگان وب چیست؟

1 answers:

برای ایجاد یک وب سایت کاملا بهینه سازی نیاز دارید تا از همان ابتدا بهینه سازی موتورهای جستجو برای طراحی و توسعه وب را در نظر بگیرید. با این حال، همیشه اینطور نیست. شما باید از این واقعیت آگاه باشید که حتی اگر سایت شما به خوبی کد گذاری شده و دارای طراحی کامل باشد، توسط مشتریان بالقوه و همچنین موتورهای جستجو بدون جستجوگر مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. در برخی موارد، داشتن یک وب سایت بهتر از داشتن یک طراحی وب سایت ضعیف است که بازدید کنندگان را با یک تجربه منفی ترک می کند و ذهن خود را در مورد سازمان شما تغییر می دهد.

seo web development

طراحي بهينه سازي موتور جستجوي فرآيند طراحي وب سايت است كه به صورت بصري جذاب و در عين حال ساده براي هدايت - ray ban tamanho m. درست است که طراحی وب سایت را فقط با توجه به رنگ، گرافیک و طرح ها در نظر بگیریم. شما همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه کاوشگرها آن را تجزیه و تحلیل می کنند و چگونه کاربران به آن حرکت می کنند. معماری سایت شما باید کاربر پسند باشد. این هر جنبه ای از کد HTML به ارتباط و بیشتر مربوط می شود.

در این مقاله، ما به بررسی دقیق تر در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو در توسعه وب نیاز داریم.

استانداردهاي جستجوگري جلو

نکات زير در مورد SEO براي توسعه دهندگان جلو و عقب در بخش فرآيند ساخت وب سايت مفيد خواهد بود.

  • CSS / Tablets

توصیه می شود CSS را به جای یک ساختار قرص برای یک وب سایت بهینه سازی در حال توسعه. این اجازه می دهد تا عناصر محتوا را در یک صفحه بهبود بخشید.

  • اجرای عناصر سبک

منطقی است که استفاده از برچسب های قوی به اصطلاح و برچسب H را به محتوای غیر تکراری. شما نباید از تگ های HTML این نوع در ستون های باری، سرفصل های سایت و یا انواع دیگر محتوای تکراری که در تعداد صفحات وب سایت ظاهر می شود استفاده کنید. به عنوان یک جایگزین، شما ممکن است از div استفاده کنید. این برچسب ها را برای محتوای منحصر به فرد در هر صفحه رزرو کنید.

  • محتوای بصری

شما می توانید تصاویر پس زمینه CSS را برای تمام عناصر سبک وب سایت. با این حال، برای عناصر محتوا که در متن متن یافت می شود، شما باید از تگ های تصویر منظم استفاده کنید. به عنوان مثال، برای آرم، بهتر است از تگ های تصویری به جای جایگزینی متن استفاده شود.

seo development

  • سرعت سایت

بر اساس قوانین موتور جستجو، میانگین زمان بارگذاری صفحات طول می کشد نه بیش از سه ثانیه. البته، برنامه نویسان و توسعه دهندگان جلویی نمی توانند به طور مستقیم بر زمان بارگذاری وب سایت تأثیر بگذارند. با این حال، آنها هنوز نقش کوچکی دارند. بخش خود را تشکیل می دهند؛ آنها می توانند فایل های CSS و جاوا اسکریپت را ادغام کنند، نام های جیمیل و جاوا اسکریپت را در انتهای صفحه بارگذاری کنند.

  • فونت

توسعه دهندگان وب می توانند در بهینه سازی وب سایت های وب سایت، از فونت های قابل خواندن استفاده کنند. منطقی است که از جلوی جایگزینی مانند @ font-face یا تصاویر برای نمایش متون استفاده کنید. به جای استفاده از CSS، تگ های تصویر را با نسخه بهینه سازی شده که محتوای یک تصویر را تکرار می کند، پیاده سازی کنید.

December 22, 2017